L'Occitane, Immortelle Reset, Reset Nuir Huile-en-Serum (Serum na noc)

L'Occitane, Immortelle Reset, Reset Nuir Huile-en-Serum (Serum na noc)

Serum na noc Immortelle Reset sprawi, że skóra będzie wyglądała na wypoczętą, świeżą i pełną młodzieńczego blasku. To niesamowite serum odpowiednie dla każdego typu skóry współdziała z wszystkimi serami i produktami nawilżającymi.

Serum na noc Immortelle Reset o konsystencji lekkiego wodnego żelu nasycone jest:
Majerankiem - pomagającym aktywować funkcje ekspresji genów, które zostały uśpione w wyniku naturalnego starzenia się skóry;
Acmella Oleracea - naturalną alternatywą dla botoksu, która rozluźnia napięcie mięśni i pomaga wygładzić drobne i mimiczne zmarszczki.

liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
żel
olejki
dojrzała

Bardzo dobre

Fajne serum na noc. Efekty już po pierwszym użyciu. Widocznie nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Nie wiem czy spłyca zmarszczki, bo raczej takowych nie posiadam, ale buzia na pewno wygląda lepiej. Jest rozświetlona i wygląda zdrowo. Wystarczą 2-3 krople na twarz, w związku z czym serum jest bardzo wydajne. Szybko się wchłania. Rewelacyjny dodatek do wieczornej pielęgnacji.

Przyjemny kosmetyk

Serum zamknięte w szklanej buteleczce o idealnej konsystencji. Idealnie się rozprowadza i nie spływa. Moja naczybkowa cera chwilę po wmasowaniu robi się zaczerwieniona ale po chwili semie uspokaja i wręcz wyrównuje koloryt a serum wchłania się do matu. Drobne przebarwienia zostały zniwelowane więc dla mnie spełnia swoje zadanie świetnie. Zapach ma początku jest dość intensywny, ziolowy ale po chwili znika, mi ten zapach bardzo odpowiada.

Absolutnie rewelacyjny

Produkt działa cuda w widoczny sposób. Stosowałam wiele górnopółkowych produktów, ale ten jest najlepszym serum, jakie miałam, do skóry dojrzałej. Używam tylko na noc, na dzień za ciężki. Skóra odżywiona, wyrażna poprawa, spłycenie zmarszczek-widoczne po około 3 tyg stosowania, zapach bardzo przyjemny. Pokochałam.

lubię to!

Lekko oleiste, ale dobrze się wchłania świetnie nawilżając i lekko natłuszczając skórę. Bardzo dobrze wygładza skórę i utrzymuje mocno nawilżoną. Rano mam bardzo świeżą promienną skórę, nawet jeśli jestem nie wyspana. Serum jest bardzo wydajne - 2 krople pokrywają całą twarz.