Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Polka, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc `Nawilżenie + witalność`

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria
Marka

To Ty zainspirowałaś markę do stworzenia kosmetyków P♡LKA, które wykorzystują lokalne surowce naturalne. Dzięki nim Twoja skóra będzie dopieszczona, zrelaksowana i zmysłowo pachnąca – z natury piękna.

Taka jest P♡LKA! TRZYMASZ W RĘKACH SKARB – krem, który cudownie nawilża i regeneruje oraz ujędrnia skórę. Pokochasz go za to, jak uelastycznia, spłyca zmarszczki i przyjemnie napina. To także doskonała dawka odżywienia dla Twojej skóry!

w słoiczku
na noc, na dzień
normalna
rozświetlające, nawilżające

Nadaje ładnego kolorytu

Płyn micelarny z tej serii nie sprawdził mi się zupełnie, ponieważ piecze mnie po nim twarz, ale z kremu jestem zadowolona. Zauważyłam, że ładnie wyrównał koloryt skóry i dosyć dobrze ją nawilżył. Nie zauważyłam zapychania. Krem ładnie pachnie i jest wydajny. Nadaje się pod makijaż i nie powoduje wyświecania cery. Myślę, że skuszę się na kolejne opakowanie. Opakowanie proste i ładne. Polecam

Cudowne nawilzenie

Produkt otrzymałam w ramach testu i zdecydowanie kwalifikuje go do grona faworytów. Rewelacyjnie nawilża skórę, nie podrażnia jej, nie pozostawia tłustego filmu. Ladnie pachnie chociaż zapach jest intensywny jak w przypadku wody micelarnej z tej samej serii. Krem mimo niewielkiego opakowania jest bardzo wydajny. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rewelacyjny krem w dobrej cenie

Krem pięknie wtapia się w skórę, wygładza twarz i stanowi idealną bazę pod podkład. Nawilżenie utrzymuje mi się cały dzień i podkład dosłownie wtapia się w ten krem i wygląda naturalnie przez cały dzień.
Ma lekką, jakby piankową konsystencję. Żółty kolor dodaje dodatkowo energii. Łatwo się rozprowadza. Nie podrażnia skóry. Super nawilża, rozświetla twarz. Nie powoduje za to zniknięcia zmarszczek, ale ciężko oczekiwać takiego efektu od kremu za 15 zł. I tak sprawdził mi się lepiej niż wiele drogich kremów.

Taki sobie

Krem otrzymałam do testowania na wizaz.pl Zaskoczyła mnie żółtawa barwa kremu. Mam wrażenie, że po jednorazowym użyciu tego kremu moja twarz nabrała zdrowego, ładnego kolorytu, jak po wypiciu soku marchewkowego. Stosuję go rano i wieczorem. Nie zauważyłam niestety oznak nawilżenia. Pod makijaż jest zbyt "suchy"dla mojej przesuszonej skóry. Myślę, że sprawdzi się bardziej u mnie na lato.