Tosowoong, Propolis Sparkle Ampoule (Odżywcza ampułka z propolisu)

Tosowoong, Propolis Sparkle Ampoule (Odżywcza ampułka z propolisu)

Ampułka na bazie propolisu o lekkiej formule bez parabenów. Odżywia skórę bez podrażnień, co czyni ją idealną dla cer wrażliwych. Bogaty w minerały propolis o właściwościach przeciwzapalnych koi i odżywia skórę. Oleje z bergamotki, cytryny i limonki zmniejszają widoczność porów oraz wyrównują koloryt skóry, natomiast olej z eukaliptusa delikatnie złuszcza i usuwa martwy naskórek pozostawiając twarz gładką i promienną.

propolis dobry na wszystko

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, skłonną do powstawania niedoskonałości. W okresie zimowym niestety skóra potrzebuje dodatkowej dawki nawilżenia i odżywienia, ale też nie mogę pozwolić na zapchanie porów ciężkimi preparatami.

O propolisie można usłyszeć wiele dobrego, m. in. to że jest super składnikiem odżywczym, a także antybakteryjnym. Dlatego bez obaw mogę połączyć dwie rzeczy, zadbać o nawilżenie i jednocześnie utrzymać cerę wolną od niedoskonałości.

Za cenę 100 zł dostajemy 100 ml serum, co jest bardzo dobrym biznesem. Jedna pipeta poriduktu wystarczy na całą twarz, co super przekłada się na wydajność serum.
Produkt ma bardzo lekką konsystencję, jest bardziej wodnista, ale w miarę aplikacji staje się lekko klejąca. Ten efekt szybko mija, a serum po kilkunastu sekundach całkowicie wchłania się w skórę. Używam go prawie codziennie wieczorem, a rano widzę jak moja cera promienieje. Skóra jest odżywiona, rozjaśniona, wszelkie niedoskonałości są zredukowane o ponad połowę. Przez to cokolwiek, co wyskoczy na twarzy, bardzo szybko się goi.