Cosmepick, Vanilla , Nourishment & Regeneration Body Butter (Masło do ciała odżywczo-regenerujące `Wanilia`)

Aksamitny krem do ciała o zapachu kuszącej wanilii. Pieści ciało aksamitną konsystencją, koi zmysły ciepłymi nutami kuszącej wanilii. Skutecznie regeneruje i intensywnie odżywia. Chroni skórę przed utratą wilgoci, natychmiast likwiduje uczucie ściągnięcia i przesuszenia. Ciało staje się cudownie miękkie, komfortowo nawilżone i naturalnie zmysłowe. Słodki, otulający aromat relaksuje zmysły, odpręża i poprawia nastrój. Idealny do skóry suchej i normalnej.

Nigdy więcej

Uwielbiam wszystko, co waniliowe i uwielbiam masła do ciała, więc wybór tego produktu był oczywisty. Ale nieoczywisty jest sam produkt. Zacznę od zapachu - wanilia, którą tak lubię, jest słodka, aromatyczna, przypomina mi świąteczne ciasteczka. Tu dostajemy solidną porcję dziwacznego sztucznego i mocno chemicznego zapachu, który obok wanilii nawet nie stał. Zapach sa się przeżyć, idźmy dalej. Kupiłam produkt, bo w nazwie ma masło. Masła to zazwyczaj fajne gęste treściwe balsamy. Tu jest dość lejący produkt, bardziej jak mleczko do ciała niż masło. Poza tym jest okropny w użytkowaniu. Nie rozprowadza się przyjemnie tylko się rozmazuje po skórze, choćby nie wiadomo ile czekać to się nie wchłonie, nie zostawia skóry przyjemnie nawilżonej tylko tłustą jakbym się nasmarowała olejem. Gdy zmyję to z siebie skóra w ogóle nie jest nawilżona. Ten produkt tylko natłuszcza i to mocno, do tego stopnia, że brudzi pościel. I do tego ten okropny chemiczny zapach...

Przekonałam się!

Jak wyżej, skuszona zapachem zakupiłam produkt w nadzieji ,że ukoi suchą skórę na moim ciele i choć pierwsze użycia napawały mnie wątpliwościami, przekonałam sie. Masło faktycznie zostawia śliski film, jednak po dłuższym użytkowaniu można dostrzec nawilżenie jak i jego wydajność.
Zapach zostaje z nami na długo jest piękny jednak warto mieć coś na zmianę bo może być z czasem męczący. Jeśli chodzi o całość jestem na tak.