Bielenda, Manuka Honey Nutri Elixir, Pianka do mycia twarzy oczyszczająco - nawilżająca

Innowacyjna pianka do mycia twarzy delikatnie, ale równocześnie starannie i skutecznie oczyszcza i odświeża delikatną i wymagającą cerę suchą i wrażliwą. Niezwykła formuła kosmetyku oparta o unikatowy Miód Manuka, błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje na etapie oczyszczania, nawilża, koi, chroni skórę przed podrażnieniami, doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji.

Zawiera cenione, niezwykle skuteczne składniki aktywne.

Miód Manuka – unikatowy miód pochodzący z Nowej Zelandii, najczystszego ekosystemu na świecie. Zawiera witaminy, minerały i kwasy organiczne, jest silnym antyoksydantem, ma bogate właściwości odżywcze i nawilżające. Wygładza i zmiękcza skórę, wspomaga jej regenerację. Poprawia koloryt cery, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.

Mleczko Pszczele – posiada wyjątkowo wysoką zawartość składników odżywiających skórę, witamin z grupy B oraz witaminę C, dzięki czemu poprawia kondycję i jakość skóry, zmniejsza jej wrażliwość na czynniki zewnętrzne. Zatrzymuje wodę w naskórku, koi, łagodzi.

Efekt: doskonale oczyszczona, świeża, gładka, promienna cera bez uczucia napięcia i dyskomfortu.

Testowany dermatologicznie.

Średnio

Skład ma naprawdę dobry, ale niestety nie do przyjęcia jest dla mnie to w jaki sposób zachowuje się na twarzy. Jest mega śliska i domycie twarzy po myciu (!) jest trudne. Jak nigdy wyrzucam w połowie opakowania, bo mnie męczy.

Tym razem Bielenda zawiodła

Pianka to moja ulubiona forma produktu do oczyszczania twarzy, a Bielenda to marka, która na stałe gości w mojej kosmetyczce. Takie połączenie sprawiło, że tę nowość kupiłam bez zastanowienia. Niestety już pierwsze użycie nie skończyło się dobrze. Pianka nie zmywa dokładnie pozostałości po makijażu, po jej użyciu nadal czuję, że moja twarz jest brudna. Konsystencji też do końca nie określiłabym mianem pianki. Zapach mi przypadł do gustu, ale jest bardzo intensywny i może drażnić. Moja wrażliwa cera zaczęła się przesuszać przy stosowaniu tego produktu, więc musiałam go odstawić. Szkoda, liczyłam na kolejny hit.

Nie polecam

Jedynym jej plusem jest to, że bardzo dobrze oczyszcza skórę. Odkąd zaczęłam jej używać mam strasznie przesuszona twarz na czole i wokół nosa. Mam suchą cerę, ale nie miałam wcześniej tak widocznych skórek. Twarz po zastosowaniu tego produktu jest bardzo sucha.

Przyjemna w użytkowaniu, ale bardzo mocno perfumowana!

Piankę kupiłam z ciekawości, ta nowa seria od Bielendy ma bardzo ładne opakowania i w sumie opis produktu również jest zachęcający. Jestem posiadaczą cery suchej i spodziewałam się, że kosmetyki z miodem mogą super wpłynąć na stan mojej skóry.

Piankę kupujemy w dość dużej, miękkiej tubce. Szara graficzna bardzo ładna, żółty kolor przyciąga uwagę, pszczoła i plaster miodu kojarzą się z naturą - jednym słowem ktoś się postarał.
Co do konsystencji, to nie wiem czy określenie pianka jest tu trafne. Kosmetyk po wyciśnięciu na rękę kojarzy mi się ze sławnym kremem do golenia Wars :D Na twarzy daje właśnie uczucie takiego gęstego, delikatnego kremu myjącego. Ponadto, ma bardzo ładny złoty kolor.
Co mi się nie podoba w tym kosmetyku to mocno perfumowy zapach. Niby produkt skierowany do cery suchej i wrażliwej a ma taki intensywny, ciężki zapach :O Dla mnie to bardzo męcząca woń i już bym wolała żeby niczym ta pianka nie pachniała...

Podczas mycia twarzy pianka spisuje się ogólnie bardzo dobrze. Dokładnie oczyszcza skórę, pozostawia ją świeżą, gładką i delikatną. Na pewno nie ściąga i nie przesusza. Jednak, miałam lekki katar i podrażniłam sobie odrobinę okolice nosa... Mam wrażenie, że ten produkt potęgował ten stan. Skóra z dnia na dzień była coraz bardziej czorwona i zaczęła się łuszczyć. Początkowo myślałam, że to kwestia pogody ale później stwierdziłam, że być może ten mocny perfum tak wpływa na te wrażliwe miejsca i piankę zupełnie odstawiłam. To był faktycznie strzał w 10, bo podrażnienie przeszło w ciągu 2 dni....

Generalnie zużyłam pół opakowania i mam mieszane uczucia. Z jednej strony dość dobry produkt, z drugiej za dużo tego zapachu i może zaostrzyć podrażnienia skóry. Biorąc pod uwagę, że obecnie na rynku jest olbrzymi wybór kosmetyków do pielęgnacji w różnych opcjach cenowych, raczej rozstaję się z tą pianką na zawsze. Jednak przyznaje jej 3 gwiazdki, bo gdyby nie przypadkowe podrażnienie pewnie byłbym zadowolona :)

Polubiłam go od pierwszego użycia

Pianka zachęciła mnie po pierwsze ceną i wielkością opakowania, które nabyłam za zawrotną kwotę 11,99. Jeżeli chodzi o formułę to bardziej przypomina to lekki krem, który połyskuje na żółto w świetle. Przy rozprowadzaniu na twarzy nie pieni się zbyt mocno- tak jakby smarować balsamem. Przy kontakcie z wodą ładnie się zmywa, a twarz jest wyraźnie nawilżona i dobrze oczyszczona. Do umycia całej twarzy, wystarczy niewielka ilość. Dodatkowym atutem jest także zapach- lekki miodowy. Jak dla mnie hit!

Rewelka za małe pieniądze

Bielenda zachwyca ostatnio składami i seriami kosmetyków. Ostatnio podczas zakupów skusiłam się na tę piankę - sympatyczne INCI i obietnice producenta. Nie zawiodłam się - pięknie pachnie, ma super fajną konsystencję piankowo-musową i mega skutecznie oczyszcza. Skóra jest tak czysta, że aż piszczy pod palcami. Jestem zachwycona :)

Uwielbiam!

Ta pianka jest cudowna! Delikatna, ładnie oczyszcza, czuć nawilżenie. Cera również się poprawiła. Zapach? Bomba! Cudowny, słodki zapach, buzia po nim pięknie pachnie! Jak najbardziej polecam! Jestem nim zachwycona!