Eveline Cosmetics, Botanic Expert, Aktywnie nawilżające mleczko w balsamie do ciała `5 roślinnych mleczek`

Średnia ocena: 3.60/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 14.99

Aktywnie nawilżające mleczko w balsamie do ciała, oparte na unikalnej, rewitalizującej formule Milk Infusion™, skutecznie wzmacnia i idealnie wygładza skórę. Multiodżywcza formuła przeznaczona dla skóry suchej i odwodnionej intensywnie nawilża i chroni przed przesuszeniem. Wyjątkowa kompozycja 5 roślinnych mleczek zapewnia dogłębną regenerację, maksymalne ujędrnienie i poprawę elastyczności. Już po 1. aplikacji skóra odzyskuje prawidłowy poziom nawilżenia, miękkość, witalność i jędrność.

z pompką
sucha, odwodniona
balsamy, mleczka
ujędrniające, regenerujące, nawilżające

Balsam idealny <3

Nigdy nie byłam fanką balsamów dopóki nie poznałam tego! Poleciła mi go przyjaciółka i jestem nim totalnie zachwycona. Jest przystępny cenowo, nie zostawia tłustego filmu i co najważniejsze bosko pachnie (nawet po kilku godzinach zapach na skórze jest wyczuwalny!). Jest to taki kosmetyk, który zawsze chciałabym mieć na swojej półce. Warto wypróbować <3

Ukochany zapach

Kupiłam ten balsam z uwagi na zapach porównywany do słynnego bucika od CH, którego uwielbiam i… nie zawiodłam się! To najpiękniej pachnący balsam ever.
Jeśli chodzi o poziom nawilżenia to dla oceniłabym go na średni, dla mnie zupełnie wystarczający, o ile nie mam skrajnie przesuszonej skóry.
Balsam w miarę szybko się wchłania i jest bardzo wydajny.
Opakowanie jest ładne i bardzo wygodne - posiada pompkę ułatwiającą dozowanie.
Będę do niego wracać, póki będzie na rynku! :D

Najpiękniejszy zapach ever ❤️

Mój zdecydowany ulubieniec! Może nie jest najbardziej nawilżającym balsamem ale oceniłabym jego nawilżenie jako średnie, natomiast jego zapach jest najpiękniejszy na świecie!

Jest bardzo wydajny, a przy tym cena jest bardzo zadowalająca. Trafiłam na niego całkowicie przypadkiem, ale wracam do niego jak Boomerang, bo jest niesamowity ♥️

Szybko się wchłania, więc będzie idealny dla osób, które nie lubią czekać na wchłonięcie się balsamu.

Mleczka w kremie

Eveline to marka, która często gości w moim domu, najczęściej pod postacią tuszy do rzęs i innej kolorówki, ale lubię też ich kremy do twarzy, a nie przypominam sobie balsamu. Na ten trafiam w drogeriach i jakoś skusił zawartością mleczek, które kojarzą się odżywczo, w sam raz na zimę, a jednocześnie opakowanie obiecuje lekką konsystencję. Słyszałam też o jego zapachu i przyznaję, że utrzymuje się całkiem długo na ciele, co uwielbiam. I faktycznie jest jak perfumy.
Co do działania jest ono na styk. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że mogłoby się oczekiwać więcej, że opis jest na wyrost, bo skórę mam zwyczajnie suchą, a nie odwodnioną, a on i tak daje radę ledwo. Nawilżenie owszem jest, ale ciało woła o więcej po krótkim czasie od nałożenia. Jednocześnie skóra wygląda zdrowo, jest widocznie ujędrniona i błyszcząca, co wskazuje na otulenie jakąś okluzyjną warstwą, ale nie uciążliwą, klejącą czy duszącą. Jest niezły, ale więcej go nie kupię. Może sięgnę po inny z tej firmy.
Na plus intensywny i utrzymujący się zapach, ale to oczywiście kwestia osobistych preferencji. Łatwo się rozsmarowuje, chociaż nie jest totalnie rozlewającym się mleczkiem, bardziej kremem i to dosyć bogatym. Cena przystępna. Nawilżenie i odżywienie dla skóry zwykłej będzie wystarczające. Chwilowo koi np. nogi po goleniu. Na pewno wielu osobom może pasować.

Bardzo dobre nawilżenie

Aktywnie nawilżające mleczko w balsamie. Posiada w swoim składzie:
mleczko kokosowe, owsiane, jojoba, migdałowe, ryżowe ????

Mleczko umieszczone jest w plastikowej butelce o pojemności 350ml z pompką.
Jest gęste, ale przyjemnie rozprowadza się po ciele. Czasem aplikuje je jeszcze na wilgotne ciało. Skóra po nim jest przyjemnie mięciutka i odżywiona. Nawilża bardzo dobrze, nawet po paru ładnych godzinach czuć lekką okluzyjną warstewkę na skórze. Ma przyjemny delikatny zapach.

Czytając wiele opinii przed zakupem dziewczyny wspominają, że zapach jest zbliżony do perfum Good Girl Caroliny Herrery szczerze to nie wiem bo nigdy nie wąchałam tych perfum bo chyba żyje pod kamieniem ????

Rewelacja

Jest to moje ulubione mleczko. Moja skóra jest mega sucha, a dzięki temu produktowi jest pięknie nawilżona, wypielęgnowana. Bardzo lubię konsystencję tego mleczka, która szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając uczucia tłustości ani lepkości. Niesamowicie ujędrnia skórę, otula ją przepięknym zapachem. No i mam piękny design, który zachęca do zakupu.

Przyjemne perfumowane smarowidło do suchej skóry

Po balsam sięgnęłam po przeczytaniu składu - mnóstwo składników pielęgnujących, zatrzymujących wilgoć w skórze. I faktycznie balsam robi robotę.
Balsam w kolorze białym; konsystencja dość gęsta, ale produkt łatwo się rozsmarowuje. Zapach - prawdziwie perfumiarski. Faktycznie - jak zauważa sporo osób - są to nuty zbliżone do perfum "Good girl", jedynie z jakąś taką zbożową nutką w tle. Bardzo przyjemny aromat.
Produkt zamknięty w butelce typowej dla Eveline, ale bez pompki. I mi to odpowiada, bo przy balsamach tak gęstych, pod koniec użytkowania produktu pompka sobie nie radzi i trzeba wydłubywać balsam z butelki. Ten po prostu postawię do góry nogami.
W kwestii pielęgnacji - daje radę z przesuszoną skórą. Koi, łagodzi, nawilża i lekko natłuszcza. Suche skórki znikają. Skóra jest bardziej miękka, elastyczna. Jednak wymaga systematyczności, bo wystarczy pominąć wieczorne smarowanie kilka razy i skóra znów się przesusza.
W moim odczuciu to jeden z lepszych balsamów od Eveline.

Super balsam

Muszę głośno powiedzieć, że uwielbiam balsamy do ciała ale ten pokochałam ;)

To Aktywnie nawilżające mleczko w balsamie oparte na unikalnej technologii Milk Infusion™ od @evelinecosmetics jest poprostu nie do przebicia. Super nawilża nawet najbardziej wysuszona skórę przynosząc natychmiastową ulgę, pozostawia skórę delikatnie miękka i gładka. Balsam pięknie pachnie przez długi czas tym właśnie skradł mojego serce :). Zauważyłam też że delikatnie regeneruje podrażnienia ;)
Zawarta w nim formuła Deep moisture complex wzmacnia barierę hydrolipidową.
Gorąco polecam wszystkim do codziennej pielegnacji :)

Ten zapach!

Balsam kupiłam na promocji w drogerii Rossmann zaraz po tym jak spodobała mi się wersja kokosowa. Ponieważ uwielbiam balsamy , mleczka do ciała i używam je codziennie wieczorem po kąpieli razem z moim mężem. Zachwycił nas zapach tego mleczka ! Coś cudownego ! Pachnie jakbyśmy smarowali się perfumami i zapach utrzymuje się długo na naszym ciele. Konsystencja jest dość gęsta, ale idealnie rozprowadza się po ciele. Nie pozostawia tłustej warstwy, dość szybko się wchłania. Od razu czuć nawilżenie i regenerację. Idealnie wygładza i chroni przed przesuszeniem. Opakowanie mogłoby być nieco większa, ponieważ nam dość szybko się on skończył. Na pewno zakupie go jeszcze nie raz ! Polecam !

Mega super

Balsam do ciała jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ma super konsystencję gęstą, fajnie się wchłania nie jest tłusta. Same plusy. Zapach jest przyjemny delikatny. Skóra jest miła w dotyku, nie podrażniona ani nie uczula. Cena jest ok .

Luksus za kilkanaście złotych

To już chyba kultowy produkt, którego zapach ma imitować perfumy Caroliny Herrery. Muszę przyznać, że zapach jest naprawdę piękny i luksusowy. Dodatkowo działa - odżywia, nawilża, regeneruje skórę. Balsam jest gęsty i treściwy, nie wchłania się aż tak szybko, ale jest tłusty, nie lepi się. Jest to jeden z tych produktów, który jest wydajny, tani i ogólnodostępny, a przy tym daje naprawdę świetne efekty, bardzo lubię do niego wracać.

Zapach luksusowych perfum

Słyszałam o tym balsamie opinie, że pachnie podobnie jak perfumy Caroliny Herrery, ale podchodziłam do niego trochę z rezerwa.
Jednak gdy zobaczyłam promocje w drogerii i powąchałam go.. wow! Faktycznie to racja!
Mam wyżej wspomniane perfumy, ale także i ich mini balsam i uważam, że ten produkt od Eveline może śmiało stanowić zamiennik balsamu od Caroliny Herrery. Polecam serdecznie osobom, które lubią ten zapach.

Co do konsystencji- jest dość gęsty, mógłby się szybciej wchłaniać, trzeba trochę manewrować żeby biały kolor zniknął, ale po czasie faktycznie wszystko sie wchłania, nie jest lepiący, skóra jest nawilżona i bardzo długo pachnie.

Co do opakowania myśle, ze pod koniec produktu będzie lekki problem z jego wydobyciem, ale tyczy się to już takich form opakowania.
Polecam wszystkim fanom CH!