Hean, Lightening Secret Eye Powder (Rozjaśniający ultralekki puder pod oczy)

Hean, Lightening Secret Eye Powder (Rozjaśniający ultralekki puder pod oczy)

Pojemność 4,5 g

Rozjaśniający ultralekki puder pod oczy zapewnia jedwabiste wykończenie. Odbija światło dzięki korekcie Soft Focus. Optycznie wygładza zmarszczki, utrwala korektor.

Nie dla mnie

Niestety nie jest to puder dla mnie, ponieważ przeszkadzają mi rozświetlające drobinki, które po nałożeniu nawet małej ilości produktu nadal są widoczne.. Kolejnym minusem jest to, że puder lekko bieli.
Nie wysusza on natomiast okolicy pod okiem, nie podkreśla zmarszczek i jest bardzo lekki.
Nie kupię go jednak ponownie, a nawet nie jestem w stanie pozbyć się pierwszego opakowania. Dawałam go już do przetestowania kilku osobom niestety ciągle do mnie wraca z tego samego powodu, którym są drobinki.

Cudowne rozświetlenie okolicy pod okiem

Mój ulubiony puder pod oczy, jak z każdym trzeba uważać z nakładaną ilością. Pięknie rozświetla dzięki swoim mikrodrobinką odbijającym światło. Uwielbiam ten efekt. Dobrze utrzymuje korektor pod oczami.

ciekawy produkt

Bardzo ciekawy produkt. Bardzo przyjemny, drobno zmielony. Dobrze się rozprowadza. Zawiera świecące drobinki, które nie każdemu mogą odpowiadać. Nie wysusza skóry pod oczami. Chociaż jest całkiem fajny to nie stosuje go często. Myślę, że nie jest on na co dzień, ale na większe wyjścia ( z powodu świecących drobinek

3x tak

To już moje 3 opakowanie tego pudru. Idealnie nadaje się do utrwalania korektora pod oczami. Jest dobrze zmielony, zawiera delikatne drobinki, jest transparentny, jednak może trochę wybielać. Świetnie rozświetla okolice oka, nie ma żadnych problemów z jego aplikacją. Wystarczy jego niewielka ilość, więc jest bardzo wydajny. Zagościł na stałe w mojej kosmetyczce, i nie wygląda na to żeby się gdzieś wybierał :)

Lubię

Bardzo lubię ten puder. Świetnie utrwala korektor pod oczami i nałożony w niewielkiej ilości puchatym (!) pędzelkiem bardzo ładnie rozświetla skórę wokół oczu. Korektor pozostaje nienaruszony przez cały dzień, a drobinki delikatnie odbijają światło. Nie ukrywam, że kupiłam skuszona rekomendacja Maxineczki. Polecam dalej.

Świetny puder pod oczy

Słyszałam bardzo dużo dobrego na temat tego pudru, więc w końcu postanowiłam go wypróbować. Puder jest bardzo drobno zmielony i lotny, więc trzeba z nim uważać przy aplikacji. Jest widocznie rozświetlający i rozjaśniający, ale mam na tyle jasną karnację, że nie zauważyłam, by wybielał. Zawiera w sobie drobinki, które później widać pod okiem, więc trzeba mieć to na uwadze. Doskonale utrwala korektor, bardzo ładnie wygląda pod okiem i nie zauważyłam, by mnie wysuszał. Trzeba jednak uważać , by z nim nie przesadzić, nałożony dużą warstwą wygląda sucho na skórze.

Perełka wśród kosmetyków utrwalających pod oczy

Puder jest biały i ma bardzo delikatną, lekką jakby silikonową formułę, bardzo mocno zmieloną. Świetnie utrwala korektor na wiele godzin, nie wchodzi w zmarszczki i nie powoduje wysuszenia, czy obciążenia tej delikatnej partii twarzy.
Dodatkowo puder zawiera mikrodrobinki które, odbijają światło, co za tym idzie, przepięknie optycznie wygładzają i rozświetlają okolicę oka. Skóra pod oczami, która często nie wygląda najlepiej, po jego użyciu wygląda rewelacyjnie, jest wypoczęta i promienna. Najlepsze efekty można uzyskać, nakładając go małym puchatym pędzlem.
Na koniec dodam tylko, że produkt ten jest bardzo wydajny i jak za taką jakość to nawet w cenie standardowej jest tani!

Przyzwoity puder pod oczy

Puder z Hean to mój pierwszy tego typu kosmetyk. Zwykle używałam pod oczy zwykłych pudrów utrwalajacych. Używam go do utrwalenia korektora pod okiem oraz jako pudru rozświetlającego, bo zawiera w sobie niewielkie drobinki. Mimo koloru puder w ogóle nie wybiela okolicy pod okiem i pięknie rozświetla, wygładza to miejsce. Testowałam go z różnymi korektorami i za każdym razem wyglądał dobrze. Jedynym minusem są drobinki, które nie każdemu będą odpowiadać, jednak przy nabraniu niewielkiej ilości uzyskujemy delikatny efekt rozświetlenia. Bardzo podoba mi się również opakowanie, które uniemożliwia wyspywanie się produktu z pojemniczka.

ZALETY
Utrwala korektor
Wygładza
Nie wybiela
Lekki pod okiem
Delikatnie rozświetla

WADY
Zawiera w sobie drobinki rozświetlające, które nie u każdego pod okiem będą dobrze wyglądały.

Biały brokat pod okiem.

Jeśli lubicie brokat ok to dla Was. Dla mnie to jest okropne... dobrze ze dałam za niego chyba 7zl na promocji. Postanowiłam a spróbuje za te kilka groszy. Biały puder z białym brokatem. Krycia to nie ma. Ja mam wrażenie że wręcz zjada korektor. Wszędzie te drobinki. Da się go za dużo jest biel pod okiem. Nie wchodzi w zmarszczki to fakt i utrwala korektor. Dla mnie rozjasnienie i rozświetlenie to nie brokat dyskotekowy ale lekki blask, lekka perła, satyna. Dziwię się dobrym opiniom. Za cenę regularną no chyba bym się poplakala. Wolę zwykły puder pod okiem.

To czego szukałam?

Używam od niedawna, ale jestem zadowolona. Puder długo się utrzymuje i lekko rozświetla skórę, ale tak, że nie uwypukla zmarszczek. Puder rozświetla i wyrównuje skórę pooczami. Dobrze utrwala korektor. Trzeba bardzo uważać podczas aplikacji ponieważ ma tendencje do bielenia. Radzę go nakładać w niewielkich ilościach puchatym małym pędzlem. Nie polecam osobą o ciemnej karnacji oraz osobą, które kochają robić baking.

Bardzo dobry produkt o wyraźnym rozświetleniu

Wszystkie pudry pod okiem wyglądały u mnie źle. Skorupa, podkreślone zmarszki, suchość. Ten puder kupiłam w hebe w dobrej cenie i był to wtedy jedyny puder pod oczy.

Jestem z niego zadowolona. Trochę bieli, pozostawia miękką chmurę błysku.
Konsystencja średnio zmielona z widocznymi iskierkami. Opakowanie ok.

Dość ładnie wygładza i rozświetla.
Nie pozostawia skorupy, dobrze się nakłada i mniej podkreśla zmarszczki (choć efekt suchości niweluje blask to nadal istnieje).
Produkt bardzo wydajny - stosowałam 4 msc.

Ogólnie jestem zadowolona, nie wiem czy kupię ponownie. Teraz testuję paese i jest mniej widoczny i mniej wyczuwalny.

Uwielbiam

Puder jest bardzo drobny zmielony i posiada małe, rozświetlające drobinki. Jest dosyć lotny. Ja dla lepszego efektu pryskam twarz mgiełką, dzięki czemu nawet, gdy pudru nałożymy za dużo to nie będzie wyglądał sucho.Opakowanie jak dla mnie w porządku chociaż i tak dosyć dużo pudru się wysypuje niepotrzebnie. Przepięknie wygląda pod okiem jak i na twarzy. Świetnie utrwala korektor. Skóra po nałożeniu wygląda na wygładzoną i wypoczętą. Dodatkowo jest rozświetlona co nie każdemu może odpowiadać. Długo utrzymuje się na twarzy i świetnie się sprawdza na wielkie wyjścia typu wesele. Nie zauważyłam, aby wybielał chociaż może to zależeć od ilości pudru na twarzy. Ja jestem zadowolona z efektów i pewnie jeszcze go nie raz kupię.