L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Krem Revitalift Filler [HA] pod oczy, ze skoncentrowanym kwasem hialuronowym, wypełnia zmarszczki, nadaje skórze objętość i wygładza doliny łez (strefie biegnącej od wewnętrznego kącika oka do kości policzkowej, która zapada się z upływem czasu). Dzień po dniu skóra wokół oczu staje się gładsza, opuchnięcia pod oczami zmniejszają się, a doliny łez odzyskują utraconą objętość. Już po 4 godzinach skóra jest idealnie nawilżona, bardziej napięta (+25%) i bardziej jędrna (+14%)*. Po 4 tygodniach zmniejszenie kurzych łapek (-11%)7 i wygładzenie doliny łzowej (-10%)**. Testowany pod kontrolą okulistyczną. Do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej. *test instrumentalny w grupie 40 kobiet **badanie kliczniczne w grupie 58 kobiet ***badanie kliniczne w grupie 40 kobiet

w tubce
10 – 50ml

Brak efektu

Ponownie zachęcona pozytywnymi komentarzami w internecie pobiegłam kupić ten krem.
Bardzo lubię jego żelową konsystencję ale na tym moje pozytywne wrażenia się kończą.
Krem-żel nie nawilża, nic mi nie wypełnił, nie zmniejszył widoczności zmarszczek czy doliny łez, nie zadziałał prewencyjnie przeciwko tworzeniu się nowym, a na noc nałożony pod oczy, powuje ich łzawienie.

Najlepszy pod oczy

Bardzo ładnie nawilża skórę pod oczami. Dość szybko się wchłania. Jestem zadowolona z nawilżenia skóry. Zmarszczek za dużo nie mam, więc nie zauważyłam likwidacji zmarszczek. Ale lubię go nakładać przed snem, zwłaszcza po uprzednim schłodzeniu w lodówce - wspaniały dodatkowy efekt przeciwko opuchliźnie pod oczami.

Niestety nie dla mnie

L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy to produkt, który nie przypadł mi do gustu z powodu, który go dyskwalifikuje na wstępie. Krem po aplikacji roluje się na skórze. Taka sytuacja nie ma miejsca przy żadnym z kremów jakie miałam okazję używać od tych tanich po te najdroższe z górnej półki. Krem zaczęłam stosować na noc, bo rolowanie produktu uniemożliwiało wykonanie makijażu. Niestety po raz kolejny zawiodłam się na marce Loreal, ponieważ krem podrażniał mi skórę pod oczami a finalnie spowodował stan zapalny oczu.

Cudowny krem

Uzywałam już wiele kremów pod oczy, jednak nie były tak dobre jak ten. Moje zmarszczki są naprawdę wygładzone, a skóra wygląda młodziej. Dobrze się wchłania, jest wydajny. Polecam.

Krem, który naprawdę przynosi efekty

Do tej pory było tak, że mimo stosowaniu wielu kremów pod oczy ciężko było znaleźć taki, którego efekty byłyby zauważalne. Próbując serie kremów, należało również sprawić sobie krem pod oczy by przynieść upragniony efekt. Po pierwszym zastosowaniu (co mi się bardzo podobało) intensywnie wygładził dolinę łez. Sprawił, że widoczne zmarszczki zostały również wygładzone, skóra pod oczami jest jędrna, delikatna, a co lepsze ta towarzysząca szarość, gdzie z biegiem lat pod oczami skóra robi się taka wiotka w moim mniemaniu nieco odzyskała wygląd i jest wyraźna różnica przed i po. Wiadomo, że sam krem nie sprawi, że pozbędziemy się zmarszczek ale zawsze jego stosowanie obniży poziom ich powstawania oraz widoczności. Bardzo polecam chociażby wypróbować.

Genialny pomysł

Opakowanie kremu jest genialne. Nie ma nic lepszego od zimnego metalowego okładu na opuchliznę pod oczami, zwłaszcza rano! Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy tracić dodatkowo czasu na zimne okłady czy chłodzące plastry. Przy użyciu tego kremu mamy 2w1 okład i dobrze rozprowadzony wmasowany krem. Jestem fanką tego rozwiązania !!
Krem sam w sobie dobrze nawilżał skórę pod oczami i szybko się wchłaniał. Nie podrażniał i nie piekła mnie po nim skóra jak zdarza się przy większości kremów pod oczy.
Z powodu braku głębokich zmarszczek nie jestem wstanie stwierdzić działania kremu w tym obszarze

Oczy wygladaja pieknie

Krem uzywam pod oczy codziennie rano i wieczorem.
Dzieki temu skora jest bardziej napieta i odzywiona. Latwiej nalozyc pozniej korektor pod oczy (nie wchodzi w zmarszczki).
Bardzo ladnie pachnie i ma przyjemna konsystencje. Polecam!

Zmniejszenie widoczności zmarszczek pod oczami

Osobą testująca krem w ramach wizaż.pl była moja mama po 45 roku życia.
Była zachwycona możliwością udziału w teście i poznaniem marki Loreal Paris.

Ma skórę poszarzała, z widocznymi zmarszczkami w okolicach oczu, bruzdami i cieniami.

Krem pod oczy stosowany przynajmniej raz dziennie zmniejszył widoczne cienie i zmarszczki. Skóra wokół oczu była bardziej gladsza. Ma świetny aplikator który nie tylko pozwalał dozować ilość produktu ale i chłodził skórę.

Konsystencja jest l żelowa, lekka, ma piękny przejemny zapach, dobrze odżywia skórę wokół oczu.

Zapewne po udziale w teście chętnie do niego powróci poleci smoim koleżankom. Dziękuje za możliwość w teście pomimo braku konta na wizaż.pl

Innowacja w małej tubce

Krem pod oczy ma wygodny i innowacyjny aplikator, który dociera we wszystkie miejsca. Bardzo wygodnie się go nakłada również ze względu na to, że ma odpowiednią konsystencję. Zapach zbliżony do całej serii kremów, chociaż jest delikatniejszy co jak dla mnie jest atutem. Obrzęk pod oczami po miesiącu używania delikatnie się zmniejszył.

Krem rewelacja

Po użyciu produktu zauważyłam, że nie mam już dużych cieni po oczami a zmarszczki stały się spłycone. Koncystencja kremu jest lekka. Polecam kobietom niezdecydowany. Zapach jest bardzo delikatny, co także odpowiada mi.

OBJAWIENIE

Od pewnego czasu zaczęłam używać " Revitalift Filler(HA) pod oczy" ,stosuję go rano i wieczorem,cieszę się,że moje oczy pełne są tajemniczego blasku.Widoczne kiedyś cienie pod oczami zmniejszyły się, a zmarszczki stały się mniej widoczne,ponadto po jego użyciu skóra nie jest nieprzyjemnie ściągnięta,lecz delikatnie nawilżona,wygładzona i bardziej jędrna,i sprężysta.Przypadła mi do gustu praktyczna i miękka tuba,w której krem jest opakowany ,nie znoszę kosmetyków w słoikach,z których krem trzeba wybierać palcem.Dodatkowym atutem tego kremu,który sprawi,że na pewno kupię jego następne opakowanie jest fakt,że nie uczula i nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu, a po zastosowaniu skóra nie jest nieprzyjemnie napięta i nie czuję efektu ściągania.

Krm pod oczy L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA]

Moje oczy są wymagające i niestety krem nie spełnił oczekiwań. Nie zredukował cieni pod oczami. Krem na dzień mnie zachwycił ten natomiast niczym nie zauroczył. Na pewno cała linia jest godna przetestowania, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.