ORPHICA, Timeless, Anti-Ageing Day Cream SPF 20 (Krem na dzień anti-ageing)

ORPHICA, Timeless, Anti-Ageing Day Cream SPF 20 (Krem na dzień anti-ageing)

Krem na dzień anti-ageing z formułą Pro-Lift Complex™ oraz potrójnym działaniem przeciwzmarszczkowym sprawia, że skóra jest sprężysta, intensywnie odżywiona i wygładzona. Składniki aktywne kremu pobudzają komórki do produkcji kolagenu i elastyny, zapobiegając wiotczeniu skóry. Dodatkowo wyrównują jej koloryt i zmniejszają przebarwienia. Mają również działanie antyoksydacyjne. Produkt został przebadany dermatologicznie oraz alergologicznie.

na dzień
Wiek
20+

Wykorzystała: kilka próbek

Miłe zaskoczenie

Zamówiłam 5 dniową kurację składającą się z 5 próbek. Krem ma dość treściwą konsystencję i kuracja mi wystarczyła na 12 dni. Krem dobrze się wchłania i mimo tego, że jest dość gesty, dobrze rozprowadza na skórze. Buzia po nim jest gładka, promienna i miła w dotyku. Bardzo dobrze nawilżona. Drobne zmarszczki mimiczne są jakby wypełnione i wygładzone.
Jeśli 12 dniowa kuracja dała dobre efekty, to jestem w stanie skusić się na pełnowymiarowy produkt ????
Jedyny minus to dość wysoka cena.

Kremu do twarzy anti-ageing na dzień TIMELESS marki ORPHICA

Kremu do twarzy anti-ageing na dzień TIMELESS marki ORPHICA kupiłam w sklepie Nutridome. Zanim zdecydowałam się na jego zakup zamówiłam pięciodniową bezpłatną kurację. Bardzo spodobało mi się, że krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy a skóra jest świetnie nawilżona. Dlatego postanowiłam zamówić pełnowartościowe opakowanie kremu i trafiłam na promocję. Trzeba było zakupić z tej samej serii krem na noc a krem na dzień otrzymywało się gratis, więc skorzystałam z tej opcji.
Opakowanie kremu to dość masywny słoiczek ze skromną, elegancką grafiką i z metaliczną zakrętką o pojemności 50 ml. Opakowania różnią się tylko kolorem, krem na dzień znajduje się w białym słoiczku a krem na noc w fioletowym.
W składzie kremu na dzień mamy formułę Pro-Lift Complex. Jest to połączenie oleju abisyńskiego, wyciągu z szydlicy japońskiej, allantoiny, witaminy E oraz gliceryny z kompleksem Peptiskin, który zapewnia potrójne działanie przeciwzmarszczkowe, wypełnia bruzdy i nierówności oraz zapobiega wiotczeniu skóry. W składzie kremu znalazł się również filtr SPF 20 chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.
Krem ma białą barwę, lekką i nie tłustą oraz delikatny zapach. Doskonale się rozprowadza i szybko wchłania, nie gromadzi się w porach, nie czuje się żadnej tłustości i pieczenia. Jakie efekty zauważyłam?
- bardzo dobrze nawilża,
- nie podrażnia i nie uczula
- nie zapycha,
- skóra stała się napięta i wygładzona
-poprawa kolorytu skóry
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu pomimo wysokiej ceny, ale można trafić na fajne promocje i go kupić. Odnośnie zmarszczek to nie oszukujmy się te które już powstały nie znikną ale jest to dobra prewencja przed nowo powstającymi, więc warto krem wypróbować szczerze polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Skuteczny

Jako kobieta wiem, że różne czynniki wpływają na stan naszej skóry, od stresu, trybu pracy, diety, a nawet jakoś snu.
Krem zawiera formułę Pro - Lift Complex, który posiada potrójne działanie przeciwzmarszczkowe. Formuła ta to połączenie oleju abisyńskiego, wyciągu z szydicy japońskiej, allantoiny, witaminę E i gliceryny z kompleksem Peptiskin.
Dodatkowa informacja od producenta:
- potrójne działanie przeciwzmarszczkowe
- wyrównany koloryt skóry
- cera nawilżona i odżywiona
U każdej z nas oznaki starzenia się skóry pojawiają się w różnym wieku. U jednych od 25 lat, zaś u innych od 35-40lat. Ja mam 31 lat i dość intensywny tryb życia. Pojawiające się w mojej rodzinie kurze łapki są chyba dziedziczenie, ale ja sobie z tym na szczęście umiem poradzić ????. Pierwszego dnia nałożyłam krem na całą twarz, chciałam sprawdzić czy rzeczywiście nadaję się pod makijaż, tak nadaję się ☺. Bardzo dobrze się wchłania, nie jest tłusty, ma lekką konsystencję. Nie pozostawiła tłustej warstwy i nie zapycha porów. Skóra miękka w dotyku, delikatna, sprężysta i odżywiona. W kolejnych dniach postanowiłam stosować go na problematyczne miejsca, które stały się bardziej wygładzone. Zauważyłam, że krem jest wartościowy i skuteczny, lepszy niż ten, który stosowałam wcześniej, dlatego poważnie myślę nad zakupem go dla mojej mamy. Krem warto stosować razem z kremem na noc Timeless. Cena za 50ml to 129,00 zł i na stronie Nutridome

Delikatny super działający krem

Kremy Timeless stosuję odkąd skończyłam 35 lat.
Od tamtej pory chętnie do nich wracam.

Bogata i lekka formuła kremu o delikatnym zapachu to coś co potrzeba skórze aby chronić przed zmarszczkami i dobrze nawilżyć odwodnioną i suchą dojrzałą cerę. Krem idealnie się wchłania nie pozostawia żadnej tłustej powłoki, skóra momentalnie "pije" po aplikacji.

Doskonale współgra z makijażem i mam wrażenie że przez ten krem trzyma się w idealnym stanie przez cały dzień.
To efekt dobrego nawilżenia. Napina i fajnie ujędrnia, a także poprawia koloryt . Pierwsze zmarszczki stają się praktycznie nie widoczne.

Nie uczula i nie zapycha, doskonały do codziennej pielęgnacji dojrzałej cery.

Opakowanie to minimalistyczny i ubogi w szatę graficzną słoiczek, takie właśnie lubię.

Ładnie wygląda na półeczce. Bardzo dobry krem z dobrym składem, choc tani nie jest warto na niego polować szczególnie na promocji. Jest to krem który DZIAŁA! Dla mnie jeden z lepszych kremów jakie miałam okazję przetestować.

rewelacyjny

Na krem skusiłam się w wyniku pozytywnych opinii internetowych oraz promocyjnej cenie w Douglasie (99 zl). Ponieważ lubię pielęgnację kompleksową - zaopatrzyłam się jednocześnie w krem na noc.
Moja skóra - prawie 40 letnia, sucha - rano nałożony krem pod makijaż dawał rade do ok południa - potem w trakcie upływu dnia - wygląd coraz gorszy- efekt suchego pergaminu.
Moje upodobania - pielęgnacja to podstawa - szczególną uwagę przykładam do składów kosmetyków w jakie się zaopatruje. Zanim kupię - 5 razy przeczytam z czego się składa.
Krem ORPHICA na dzień - rewelacja - jestem w połowie opakowania, dawno nie miałam tak dobrego produktu. Co jest w nim takiego "innego"? - to ze nie ma w nim takiego tłustego/silikonowego poślizgu - ani przy rozprowadzaniu, ani po nałożeniu nic takiego nie pozostaje "mażącego" się na skórze. Do tej pory był to typowy efekt dla kremów antyaging/sucha skóra. Mam wrażenie że skóra go po prostu pije jednym łykiem i od razu zmienia swój stan. Im dłużej się tego używa tym kondycja skóry jest lepsza. Zaznaczam jednak- że stosuję komplet wraz z nocną pielęgnacją.
Wielkie plusy za efekt całodniowy przy tak ekstremalnej skórze jak moja i to w połączeniu z makijażem i to przy użyciu niewielkiej ilości produktu.
Minimalistyczne opakowanie, pojemność klasyczna 50 ml. Nie gustuję w przesadzonych szklanych opakowaniach.

Orphica - dla mnie marka numer 1

W przeszłości miałam okazje testować zestaw masek anti-ageing od ORPHICA więc gdy otrzymałam w prezencie zestaw kremu na noc i na dzień z tej samej linii byłam wniebowzięta. Oczywiście się nie zawiodłam. Przyjemna konsystencja, mega nawilżenie i co najważniejsze krem nie zapycha