Lynia, Tonik żelowy nawilżający `Mocznik i NMF`

Lynia, Tonik żelowy nawilżający `Mocznik i NMF`

Tonik nawilżający to uniwersalny produkt przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dzięki zawartości mocznika oraz Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF) przywraca odpowiedni poziom nawilżenia oraz właściwe pH skóry.

Składniki aktywne :
+ kwas hialuronowy zawarty w toniku wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu wody oraz chroni skórę przed jej utratą. Jego delikatnie żelowa konsystencja ułatwia aplikację, pozostawiając na skórze nawilżającą warstwę ochronną.
+ niacynamid (witamina PP) zastosowany w kosmetykach działa przeciwstarzeniowo, reguluje poziom nawilżenia skóry oraz zwiększa jej elastyczność. Rozjaśnia przebarwienia posłoneczne oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. Zmniejsza syntezę sebum oraz redukuje powstawanie zaskórników.
+ D-panthenol poprawia nawilżenie, ujędrnia i uelastycznia skórę. Łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza regenerację naskórka.
+ Mocznik to idealny składnik kosmetyków dogłebnie nawilżający skórę, chroniacy ja przed wysuszeniem. oraz nadmiernym łuszczącej się. Składnik NMF, czyli naturalnego czynnika nawilżającego skórę, odpowiedzialnego za jej prawidłowe uwodnienie. Powoduje złuszczanie zrogowaciałych warstw naskórka. Zwiększa przepuszczalność warstwy rogowej, dzięki czemu ułatwia przenikanie substancji biologicznie aktywnych. Zmiękcza, odświeża i uelastycznia skórę. Jako składnik NMF (naturalnego czynnika nawilżającego) odpowiada za prawidłowy poziom nawilżenia skóry.
+ NMF to substancja chroniąca skórę przed odwodnieniem. Pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu wody w górnych warstwach skóry. Odgrywa on również kluczową rolę w zachowaniu właściwości fizycznych wierzchnich warstw skóry (warstwa rogowa). W skład NMF wchodzą: aminokwasy, mocznik, kwasy AHA oraz ich mleczany, a także PCA.

Boski

Bardzo pomógł mi przy odbudowie płaszcza hydrolipidowego naskórka.
Po leczeniu dermatologicznym i alergiami na twarzy, moja skóra łuszczyla się, była sciagnieta, odwodniona i wyglądała źle.
Tonik bardzo ale to bardzo poprawił wygląd mojej cery, a i również sprawił że wyglądała ona zdrowo i równo pod makijażem.
Jest bardzo komfortowy, jest faktycznie zelowy i ten żel wchłania się, nie zostawiając skóry sciagnietej jeszcze gorzej niż przed użyciem toniku, co czasem potrafi mieć miejsce z niektórymi produktami.
Ładnie współgra z każdym serum którego użyłam i z każdym kremem.
Wchłania się nie zostawiając skóry lepkiej.
Współgra z makijażem. Bardzo mi pomógł i będę już mu wierna. Uwielbiam go.
Dodatkowo nie ma zapachu i nie uczula podatnej skóry na alergię i różne tego typu nadwrażliwości.
Mógłby być bardziej wydajny, ale.. Pod koniec opakowania zorientowałam się że zamiast wacikiem - to można wklepac niewielka ilość na twarz ręką, jak serum. .. I tak mniej produktu zostaje w waciku. Polecam bardzo!

Trudno ocenic..

Czytam recenzje poprzedniczek ... i ja jestem innego zdania. Produkt nie należy do najtańszych, tym samym już podnosi się poprzeczka. Mam cerę mieszaną, naczynkową. Niestety po użyciu Toniku za każdym razem moja skóra robiła się jeszcze bardziej różowa, co oczywiście przechodziło po chwili, ale jest to znak że do cery wrażliwej - możne niekoniecznie. Po zużyciu 3/4 opakowania odstawiłam. Nawilża ok (oczywiście w ramach możliwości nawilżenia przez Tonik) konsystencja super.

Genialny !

Mam mieszaną, ale też bardzo wrażliwą i alergiczną cerę dlatego moim głównym celem jest zawsze jej silne nawilżanie. Większość toników, które do tej pory stosowałam po myciu twarzy, tak na prawdę nie robiły nic i dalej czułam ściągnięcie ( mimo stosowania delikatnych i nawilżających produktów do mycia). Natomiast ten tonik to cudo ! Buzia po nim jest mega nawilżona, niweluje od razu uczucie ściągnięcia i mimo że zawsze najchętniej po myciu nałożyłabym od razu krem to tutaj nie mam tego uczucia i mogłabym nawet wytrzymać noc bez kremu, co dla mnie jest absolutnym wyznacznikiem tego, że ten produkt działa świetnie. Polecam !! :)

Odkrycie roku

Bardzo dobry tonik inny niż wszystkie które próbowałam. Powiem tak nigdy nie miałam lepszego toniku. Naprawdę bardzo dobry produkt. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Bardzo ładnie koi i nawilża skórę. Dla cery tłustej może służyć jako baza serum pod makijaż. Ja mam cerę mieszaną więc kiedy nakładam go solo to szybko staram się nakładać po nim warstwę ochronną przed wyparowaniem tego nawilżenia. Pory skóry po użyciu są widocznie mniejsze a cera mięciutka. Skład toniku idealny. Polecam

podstawa pielęgnacji

Toniku używam po umyciu twarzy, początkowo myślałam, że jego jedynym zadaniem będzie tonizowanie. Nie spodziewałam się, że tonik może tak bardzo zmienić i zrewolucjonizować pielęgnację. Doskonale nawilża, ale przede wszystkim zmiękcza skórę twarzy. Raz na jakiś czas zostawiam skórę jedynie z tym produktem (nie nakładam już później serum, kremu itd), aby odpocząć od ilości produktów. Żelowa formuła świetnie sprawdza sie przy rozprowadzaniu produktu palcami i wykonywaniu delikatnego masażu twarzy. Nie trzeba przy tym marnować nieekologicznych wacików kosmetycznych.

Zdecydowanie polecam wszystkim posiadaczkom skóry suchej i naczynkowej!

najlepszy!

trafiłam na niego przypadkiem i nie zamienię na żaden inny :D

jako jeden z nielicznych nawilżaczy ma w składzie mocznik, który moja skóra kocha dużo bardziej niż kwas hialuronowy i dlatego się na niego skusiłam. i był to strzał w dziesiątkę.

używam go każdego ranka, pod serum olejkowe/krem z filtrem i w zasadzie nie potrzebuję już żadnego dodatkowego nawilżacza (w kąt poszły maseczki nawilżające w mazi i w płachcie oraz inne toniki - poza Miyą, ale jej używam po toniku kwasowym, więc w trochę innej roli).

konsystencja jest lekko żelowa (trzymam go w lodówce, więc przyjemnie chłodzi skórę), a jedna pompka wystarcza na całą twarz i szyję, zatem wróżę mu sporą wydajność.

nie podrażnia, nie uczula, nie pachnie, nie ma koloru, nie jest drogi.

ideał.