Pure Heals, Propolis 80 Cream (Krem do twarzy z propolisem)

Pure Heals, Propolis 80 Cream (Krem do twarzy z propolisem)

Jest to lekki krem nawilżająco-łagodzący krem, który zapewnia właściwe nawodnienie, wygładzenie i wzmocnienie skóry przez całą dobę. Zawiera 80% ekstraktu z propolisu, który utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia. Przywraca skórze jej naturalną siłę oraz chroni przed wpływem czynników zewnętrznych, dzięki czemu cera szara i matowa staje się nawilżona, promienna i zdrowo wyglądająca.

Efekt glow

Mam cerę suchą, skłonną do zapychania w strefie T i bardzo polubiłam ten krem. Jest zapakowany w wygodnym słoiczku z dołączoną do niego szpatułką. Ma konsystencję żelu . Przy nakładaniu lekko ochładza skórę i łatwo się rozprowadza. Po bardzo szybkim wchłonięciu zostawia na skórze przyjemną nietłustą powłokę która daje efekt tafli, glow, typu glass skin. Nie jest to powłoka taka jak przy tłustym kremie albo maści, bardziej przypomina taki nielepki płynny miód. Bardzo lubię ten efekt bo skóra dzięki temu wygląda na zdrową i rozświetloną, kompletnie inaczej niż przy kremach z rozświetlającymi drobinkami które pod koniec dnia wysuszają skórę i się rolują. W zimie ten krem był dla mnie trochę za mało tłusty i nawilżający, ale na lato jest idealny i na pewno będę do niego wracać. Idealnie nadaje się pod makijaż, nie roluje się, nie zapycha skóry. Składniki kremu dają efekt zmiękczenia skóry i wygładzenia. Krem nigdy mnie nie uczulił ani nie wywołał niepożądanych efektów. Bardzo dobry kosmetyk, polecam zarówno skórze suchej i moeszanej jak i tłustej.

Dobrze, że był na promocji.

W moim odczuciu pachnie jak plastik (choć może to się wydawać dziwne, dla mnie tak ten krem pachnie). Ma w sobie aż 17 różnych olejków, czyli pozostawia na skórze tłusty film (po tym jak gliceryna i propolis się wchłoną), który z pewnością nie dla wszystkich będzie komfortowy.

Szału nie ma

Skuszona pozytywnymi opiniami nt. kremu postanowiłam zakupić ten cud. Nie należy do najtańszych, ale skoro obiecuje wiele... Krem zamknięty jest w zgrabnym eleganckim szklanym słoiku. Oczekiwałam ostrego zapachu propolisu, ale nie... zapach jest delikatny, dość przyjemny, lekko lekarski ;). Krem ma konsystencję czegoś pomiędzy lekkim kremem a żelem. Sunie po twarzy elegancko, nie trzeba go dużo jak na jeden raz. Nie wchłania się jednak tak jakbym oczekiwała, zostawia na twarzy jakby mokrą lekko lepiącą się warstwę. Bardzo tego nie lubię. Mam wrażenie jakbym miała na twarzy silikon. Brr... Cudownego działania nie zauważyłam, krem lekko nawilża, napina i uelastycznia skórę. Za tą cenę kupię jednak inny krem o podobnym działaniu a bez efektu świecenia.

No niezbyt

W moim przypadku nie nadaje się do porannej pielęgnacji - pozostawia na cerze cieniutką warstwę, która się nie wchłania, przez co makijaż się też gorzej trzyma. Właściwie odkąd go używam to nic mi nie dał. Nie ma poprawy, nie ma też pogorszenia sytuacji. Mam skórę suchą z tendencją do wyprysków i jak była sucha - tak jest. Nie oczekuję cudów, wiadomo, ale coś by się mogło zadziać po prawie 3 tygodniach stosowania.

no nie wiem...

Trochę o mnie i mojej cerze: 30 lat, cera płytko unaczyniona, mieszana z widocznymi porami, czas od czasu pojawią się większe lub mniejsze niedoskonałości więc borykam się też z problemem suchych skórek no i tendencją do zapychania, dodatkowo mam wrażenie że skóra potrzebuje nawodnienia.
Kupiłam krem po przeczytaniu pozytywnych opinii na KWC, dodatkowo używam jeszcze toner z tej samej serii i jestem z niego zadowolona więc stwierdziłam, że jak dodam jeszcze krem to pielęgnacja będzie ogarnięta kompleksowo.
Krem ma bardziej konsystencję kremu-żelu, nie jest bardzo treściwy ale sprawia wrażenie wydajnego.
Co do odczuć zaraz po nałożeniu – krem potrzebuje trochę czasu, żeby mógł się wchłonąć, zostawia na twarzy taki lekko błyszcząco-lepiący film, który znika jeśli poświęcimy chwilę na wklepanie kremu, co jest dziwne biorąc pod uwagę to, że mam cerę mieszaną bo film zostaje też na policzkach. W mojej ocenie to już sprawia, że kremu nie będę używać rano przed zrobieniem makijażu bo po prostu zbyt dużo czasu potrzeba, żeby po aplikacji kremu można było robić makijaż.
W samym działaniu kremu też mi czegoś brakuje. Miał dogłębnie nawilżać a mam wrażenie, że zostawia na skórze jedynie „mokrą” powłokę a same składniki, które powinny nawilżać nie wnikają w głąb skóry tylko zatrzymują się gdzieś na jej powierzchni (dla uściślenia, staram się stosować koreańską pielęgnację, czyli przed nałożeniem kremu zmięczkam ją hydrolatem i wspomnianym tonerem, w miarę potrzeb nakładam jeszcze serum/esencję) . Po zaaplikowaniu kremu nie zauważyłam odczucia ukojenia i nawilżenia skóry, na bardziej suchych partiach twarzy dość szybko pojawia się też uczucie ściągnięcia, które utrzymuje się praktycznie cały dzień (jeśli zdarzy się, że jednak nałożę krem rano) co chyba nie powinno mieć po użyciu kremu nawilżającego, którego cena regularna dobija do 100PLN.
Dodatkowo po kilku użyciach zauważyłam pojawiające się drobne zaskórniki otwarte. Tutaj nie twierdzę że w 100% to wina wyłącznie kremu, bo od jakichś 3 tygodni mam dużo stresu i skóra pewnie teraz odreagowuje ale uważam, że krem jednak może mieć coś z tym wspólnego – po analizie składu na skincarisma okazało się, że krem zawiera kilka substancji zapychających i takich, które mogą nie spodobać się skórze skłonnej do niedoskonałości.

Podsumowując: Na 99% nie kupię tego kremu ponownie, nie zauważyłam nawilżenia, wyrównania kolorytu czy promienności skóry, lepszy efekt nawilżenia dawał mi krem za 20PLN wyprodukowany przez polskie przedsiębiorstwo (z modnej tego lata linii w zielonych słoiczkach). Może kiedyś zrobię do niego jeszcze jedno podejście ale na pewno będę polować na promocje.
Mojej cerze ten krem nie daje odpowiedniego nawilżenia, uważam że warto go wypróbować ale żeby uniknąć rozczarowania radzę szukać go na promocjach albo polować na próbki :)

Dobry krem dla problematycznej skóry

Dzięki tej serii przekonałam się, że moją skóra bardzo lubi się z miodowymi kosmetykami.

Krem dostajemy w szklanym słoiku zapakowanym w kartonik. Do każdego słoika dołączana jest plastikowa szpatułka, którą osobiscie uwielbiam. Mam ich już kilka, korzystam z nich codziennie, świetnie się czyszczą, są wygodne w użytkowaniu i niezniszczalne.

Krem ma lekki, miodowy zapach i bardzo lekką konsystencję. Dobrze się wchłania, widocznie nawilża i uspokaja cerę. W czasie regularnego stosowania widocznie poprawił stan skóry.

Polecam dla wszystkich, którzy mają problem z wypryskami - u mnie okazał  się to strzał w dziesiątkę. Ja do tego kremu napewno wrócę - acz nieukrywam, że mam nadzieję kupić go w promocyjnej cenie (ta seria jest dość często przeceniania)

Dobry lekki krem

Mam cerę dojrzałą 30+ z pojawiającymi się niedoskonałościami, dlatego kupiłam krem z propolisem ze względu na jego właściwości bakteriobójcze i nie zawiodłam się. Krem jest dość rzadki ale nie płynny, dobrze się wchłania. Stosuję go czasem jako bazę pod krem szczególnie w zimę bo jest dość lekki, natomiast w lato jest idealny jako sam.
Według mnie dobrze nawilża bez pozostawiania tłustej warstwy i jak dla mnie lekko łagodzi zmiany skórne w postaci wyprysków.
Lubię tez za szklane opakowanie.

Zużyłam już 2 opakowania i kupię ponownie

Świetny

Jestem zadowolona z tego produktu. Ma ładny zapach, jest wydajny i dobrze nawilża skórę. Jeden z niewielu kremów, który naprawdę nawilżył moją skórę. Najlepiej nakładać na noc a potem rano cieszyć się miękkością skóry. Kupiłam kiedy była wyprzedaż za ok 50 zł bo normalnie kosztuje ponad sto złotych. Niestety koreańskie produkty są nadal u nas w cenie luksusowych kosmetyków.

dobry nawilżacz

Krem zamknięty jest w poręcznym szklanym słoiczku. Sam produkt ma dość rzadką (ale absolutnie nie płynną) konsystencję i przyjemny (choć nietypowy dla kremów) zapach - świeży z nutką jakby propolisowo-miodową (?). Świetnie rozprowadza się na skórze i w miarą szybko się wchłania pozostawiając na skórze cieniutką warstewkę, która jednak nie jest nieprzyjemnie tłusta lub klejąca.

Kremu używam od kilku tygodni na noc. Podoba mi się nawilżenie jakie daje. Utrzymuje się ono bardzo długo, czuję je nawet rano po całej nocy. Czy zauważyłam inne efekty? Owszem, lekkie wygładzenie i zmiękczenie skóry.

Krem nigdy mnie nie uczulił, nie spowodował wysypu niedoskonałości, nie zapchał cery.

Produktu używa się bardzo przyjemnie. Byłabym z niego bardzo zadowolona, gdyby nie skład. 80% propolisu, nazwa firmy, opakowanie, itp. kojarzą mi się z kosmetykami naturalnymi. Niestety, obok bardzo wartościowych składników, krem zawiera też, te mniej lubiane przeze mnie - sztuczne substancje zapachowe, parabeny, itp. Za to odejmuję mu 1 gwiazdkę. Ogólnie jednak, uważam, że jest to niezły produkt.

Mój idealny krem

Ten krem to moje odkrycie roku! Używa go codziennie na noc. Przejdę do sedna- jego działanie jest mocno zauważalne! Moja cera po jego sumiennym stosowaniu naprawdę wróciła do żywych. Jest nawilżona, elastyczna i wygląda na bardziej wypoczętą. Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię krem ponownie :)