Tołpa, Dermo Face, Modelar 50+, Krem modelujący owal twarzy na dzień SPF 10

Tołpa, Dermo Face, Modelar 50+, Krem modelujący owal twarzy na dzień SPF 10

Krem modelujący owal twarzy. Odmładza, przywraca gęstość. Rozjaśnia przebarwienia, rozświetl. Hypoalergiczny. Skóra: wrażliwa, obniżona gęstość, opadający owal twarzy, utrwalone zmarszczki. Wiemy, że skóra po 50 roku życia wymaga wielokierunkowej pielęgnacji. Jej specyfika polega na tym, że musimy jednocześnie „podnieść” policzki, podbródek, szyję, dekolt oraz kąciki oczu, a także pozbyć się przebarwień. Na szczęście im jesteśmy starsi, tym mamy więcej czasu dla siebie. Nasz dermokosmetyk modeluje owal i odmładza rysy twarzy. Przywraca gęstość i zapobiega wiotczeniu skóry. Wypełnia i redukuje zmarszczki i bruzdy oraz opóźnia powstawanie nowych. Uelastycznia i odżywia. Rozświetla skórę i rozjaśnia plamy pigmentacyjne przywracając młodszy wygląd. Chroni przed negatywnym wpływem środowiska. 0% alergenów, PEG-ów, oleju parafinowego, donorów formaldehydu. Tak: pigmenty rozświetlające, roślinne składniki aktywne, fizjologiczne pH, konserwanty, opakowanie bezpieczne dla środowiska – poddawane recyklingowi. Przebadany w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej.

Szału nie ma :/

Ten krem to przeciętniak. Nie zauważyłam, żeby się wybijał w żaden sposób spośród tysięcy podobnych. Nawilża dobrze, ale nie najlepiej wśród kremów pod oczy. Modulowanie, konkurowanie - zapomnij, nie ma takich właściwości. Nie sądzę , żeby mógł komuś pomóc w wieku 50+. Opakowanie na plus oraz plus za to, że to polska firma. Tołpa musi się bardziej postarać !!!

średni, z parabenami

Krem kupiłam tak naprawdę dla mojej mamy. Niestety tak ją podrażniał, iż nie dała rady go używać i po 1 użyciu oddała mi.
Podoba mi się gęstość kremu i higieniczne opakowanie.
Nie zauważyłam spektakularnej poprawy stanu mojej skóry, natomiast z racji gliceryny wysoko w składzie może zapychać skórę.