Eveline, Matt My Day, Mattifying Foundation Long Lasting Formula 12 H (Długotrwały podkład matujący)

Podkład Matt my day to lekki podkład matujący o niezwykłych właściwościach nawilżających. Zapewnia matowy efekt makijażu oraz umożliwia stopniowanie krycia.
Zawarte w formule kompleks nawilżający oraz cermaidy wspomagają naturalne nawilżenie skóry, niebiesko-zielone algi działają detoksykujaco, wygładzają zmarszczki i ujędrniają skórę, poprawiając jej elastyczność.
Wyciąg z owoców granatureguluje wydzielanie sebum, zamyka pory oraz redukuje oznaki starzenia się skóry.
Nowoczesny składnik anti-pollution chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Podkład zawiera również filtry UVA/UVB.
Dodatkowym benefitem jest nowoczesna tubka z pompką umożliwiającą wygodną aplikację.

Podkład Matt my day występuje w czterech odcieniach:
01 - Ivory
02 - Natural
03 - Vanilla Beige
04 - Beige

Nie ma szału

Podkład sam w sobie nie jest najgorszy. Ma średnie krycie, ewentualne niedoskonałości mogą wymagać poprawiania korektorem. Na pewno nie wysusza skóry i nie robi jej krzywdy. O właściwościach matujących trudno jest mi się wypowiedzieć, bo zawsze używam pudru. Powiem tylko, że przy tym podkładzie nie było gorzej niż zwykle. Odcienie są dosyć ciepłe, wybrałam Beige mając nadzieję, że będzie w miarę neutralny, ale i tak był dla mnie za żółty. Najgorszą wadą tego produktu jest opakowanie. Po wykorzystaniu ponad połowy podkładu pompka odmówiła mi posłuszeństwa. Chcąc wykorzystać wcale nie najgorszy kosmetyk musiałam za każdym razem odkręcać pompkę i wyciskać to co zostało.

Oczekiwałam lepszego efektu

Podkład faktycznie jest matujący, ale nie na długo. Po kilku godzinach od nałożenia, na brodzie i nosie zaczyna się skręcać i znikać (nawet jeśli w ogóle nie dotykam twarzy). Kupiłam go, bo byłam bardzo ciekawa efektu matu oraz tego czy nie obciąży cery. I nie obciąża, jest lekki i przyjemny w nakładaniu,

Nic specjalnego

Kupiłam podkład w promocji 50%, nie jestem z niego zachwycona, jest bardziej jak krem bb niż podkład, ma słabe krycie dziwną konsystencję, i ogólnie dziwne uczucie lepkości. Myślałam, że będzie świeżym podkładem , jednak nie współpracuję z moją cerą. U mnie się nie sprawdził.

Bardzo dobry podkład

Lekka, bardzo fajna formuła o przyjemnym zapachu. Pojemność większa niż standardowa - 40ml, wygodna pompka, kolor 01 Ivory jest jasny, z żółtymi tonami, nie ciemnieje. Nie daje płaskiego, suchego matu, a ładny, naturalny nawilżony efekt. Dobrze stapia się z cerą. Krycie można budować, długo się utrzymuje, nie podkreśla zmarszczek ani suchych skórek. Nie zapycha. Cera wygląda zdrowo i promiennie. Próbowałam go z bazą matującą, nawilżającą i tylko na krem. Za każdym razem prezentował się ładnie i świeżo. Na pewno kupię go ponownie. :)

Jest okej

Kupiłam ten produkt skuszona dobrymi opiniami. Nie żałuję. Mam go w odcieniu 01. Mam wrażenie, że podkład delikatnie ciemnieje, tuż po rozprowadzeniu go na twarzy. Może jest to "idealne dopasowanie", które mi odpowiada na mojej lekko już opalonej skórze. Podkład łatwo rozprowadza się na twarzy, lecz gdy już zaschnie, próba poprawy go, kończy się tym, że robi plamy i dziury. Fajnie na nim wyglądają inne kosmetyki. Nie powiedziałabym, że to jest mat. Bez pudru świeci się, jak wszyscy wiemy co. Podkład da się ładnie budować. Niestety, gdy nałożę go obficiej w zmarszczki, po kilku godzinach zbiera się w nich i wygląda to nie estetycznie. Pompka w produkcie się szybko u mnie zepsuła. Podkład ładnie pachnie i ma fajny skład

Całkiem przyzwoity

Jak na tą cenę jest dobry. Dobrze kryje. Jednak przy dużych problemach z trądzikiem na pewno nie da sobie rady. Mimo gęstej konsystencji nie zapycha porów jakoś bardzo. Podobnie jest z suchymi skórkami. Nie do końca jest tak, że ich nie podkreśla, ale po przetestowaniu bardzo wielu podkładów matujących stwierdzam, że do ideału brakuje mu naprawdę nie wiele. Jestem posiadaczką cery mieszanej i dla mnie do makijażu codziennego jest bardzo dobry. Wdg producenta podkład zawiera wyciąg z owoców granatu, który ma regulować wydzielanie sebum i zmniejszać pory. U mnie to działa. Nie muszę przejmować się świeceniem.

Dobry ale nie ma szału

Jest to podkład o małym/średnim kryciu dzięki czemu cera wygląda w miarę naturalnie. Producent obiecuje matowy efekt jednak przynajmniej ja tego matowego efektu w ogóle w tym podkładzie nie widzę, powiedziałabym, że ten podkład mocno się świeci. Jednak na twarzy prezentuje się ładnie za równo po przypudrowaniu. Niestety nie nadaje się on do dłuższego trzymania na twarzy, ponieważ szybko się ściera między innymi z nosa i czoła. Również wchodzi mocno w pory podkreślając je. Zapach ma bardzo przyjemny a gama kolorystyczna jest idealna dla bladych cer. Opakowanie, wygodne bo w tubce ale jest pompka, która niestety ale momentami się potrafi zaciąć przez co można się mocno owkurzać :D
Moim zdaniem cena nie jest zbyt adekwatna do jakości, za tą cenę można kupić o wiele lepsze podkłady.
Produkt nie jest zły ale pozostawia wiele do życzenia.

taki sobie

Kupiłam z polecenia Maxineczki. Szczerze powiedziawszy jeśli ktoś poszukuje dobrego krycia to nie ten produkt. Krycie ma średnie i też średnio się buduje. Jest też średnio trwały, ja go mieszałam z innym podkładem, bo kolor, który wybrałam, był zbyt jasny, ale tylko wtedy w miarę się trzymał. Solo nie był dla mnie wystarczający. Dodatkowo idea pompki połączona z tubką, z której można wycisnąć podkład jest super. Ale niestety gdzieś po zużyciu 1/3 tubki przestała działać... Podkład fajny, ale niestety dla osób, które potrzebują większego krycia.

Dobry podkład

Jest to podkład o małym w stronę średniego krycia dzięki czemu cera wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Całkiem dobrze radzi sobie z moją mocno przetłuszczającą się strefą T. Nie zapycha i nie ma drażniącego zapachu. Mimo małej gamy kolorystycznej myślę że większość osób znajdzie coś dla siebie ponieważ podkład ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Nie ściera się.

świetny

złapałam ten podkładzik na promocji rosmana wiec zapłaciłam za niego grosze :) kolorystyka podkładów jest fajna, z żółtymi podtonami, jest z czego wybierać. Sam podkład ładnie kryje, zostawia matowe wykończenie, wtapia się w skórę i ma wygodne opakowanie, które nie jest ciężkie i ma pompkę. Jak dla mnie to trafiony w 10 produkt.

Uwielbiam go :)

Kupiłam go z polecenia jednej z youtuberek i stał się aktualnie moim numerem 1! Mam cerę mieszaną i szukałam podkładu jednocześnie matujacego i dającego naturalny wygląd skóry. Podkład Eveline jest naprawdę inny od typowych matujących podkładów. Nie wysusza, ma fajne żółte tony (mam odcień 02 i już jest dla mnie trochę za jasny), przypudrowany trzyma się na buzi cały dzień. I co najważniejsze nie wchodzi w załamania i zmarszczki ( w moim przypadku są tą linie uśmiechu). Jeśli chodzi o krycie to uważam że jest nawet trochę większe niz średnie, ale mi w codziennym makijażu w zupełności to wystarcza i przykrywa drobne przebarwienia czy niedoskonałości. Myślę, że zostanę z nim na długo :)

Uwiebiam!

Szukałam lekkiego podkładu, który da mi efekt świeżej skóry, ale przy tym lekko ją zmatowi, i trafiłam w 10! Mam odcień 01, ma żółte tony (podobny do revlonu colorstay 150 buff), nie ciemnieje i wygląda bardzo naturalnie. Podkład nie zapycha, długo utrzymuje się na twarzy, daje uczucie nawilżenia skóry , bardzo dobrze wygląda (kilka osób pytało się mnie jakiego używam podkładu), ma średnie krycie które lekko da się budować.