Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Kategoria
Marka

To Ty zainspirowałaś markę do stworzenia kosmetyków P♡LKA, które wykorzystują lokalne surowce naturalne. Dzięki nim Twoja skóra będzie dopieszczona, zrelaksowana i zmysłowo pachnąca – z natury piękna.

Taka jest P♡LKA! TRZYMASZ W RĘKACH SKARB – krem, który cudownie nawilża i regeneruje oraz ujędrnia skórę. Pokochasz go za to, jak uelastycznia, spłyca zmarszczki i przyjemnie napina. To także doskonała dawka odżywienia dla Twojej skóry!

rozświetlające, nawilżające
w słoiczku
na noc, na dzień
normalna

Bardzo udany krem

Krem otrzymałam do testów wraz z wodą z tej samej serii. Na początku zapach obu produktów nie przypadł mi do gustu ale po jakimś czasie przyzwyczaiłam się do niego i nawet go polubiłam. Krem odżywia i nawilża cerę. Krem jest Delikatny nie spowodował u mnie żadnych niespodzianek czy podrażnień. Krem jest wydajny. Opakowanie może nie robi jakiegoś szału wizualnie ale jakiś tam klimat serii jest zachowany. Krem jest przyjemny w użytkowaniu.Jestem z niego zadowolona i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń jednak jeśli miałabym porównać dwa testowane produkty to woda zrobiła na mnie wielkie wow A krem jest po prostu dobry.

Tłustą skórą-zapchana skóra

Niestety krem strasznie mnie zapchał na brodzie i nosie. Gdy przestałam używać, po 4 dniach skóra zaczęła wracać do normalności. Po nałożeniu go miałam wrażenie "spoconej skóry", uczucie dyskomfortu ustąpiło po ok. 30 minutach. Niestety krem nie spodobał mi się. Poza zapachem budynku walinliowego, nic nie wniósł pozytywnego.

Krem do twarzy Polka Bursztyn

Bardzo lekka i delikatna konsystencja, w ciekawym złotawym kolorze - jak na bursztyn przystało. Krem świetnie się wchłania, doskonale nawilża, ma bardzo przyjemny słodkawy zapach (nie jest to zapach sztuczny, perfumowany - kojarzy mi się z miodem). Krem stanowi świetną bazę pod makijaż, doskonale regeneruje i odżywia skórę. Zauważyłam także, że drobne zmarszczki spłyciły się a koloryt skóry się wyrównał. Bardzo polecam ten krem - co ważne produkt jest bardzo wydajny.

Lekki i przyjemny

Opakowanie , wykonane z plastiku, przyciąga wzrok. Wewnątrz znajduje się krem o lekkiej konsystencji i w przyjemnym cytrynowym kolorze. Zapach kremu jest dość intensywny, przypomina budyń waniliowy w połączeniu z zapachem jakby ziół lub lekarstw. Przez to jest trochę kontrowersyjny. Na szczęście z czasem pozostaje tylko ta przyjemniejsze nuta budyniowa. Krem wchłania się szybko i całkowicie, nie pozostawia tłustej warstwy. Dobrze nawilża i ładnie utrzymuje makijaz. Nie podraznia i nie uczula. Nie mam zastrzeżeń, chociaż lubię że względu na suchość mojej skóry kremy cięższe bogatsze.

Dobry krem nawilżający

Bardzo dobry krem nawilżający, który można stosować zarówno na dzień jak i na noc. Dobrze nawilża, wygładza i rewitalizuje skórę. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ponieważ wystarczy niewielka ilość aby doskonale pokryć całą twarz l

Doskonały krem

Krem z bursztynem, doskonale nawilża i odżywia cerę - czyniąc ją gładką i jędrną. Kosmetyk również ma działanie przeciwzmarszczkowe - dodatkowy plus. Krem o przyjemnej konsystencji, szybko się wchłania, kosmetyk bardzo wydajny. Dawno nie miałam tak dobrego kremu, na pewno kupię go ponownie.

Budyniowa przyjemność

Małe, niepozorne opakowanie, z ciekawą, prostą grafiką, która przywodzi na myśl plażę.
Sam krem ma konsystencję budyniu waniliowego i delikatny, przyjemny zapach i jest naprawdę super.
Idealnie nawilża, rozświetla i wyraźnie odżywia oraz wzmacnia skórę (buzia po nim jest mięciutka i elastyczna)
Szybko się wchłania ,nie zostawia tłustej warstwy. Cera po nim wydaje się, jakby muśnięta słońcem.

super nawilżenie i odmłodzenie

Krem ma świetna konsystencję, doskonale nawilża i ujędrnia skórę twarzy. Przy tym ma tak świeży zapach, że stosując go czuję się jakbym była w SPA. Moja cera na co dzień jest szara, sucha i nijaka. Po zastosowaniu tego kremu jest nawilżona i pełna blasku!

Ma swoje zalety i wady

Krem bardzo mocno pachnie, trudno mi określić co mi ten zapach przypomina. Jest całkiem przyjemny, ale za bardzo intensywny. Obawiam się że dzięki temu skład jest bardzo podejrzany.
Krem jest bardzo gęsty, dobrze nawilża, ale na dzień pod makijaż dla mnie jest za bardzo treściwy. Stosowałam go więc tylko na noc, albo w dzień bez makijażu.
Opakowanie wygodne i lekkie. Produkt polski i niedrogi.
Ogólna ocena dobra.

Nawilżający kremik

Krem otrzymałam do testów z wizażu. Jak płyn się u mnie nie sprawdził, tak krem jest ok. Gęsty, nawilżający, wydajny, ładnie pachnie. Do suchej skóry pod makijaż bedzie ok, do mieszsnej i tłustej lepiej na noc. W tej cenie się opłaca spróbować.

Dobry kosmetyk

Krem dostałam w ramach testowania. Urzekł mnie swoim pięknym zapachem gęstą konsystencją jest bardzo wydajny .Kosmetyk dobrze nawilża skórę nie pozostawia tłustej poświaty. Idealny pod makijaż.

Świetnie nawilża i pięknie pachnie

Krem do twarzy nawilżenie i witalność marki Polka kupiłam skuszona pięknym opakowaniem i przystępną ceną. konsystencja jest świetna jak masełko, które pięknie pachnie.
Z działania także jestem zadowolona, krem bardzo fajnie nawilża twarz i to nawilżenie utrzymuje się praktycznie cały dzień. Wchłania się bardzo szybko, podkład na nim trzyma się świetnie. Krem nie powoduje podrażnień.