Clinique, Fresh Pressed, Daily and Overnight Boosters with Pure Vitamin C 10% & A (System podwójnego wsparcia na dzień i noc)

Pojemność 8,5 ml

System podwójnego wsparcia – na dzień, ze świeżą witaminą C (kwas askorbinowy 10%) i na noc, ze świeżą witaminą A (retinol). Formuły wzajemnie uzupełniają się, zmniejszając widoczność linii i zmarszczek po 12 tygodniach stosowania. Po tym czasie działanie formuły idzie jeszcze dalej, doprowadzając do zmniejszenia widoczności innych podstawowych oznak starzenia.
Jak działa:
- Maksymalna siła i minimalne podrażnienie: silne dawki witaminy C 10% (kwas askorbinowy) i witaminy A (retinol) o udowodnionym działaniu, zaczynają działać już po jednej aplikacji.
 Po 1 aplikacji: Blask (+36% już pierwszego poranka po użyciu)
 Po 1 tygodniu: Gładsza skóra
 Po 4 tygodniach: Mniej płytkich zmarszczek
 Po 12 tygodniach: Bardziej wyrównany koloryt i mniej głębokich zmarszczek i linii na czole
- W ciągu dnia witamina C wzmacnia ochronę skóry, aby neutralizować uszkodzenia.
- W nocy, podczas procesu regeneracji, witamina A wnika głęboko w powierzchnię skóry. Z czasem skóra staje się odżywiona, linie i zmarszczki wypełnione, a koloryt skóry odzyskany.
- Witaminy C i A to nie tylko jedne z najskuteczniejszych składników odmładzających, ale też, jak twierdzą dermatolodzy, najlepiej przebadane i o zbawiennych dla skóry właściwościach.
- Czyste witaminy C i A wraz z upływem czasu tracą swoją siłę, dlatego najskuteczniejsze są wtedy, gdy są świeże. Clinique Fresh Pressed Clinical wykorzystuje czyste, świeże, silne i minimalnie przetworzone witaminę C (kwas askorbinowy) i witaminę A (retinol), nie zawierające dodatkowych substancji.
o Aktywacja witamin C i A tuż przed pierwszą aplikacją gwarantuje ich maksymalną siłę i skuteczność.
Dla kogo: Każdy rodzaj cery (1, 2, 3, 4).
- Uwaga: Powszechnie wiadomo, że witamina A może powodować nadwrażliwość na słońce. Zalecamy stosowanie kremu przeciwsłonecznego w okresie stosowania produktu, jak również jakiś czas po zaprzestaniu jego.

dojrzała, sucha, odwodniona, z przebarwieniami / defektami, normalna, młoda, mieszana
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, rozświetlające, wybielające / rozjaśniające, liftingujące
w tubce
bogate
emulsja
boostery

Wielki hit

Piszę w imieniu mojej. Kupiłam go jej na prezent urodzinowy. Zaczeła stosować już tego samego wieczora. Gdy wróciłam do swojego rodzinnego domu po dłuższym czasie doznałam szoku. Moja mama stała się moją siostrą! 10 lat mniej. Zmarszczki wygładzone, skóra napięta, plamy przebarwienia zredukowane. Nawet glebowa zmaszczka nosowa zminimalizowana. Mama chwali sobie okropnie, jest zachwycona produktem. A ja już wiem co będzie dostawać na każde urodziny

Rewelacja

Podwójna pielęgnacja: na dzień świeża witamina C , na noc, moc witaminy A. Produkt dość drogi z uwagi na pojemność, ale ze względu na działanie wart swojej ceny. Jestem w trakcie pierwszego opakowania i to jak zmieniła się moja cera jest niesamowite. Mam dość problematyczną skórę czyli mieszaną, skłonną do wyprysków, miejscami zaczerwienioną oraz o niejednolitym kolorze. Już w trakcie używania pierwszego opakowania wszystkie te problemy uległy znacznemu polepszeniu, a nawet mogę powiedzieć , że znikły. Skóra jest napięta, pełna blasku, bez zaczerwień. Drobne zmarszczki spłyciły się. Kosmetyk bardzo dobrze wchłania się , a w lecie może być stosowany bez kremu, aby nie obciążać skóry. Na pewno będę kontynuować pielęgnację z CLINIQUE Boosters with Pure Vitamin C 10%& A.