L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Krem Revitalift Filler [HA] pod oczy, ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym, wypełnia zmarszczki, nadaje skórze objętość i wygładza doliny łez (strefie biegnącej od wewnętrznego kącika oka do kości policzkowej, która zapada się z upływem czasu). Dzień po dniu skóra wokół oczu staje się gładsza, opuchnięcia pod oczami zmniejszają się, a doliny łez odzyskują utraconą objętość. Już po 4 godzinach skóra jest idealnie nawilżona, bardziej napięta (+25%) i bardziej jędrna (+14%)*. Po 4 tygodniach zmniejszenie kurzych łapek (-11%)7 i wygładzenie doliny łzowej (-10%)**. Testowany pod kontrolą okulistyczną. Do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej. *test instrumentalny w grupie 40 kobiet **badanie kliczniczne w grupie 58 kobiet ***badanie kliniczne w grupie 40 kobiet

w tubce
10 – 50ml

Rewelacyjnie spełnia swoje zadanie

To po delikatnej skórze wokół oczu najszybciej widać pierwsze oznaki starzenia takie jak drobne linie, przebarwienia czy obrzęki. Dlatego – według mnie – kremy pod oczy są powołane do walki na najtrudniejszym polu. Miałam okazję zobaczyć, jak sprawdził się w tym miejscu krem „Revitalift Filler [HA]”.

Muszę przyznać, że na początku zaskoczyło mnie opakowanie kosmetyku. Po odkręceniu tubki zobaczyłam nałożoną na nią metalową końcówkę z małym otworem w środku. Służy ona do aplikacji i wmasowywania kremu. Bardzo spodobał mi się ten sposób nakładania kremu, bez „brudzenia” sobie palca. Ta forma nanoszenia kosmetyku posiada jeszcze jedną zaletę: metalowe zakończenie ma właściwości chłodzące, które mogą pomóc w likwidowaniu opuchnięć pod oczami.

Konsystencja kremu jest dosyć gęsta, jednak jest to krem na noc, więc możemy liczyć, że efekt tym bardziej będzie wzmocniony.
Do tego przyjemny, luksusowy zapach i rewelacyjna receptura, która zapewnia dzień po dniu większe wygładzenie zmarszczek pod oczami.
Po pierwszym użyciu, podobnie jak krem z te samej serii, zapewnił mi odczuwalne nawilżenie. Skóra stała się wygładzona a opuchnięcia pod oczami do których mam skłonność, delikatnie zmniejszyły się.

Wielkie rozczarowanie

Po przeczytaniu tak dobrych recenzji spodziewałam się, że wreszcie mój problem z cieniami i zmęczonymi oczami się rozwiąże. Niestety - na mnie krem praktycznie nie działa. Stosuję go niemal codziennie - nie widać nawet jednorazowych efektów, nie mówiąc o długotrwałym działaniu. Przy takiej cenie (bodajże ok. 50zł) spodziewałabym się choćby dobrego nawilżenia. Co prawda i ten nawilża, ale ledwo delikatnie - tak jak zwykłe kremy za 1/10 tej ceny. Przy okazji niezbyt szybko się wchłania, a sam aplikator nie jest wygodny - ja krem zamiast aplikator wolałam rozprowadzać palcami.

Słabiutko

Ja nie wiem, czy ja mam jakąś inną wersję tego kremu, czy po prostu oczekuję czegoś innego od kosmetyku pod oczy, ale nie sądzę, żebym miała jakąś podróbkę, bo kupiłam go w jednym z Gdańskich Rossmannów.
Opakowanie nie zachwyca, ot, zwyczajna tuba z otworem na końcu, rozumiem, że ta srebrna końcówka to ma być do masażu jakiegoś, czy coś? To od razu mówię, że do rozprowadzenia kremu pod okiem to się kompletnie nie nadaje, więc ogólnie nie rozumiem, po co takie coś zostało tam zamontowane, chyba tylko po to, żeby krem wyglądał bardziej luksusowo? Ale tuba luksusowo nie wygląda, więc w sumie nie wiem, co producent miał na myśli. Krem i tak trzeba sobie pod oczami i na powiekach rozprowadzić palcami. Już w trakcie używania napisy zaczynają schodzić i po zużyciu całości tubka wygląda jak wyżuta i wypluta.
Konsystencja tego specyfiku jest raczej rzadka, po nałożeniu na skórę nie wyczuwam żadnych sensacji, wchłania się w tempie ekspresowym niemalże. Nie, żebym po nałożeniu go odczuwała jakieś nieprzyjemne ściągnięcie czy coś podobnego, ale super nawilżenia to ja tutaj też nie wyczuwam. O jakimś wygładzeniu zmarszczek czy choćby minimalnym zmniejszeniu ich można sobie jedynie pomarzyć, ale oczekiwałam chociaż, że ten krem będzie cokolwiek robił, a robi dokładnie to samo co jakiś zwyczajny krem pod oczy za kilka złotych, czyli tylko przeciętnie nawilża. Za 'przeciętne nawilżenie' to nie wiem, po co mam płacić tyle pieniędzy.
Nie mogę powiedzieć, żebym się z nim męczyła, chociaż przy końcu opakowania trzeba się nieźle napracować, żeby go wydostać, ale zawsze można rozciąć tą tubę i przełożyć go do jakiegoś słoiczka, bo jak wspomniałam wcześniej użytku z tej dziwacznej końcówki żadnego i tak nie ma.
Dla mnie krem nie warty swojej ceny, zbyt mało treściwy o zbyt płynnej konsystencji jak na krem pod oczy, tylko przeciętnie nawilżający, z dziwną nieużyteczną końcówką, nie robiący ze skórą pod oczami nic specjalnego. Złego też nic nie robi, ale nie oczekiwałam, że krem za jakieś 50 czy 60 zł da mi takie 'NIC'. Na plus jedynie, że nie zrobił krzywdy, ale ja go nie polecam i do niego nie wrócę. Wydajność też nie jakaś specjalna, starczył mi na 2.5 miesiąca używania 2 razy dziennie. Nadaje się też pod makijaż i nic się nie roluje. Ale jednak to jest po prostu wszystko za mało żebym mogła go za coś pochwalić i powiedzieć, że jest wart zakupu.

Moja opinia L'Oreal Paris

Moim zdaniem kosmetyk bardzo dobrze nawilżający oraz tym samym stanowiący pewnego rodzaju barierę ochronną przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych działających negatywnie na cerę. Kosmetyk ten w mojej ocenie dodatkowo sprawia, że skóra staje się mięciutka w dotyku i wygładzona. Bardzo ważną, dodatkową zaletą jest też ochrona przed zmarszczkami, po stosowaniu skóra jest jędrna i elastyczna. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z tego zakupu i raczej sięgnę po niego ponownie.

Bardzo miłe zaskoczenie

O ile krem do twarzy na dzień Revitalift w ogóle się u mnie nie sprawdził. tak ten krem zrobil robotę. Na moim blogu porównałam go ze słynnym kremem Clinique i co dziwniejsze okazał się jego lepszym i tańszym zamiennikiem.

ok

Krem bardzo miło mnie zaskoczył, ponieważ mam problem z cieniami i delikatnymi workami pod oczami, po codziennym stosowaniu tylko wieczorem, mam wrażenie, że te niedoskonałości ulegają zmniejszeniu

Mój hit

Fantastyczny krem , podczas używania delikatnie czuć jak napina się skóra , krem dobrze nawilża i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu nie podrażniając jej . Jest lekki co daje nam komfort podczas wklepywania w skórę .

tak

Dostałam razem z kremem na noc i płatkami do twarzy.
Rozpakowując prezent byłam rozczarowana, bo L`Oreal nie należy do moich ulubionych marek, ale właśnie kończył mi się krem pod oczy, więc raz kozie... ;)
Recenzję zacznę od tego, że pomimo iż trzy dychy dawno za mną i 40-tka się zbliża nieubłaganie to zmarszczki mimiczne od oczami mam od liceum (na szczęście tylko w okolicy oczu, reszty mi natura póki co oszczędziła). Poza tym - cienie i opuchlizna dość często mi towarzyszy, bo często niedosypiam.
Po krem sięgnęłam bez przekonania, pewna, że za chwilę oddam bo kupię coś fajniejszego, a tu pozytywne zaskoczenie. Nie będę zanudzać opisem, wypunktuję:
+ konsystencja bardzo lekka,
+ szybko się wchłania
+ daje uczucie odprężenia, zrelaksowania
+ jest wydajny
+ lekko rozjaśnia cienie pod oczami
+ zmniejsza opuchliznę
+ widocznie nawilża
+ nie podrażnia oczu, nie pojawia się uczucie szczypania
Minus
- jak dla mnie to szata graficzna jest tragiczna

Bardzo fajny

Krem dobrze nawilża okolice oczu, sprawia, że nie ma żadnych opuchnięć pod oczami ani zaczerwienień. Krem jest niezwykle wydajny. Sprawia, że skóra jest dość miękka i wygładzona.

Ciekawy

Dotąd stosowałam bardzo gęste, maziste kremy pod oczy- ten wydał mi się niesamowicie lekki. Dobrze nawilża skórę pod oczami i daje uczucie odświeżenie, wypoczęcia. Dobrze działa na lekkie cienie, nie wypływa na opuchliznę. Zmarszczki przy takim nawilżeniu też są mniej widoczne. Opakowanie jest lekko przekombinowane i ciężko jest mi dozować idealną ilość kremu.

Działa na spuchnięte powieki

Jestem zaskoczona od tygodnia mam mniej spuchnięte powieki po użyciu kremu . Co prawda, nie miałam dużych worków, ale były to widocznie spuchnięte powieki . Krem szybko się wchłania i lekko rozjaśnia skórę pod oczami .Krem jest stworzony dla kobiet 45+. Myślę ,że zaprzyjażnie się z nim na dłużej.

L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Jest to kosmetyk głęboko nawilżający, który będzie stanowił barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami moją skórę, a przy tym sprawi, że będzie miękka i gładka w dotyku, wzbogaci skórę w witaminy i minerały, po prostu sprawi że będę czuła się dobrze w swojej skórze. Ważna jest też ochrona przed zmarszczkami, wolnymi rodnikami, wypełnić zmarszczki i przywrócić skórze objętość. spłyceniu, skóra jest jędrna, gładka, elastyczna. Rysy twarzy powinny stać się pełniejsze, bardziej wyraziste, młodzieńcze, a twarz pozbawiona szarości i zmęczenia.