Nacomi, Glow Serum Brightening Exfoliating (Serum rozjaśniająco - złuszczające)

Nacomi, Glow Serum Brightening Exfoliating (Serum rozjaśniająco - złuszczające)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Serum GLOW to produkt rozjaśniająco-złuszczający, który widocznie rozświetla skórę, ale i intensywnie ją regeneruje. Kwasy AHA delikatnie złuszczają naskórek i stymulują naturalne procesy jego odbudowy sprawiając, że cera staje się promienna i nawilżona.

Świetny produkt od Nacomi

Jestem zachwycona działaniem tego produktu. Serum wygładza rozświetla i bardzo nawilża skórę twarzy. Zapach jest oobłędny,konsystencja bardzo fajna i nie podrażnia a wyrównuje koloryt skóry.

Bez szału

Produkt zapowiadał się ciekawie.

Natomiast ja nie widzę żadnych efektów.
Używam go razem z kremami na dzień i na noc również z marki nacomi ale efektów nie widzę.

Produkt pięknie pachnie ale poza zapachem nie dostrzegam jego zalet.

Poprawne

Te serum jest po prostu poprawne. Zdecydowanie lepsze efekty zauważyłam przy stosowaniu serum normalizującego z Bielendy z serii Sebioderm. Ten kosmetyk podtrzymał efekty po swoim poprzedniku. Zaletami są na pewno cena i dostępność. Serum bardzo ładnie pachnie, świeżo i owocowo. Jeśli chodzi o konsystencje to jest ona bardzo lekka, żelowa. Przypadnie ona do gustu posiadaczom i posiadaczkom cer mieszanych i tłustych. Przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam podrażnienia, ale moja cera nie jest zbyt wrażliwa. Samo opakowanie sprawia, że stosowanie tego produktu jest bardzo higieniczne.

Moje odkrycie 2020

Pierwszy produkt, dzieki ktoremu zniknely krostki z moich policzków spowodowane nadmiernym rogowaceniem mieszkow wlosowych. Swietnie zluszcza i rozświetla skore dzieki zawartosci wit C. Opakowanie bardzo przyjemnie dozujace produkt, szklana, matowa butelka z pipetka. Pojemność troche wieksza niz standardowe sera, bo 40 ml. Kilka kropel wystarcza na cala twarz, dlatego produkt wystarcza na dlugo. Raczej nie jest ono do stosowania na codzień, bo mozna naruszyc warstwe hydrolipidowa przy zbyt częstym stosowaniu. Serum ma piękny różowy kolor i szybko sie wchlania. Skora jest widocznie gładsza, dobrze radzi sobie z wszelkimi kaszkami i wypryskami, szybciej sie one goją. Cena przystepna, na promocji mozna dorwac za mniej niz 30 zl. Zapach wyczuwalny ale mi nie przeszkadza. Po aplikacji raczej ulatnia sie i nie jest wyczuwalny. Serum to dobrze pracuje z dalsza pielegnacją

Spodobało mi się, ale...

Przyjemne serum, ma taką żelową konsystencję; ładnie, słodko pachnie. Lekko ściąga, ale pod kremem nawet nie czuć. Moje ''ale'' to efekty... używam już dość długo [a nie zużyłam jeszcze nawet pół buteleczki, bardzo wydajne, fajnie dozowanie pipetą], i działanie jest raczej słabe. Pewnie efekty wyraźniejsze będę widzieć po dłuższym użytkowaniu. Ma być złuszczająco-rozświetlające, rozświetlające raczej jest, mama mi powiedziała że blada jestem ;D, złuszczanie... może jakieś mikro złuszczanie hehe. Mimo to na pewno go nie skreślam, jak zobaczę większe efekty zrobię ''edit'' i dam znać.

dobre serum pod oczy

Kupiłam to serum mamie, ale i sam wypróbowałam i porównałam do toniku Nacomi z kwasem AHA. To serum jest delikatniejsze niż tonik, więc jest dokonałe pod oczy, chociaż spodziewałam się mocniejszego działania.
Plus za to, że po nim nie wysypuje a u mnie to już połowa sukcesu. Mama zużyła połowę buteleczki i ma już zapas nowej.

Glow serum

Zużyłam całe opakowani serum i delikatnie rozjaśniło przebarwienia na mojej twarzy. Produkt lekko złuszcza naskórek . Konsystencję ma lejąca barwy różowej i dosyć lepką . Trzeba nieco poczekać żeby zaaplikować na nie krem. Zapach mi odpowiada jest delikatny choć dłuższą chwilę wyczuwalny na skórze .
Produkt spełnia moje oczekiwania co do przebarwień i rozświetlenia skóry .

Bardzo polubiłam się z tym serum, zawsze jest w mojej kosmetyczce i stosuję go kilka razy w tygodniu.
Mam cera tłustą z skłonnością do wyprysków, jak tylko czuję, że zaczyna pojawiać się wyprysk stosuję to serum i zawsze w tych sytuacjach mi pomaga.
PLUSY:
zapach
cena
działa delikatnie rozjaśniająco oraz złuszczająco natomiast trzeba dać temu Serum kilka tygodni na działanie, po tygodniu z pewnością nie będzie efektu wow

MINUSY
brak

Skuteczne serum na przebarwienia

Serum pachnie bardzo ładnie, ale ten zapach szybko się ulatnia, więc nawet jeśli ktoś nie lubi perfumowanych kosmetyków, nie powinno to być dla niego problemem. Opakowanie z pompką jest wygodne w użytkowaniu - nic mi się nie brudzi i nie rozlewa. Przy pierwszych dwóch lub trzech użyciach czułam zaraz po aplikacji delikatne szczypanie, ale to uczucie szybko mijało.
Serum szybko się wchłania i przede wszystkim działa! Nie mam jakichś poważnych problemów z cerą, ale jest na niej kilka przebarwień. Po jakimś tygodniu stosowania stały się bledsze.
To moje pierwsze serum i chętnie wypróbowałabym inne, ale myślę, że będę do niego wracać.

Ładnie czyszczący skórę produkt

Po krwawym peelingu z The Ordinary nie byłam przekonana do peelingów enzymatycznych, ale że trafiła się promocja - kupiłam ten produkt. Działanie jest bardzo fajne; mnie produkt nigdy nie podrażnił, fajnie się wchłania i dobrze działa, ALE tylko kiedy stosuję go regularnie - raczej nie jest to produkt, który po jednym strzale wyczyści pięknie skórę.

Świetne działanie

Nie sądziłam, że przebarwienia mogą znikać tak szybko, a jednak. Już po pierwszym użyciu zauważyłam jak pięknie wygląda na skórze, nawilża ją, po tygodniu przebarwienia na policzkach zniknęły. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem, używam na noc maści leczniczej od dermatologa, jednak potrzebowałam czegoś, co odświeży moją skórę. Jest ładniejsza, stosuję teraz co kilka dni lub zwyczajnie w ramach potrzeby kiedy po zagojeniu niedoskonałości zostanie plama. Teraz szybko znika i nie boję się, że po większym pryszczu coś zostanie. Ten produkt to wręcz wybawienie dla moich policzków! Są teraz w końcu w dobrym stanie. Do tego serum przyjemnie pachnie, owocowo, a buteleczka wygląda bardzo estetycznie.

Przyjemne, ale przy wrażliwej cerze należy uważać

Zakup tego serum był efektem mojej fascynacji marką Nacomi. Muszę przyznać, że prawie wszystko tej marki mi się sprawdziło. To serum jest również ok, ale nie do mojej cery, a raczej nie na codzień.
Serum dostajemy w ładnej buteleczce z grubego matowego szkła. Buteleczka jest przezroczysta więc bez problemu możemy śledzić zużycie produktu. Z buteleczki nabieramy je pipetką, więc jest w pełni higienicznie. Serum ma konsystencję i kolor malinowego kisielu, pachnie slodko- cytrusów. Po nałożeniu na skórę w pierwszym momencie zostawia uczucie ściągnięcia. Na dłuższą metę wysusza niedoskonałości, zwęża pory i rozjaśnia cerę. Czemu więc nie jest dobre dla mojej cery? Ponieważ moja cera jest wrażliwa, zwłaszcza na działanie kwasów. Myślałam, że te zawarte w serum, nie przeznaczone do zmywania nie będą tak agresywne, jednak po dwóch tygodniach używania codziennie wieczorem skóra na mojej twarzy wręcz popękała. Porobiły się na niej małe otwarte ranki, zwłaszcza w okolicach nosa i na samym nosie. Szybko się połapałam, że to to serum i je odstawiłam. Po odstawieniu serum skóra dosyć szybko się zagoiła i nie zostały blizny. Kiedy jednak wróciłam do używania serum wystarczyły trzy- cztery dni użytkownika żeby skóra stawała się podrażniona i zaczynała piec. Dlatego od tej pory używałam je tylko raz na jakiś czas, w ten sposób nie miało szans zadziałać złuszczająco, jednak też nie drażniło skóry, a pomagało oczyścić cerę.
Podsumowując na pewno będzie dobre dla osób o grubej skórze, mało wrażliwej cerze, czy takiej tłustej z niedoskonałościami. Nie polecam osobom o suchej lub wrażliwej skórze.
Moja cera- 35letnia, normalną w kierunku wrażliwej