Eveline Cosmetics, Botanic Expert, Aktywnie nawilżające mleczko w balsamie do ciała `5 roślinnych mleczek`

Średnia ocena: 3.60/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 14.99

Aktywnie nawilżające mleczko w balsamie do ciała, oparte na unikalnej, rewitalizującej formule Milk Infusion™, skutecznie wzmacnia i idealnie wygładza skórę. Multiodżywcza formuła przeznaczona dla skóry suchej i odwodnionej intensywnie nawilża i chroni przed przesuszeniem. Wyjątkowa kompozycja 5 roślinnych mleczek zapewnia dogłębną regenerację, maksymalne ujędrnienie i poprawę elastyczności. Już po 1. aplikacji skóra odzyskuje prawidłowy poziom nawilżenia, miękkość, witalność i jędrność.

balsamy, mleczka
ujędrniające, regenerujące, nawilżające
z pompką
sucha, odwodniona

Rewelacja

Świetny drogeryjny balsam o przepięknym zapachu, podobnym do znanych perfum. Dla mnie idealny na każdą porę roku, a w połączeniu z perfumami z nutami kokosowymi podbija ich zapach. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną, jednak jako produkt stricte nawilżający wybrałabym coś innego. Do tego na pewno będę wracać ze względu na wspomniany już zapach, bo po prostu jestem w nim zakochana.

Piękny zapach!

Nie miałam w planach go kupować, ale ten zapach mnie urzekł. Jest bardzo podobny do jednych z moich ulubionych perfum Caroliny Herrery ,,Good Girl”. Jeśli chodzi o działanie super się wchłania i dobrze nawilża. Jest to jak narazie mój TOP jeśli chodzi o balsamy do ciała. Na promce można go kupić za 15 zł. Polecam serdecznie.

Balsam kupiłam przy okazji zakupów, niska cena i zdecydowanie opakowanie z pompką co bardzo lubię skłoniło mnie do wypróbowania. Balsam charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Konsystencja kremowa łatwo się rozprowadza nie pozostawiając smug. Produkt szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Skóra jest nawilżona i gładka po zastosowaniu. Produkt wart uwagi.

Dobry średniak

Kupiłam zachęcona promocją i napisem mleczko jednak nie trafiło to w mój gust. Wykorzystałam do końca jednak z lekkim oporem. Jak dla mnie konsystencja jest zbyt gęsta a zapach na dłuższą metę trochę mdlący. Co do nawilżenia to również średniak. Nie poradzi sobie z mocno suchą skórą ale coś tam trochę nawilży.

Dla mnie za intensywny zapach

Lubię mleczka i balsamy do ciała i co jakiś czas testuję różne produkty.
Eveline Cometics Botanic Expert bardzo dobrze nawilża suchą skórę. Stosuję balsam po prysznicu i zauważyłam, że na drugi dzień moje suche nogi są gładkie i nawilżone, ani grama suchości. Co do działania jestem bardzo zadowolona.
Aplikacja jest wygodna, a mleczko w balsamie ma konsystencję w sam raz. Nie jest ona ani za rzadkie, ani za gęste i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Mimo wielu zachwytów nad zapachem, jakie tu przeczytałam, do mnie on akurat nie przemawia. Fakt, zapach jest trwały i długo się utrzymuje, ale dla nie jest zbyt mocno perfumowany. Wolę lżejsze nuty.
Co do wydajności, to zauważyłam, że dosyć szybko ubywa mleczka w butelce. Opakowanie estetyczne i dobra cena. Generalnie może być.

NAJLEPSZE CO MIAŁAM DO CIALA

Mleczko eveline nie dość ze pięknie pachnie, to jeszcze wspaniałe nawilża. Pierwszy raz produkt, który nie się nie klei, jest delikatny, nie podrażnia mojej skóry, a do tego trzyma zapach przez cały dzień!! Jest to mój ulubiony produkt do ciała!

Mój hit !

Proste opakowanie z jasną szara graficzna. Konsystencja idealna nie za gęsta nie za rzadka,. Balsam bardzo szybko się wchłania i pozostawia przepiękny zapach.
Kupiłam go ponieważ słyszałam,że pachnie jak perfumy caroliny herrery i zdecydowanie pachnie bardzo podobnie . Dzięki temu można budować warstwowy zapach na skórze

Dla mnie fajne

Nie zgadzam się z opinią, że nie pachnie! Pachnie obłędnie - zapach owsa przypomina mi beztroskie dzieciństwo na polach właśnie z owsem :) faktycznie gęsty, ale stosowany na wilgotną skórę rozprowadza się znakomicie.

Super zapach

Balsam kupiłam przez porównania zapachu do słynnego bucika CH i rzeczywiście pachnie bardzo podobnie. Nawilża skórę i szybko się wchłania, dodatkowo jest w bardzo przyjemnej cenie

Uwielbiam

Kupiłam skuszona recenzjami oraz filmikami z poleceniem tego mleczka. Nie zawiodłam się. Jestem mega pozytywnie zaskoczona, że za taką cenę to mleczko jest naprawdę świetne. Moja skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia, więc zazwyczaj kupowałam balsamy z tzw. 'wyższej półki'. Powiem szczerze, że to mleczko 3 albo i 4 razy tanśze jest dużo lepsze. Na pewno kupię na zapas. Pachnie delikatnie ale bardzo ładnie. Super się rozprowadza, nie jest bardzo leiste, ale też nie gęste - coś po środku, dzięki czemu super się wchłania. Jest duże i wydajne. Skóra cały dzień wygląda przepięknie i jest nawilżona. Polecam!!

Mało intensywny zapac h

Balsam kupiłam ze względu na obiecywany kokosowy zapach, jednak trochę zawiodłam się. Zapach jest mało intensywny, nie utrzymuje się długo na skórze.
Balsam przeznaczony jest do skóry suchej i odwodnionej i do takiej też się sprawdza. Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę, ma bogatą formułę, która jednak nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Wchłania się bardzo szybko.

bardzo lubię

Zapach kokosa nie jest tak intensywny, jak można było się spodziewać, co wg mnie jest bardzo ok. Konsystencja lekka i szybko wchłaniająca się, nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Ogólnie jest to bardzo przyjemny produkt w dobrej cenie, jak na markę Eveline przystało :)
Moje suche nogi bardzo dobrze przyjmowały te mleczko, natomiast czasami miałam wrażenie, że nawilżenie jest niewystarczalne. Było to w okresie grzania w mieszkaniu, a wtedy całe moje ciało jest mocno przesuszone.. Nie mniej - wtedy po prostu używałam kosmetyku więcej/ częściej.
Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne, a resztę produktu można łatwo wydobyć przy końcu.