Yoskine, Tsubaki Anti-age, Krem-zabieg glikolowy na noc `Odmładzające kwasy 3% `

Intensywnie odmładzający, wygładzający i oczyszczający skórę krem-zabieg na noc. Dzięki kombinacji kwasów glikolowego i migdałowego 3% znakomicie udoskonala cerę spłycając zmarszczki, zwężając pory oraz redukując przebarwienia. Skóra już po jednej nocy staje się ewidentnie gładsza, bardziej napięta i wygląda młodziej.

tsubaki oil - Olej z nasion Kamelii Japońskiej, bogaty w odżywcze kwasy: linolowy, oleinowy, palmitynowy i stearynowy, którym zawdzięcza swoje działanie nawilżające, przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne.

Glyco-mandelic complex 3% - Kombinacja kwasów glikolowego i migdałowego o delikatnym działaniu złuszczającym, która podczas snu usuwa ze skóry martwe komórki naskórka, niweluje nierówności i zmniejsza pory. Doskonale wygładza cerę, odmładza ją i oczyszcza z zaskórników. Spłyca zmarszczki. Redukuje przebarwienia i plamy

Hmmm....

Nie potrafię do końca ocenić działanie tego kremu, stosowałam go trzy tygodnie i jak zaczęło się lato w pełni nie chciałam ryzykować z kwasami.
Stosowałam jako intensywną kurację wygładzającą 14 dni z rzędu.
Zapach jak cała seria Tsubaki, przyjemna konsystencja, pozostawia na skórze film dość nienaturalny lekko sylikonowy.
Rano skóra jest jak najbardziej nawilżona.
Nie zauważyłam zmniejszenia porów.
Delikatnie rozjaśnia cerę.
Spłycenia zmarszczek mimicznych nie zauważyłam.