Garnier, BB All-in-one Perfecting Care Classic (Nawilżający krem BB)

Garnier, BB All-in-one Perfecting Care Classic (Nawilżający krem BB)

Opis Garnier Skin Naturals BB Beauty Balm Perfector
Za kwadrans musisz wyjść z domu, a makijaż wciąż nie jest gotowy? Jeszcze tylko wklepać krem, poczekać na jego wchłonięcie, starannie nałożyć podkład… Wcale nie musi tak być! Wystarczy, że użyjesz nawilżającego kremu BB 5 w 1 do skóry normalnej Garnier Skin Naturals BB Beauty Balm Perfector!

Mineralne komponenty zawarte w produkcie wygładzają cerę, dając efekt naturalnego i lekkiego make-upu, a składniki odżywcze pozwalają nawilżyć ją aż do 24 godzin. Dodatek witaminy C cudownie rozświetla twarz, a filtr SPF 15 ochrania ją przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych.

Kosmetyk już za jednym pociągnięciem odpowie na potrzeby Twojej skóry, a przy tym zapewni Ci delikatny i długotrwały efekt perfekcyjnej cery. Masz już dość pospiesznego nakładania makijażu i marzysz o produkcie, który pozwoli Ci szybko i sprawnie przygotować się na nadchodzący dzień? Z nawilżającym kremem BB 5 w 1 do skóry normalnej Garnier Skin Naturals BB Beauty Balm Perfector będziesz wyglądać perfekcyjnie w zaledwie kilka chwil

kremy BB i CC
normalna, wrażliwa
ujednolicające, kryjące, rozświetlające, nawilżające, ochronne
Krycie
lekkie
w tubce
Filtry
SPF <15

Za ciemny, a twarz sie świeci caly dzień..

Zdecydowanie NiE dla tego kremu. Kupiłam go, bo lubię kremy BB i na codzień z nich korzystam, jednakże ten jest tragiczny. Czuć te nawilżenie ale odcień medium jest pomarańczowy i bardzo ciemny. Twarz po posmarowaniu świeci sie cały dzień. Tragedia. Jedyny plus, że ładnie pachnie. Niestety nie przypadł mi do gustu.

Kompletna porażka

Na ten krem natrafiłam w Lewiatanie.Akurat nie miałam podkładu więc kupiłam za ok 15zł.Myślałam,że jako krem BB spełni podstawowe oczekiwania lecz niestety tak się nie stało.Ten krem to totalna porażka.Bardzo źle się rozprowadza.W dodatku jeśli nie zmatowimy cery,to twarz świeci jak żarówka.Krem nie nadaje się do cery suchej i przesuszonej,ponieważ uwydatnia suche skórki.Po godzinie od nałożenia tego kremu i reszty makijażu moja sucha cera była cała w suchych strzępkach.Nie kupię go ponownie...te 15zł to pieniądze wywalone w błoto.

Jakość do ceny zadowalająca

Używam od kilku miesięcy jako bazę pod makijaż stanowi bardzo dobre nawilżenie.Szczególnie psrawdzi się u osób ,które mają tendencję do suchej skóry. Jednak nie sprawdza się do stosowania indywidulanego, pozostawia smugi. Szególną uwagę należy zwrocić kprzy wyborze odcienia. Są one zdecydowanie ciemniejsze niż standardowe. W lecie nie jest to problemem( ze względu na opaleniznę ) ale w zimie będzie stanowic duży problem.

Świetny na lato

Dobrze kryje niedoskonałości. Daje efekt naturalnego wykończenia makijazu. Najlepszy na upalne dni. Makijaż utrzymuje sie bardzo długo. Uzywam juz od kilku miesięcy i kupie kolejny raz.

Dobry

Krem dość dobrze kryje niedoskonałości. Lubię używać go latem, ponieważ można dzięki niemu zrobić szybki makijaż. Niestety krem bardzo mocno brudzi ubrania i jest mało trwały.

szybki kamuflaż

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu BB, ponieważ wyjątkowo dobrze pasuje do mojej skóry. Z powodu jasnej cery mam problem aby dobrać odpowiednie kosmetyki, a w tym przypadku poszło gładko (i to dosłownie). Krem świetnie się rozprowadza i dość szybko się wchłania zostawiając twarz lekko rozświetloną oraz nawilżoną. Jest dość lekki i nie zostawia sztucznego efektu. Łatwo ukryje pojedyncze niedoskonałości, przez co może stanowić bazę do dalszego makijażu.

Krem BB

Na ten krem trafiłam pierwszy raz będąc w technikum (ok 10 lat lemu). Już wtedy mnie zachwycił do tego stopnia że ciągle po niego sięgam. Jego delikatna formuła nie obciąża cery. Idealnie się dopasowuje do koloru skóry. Używam z reguły na codzień jako delikatny podkład, który nie obciąża mojej skóry.

Póki co jakoś nie jestem przekonana

Kupiłam ten krem bo chciałam poszukać jakiejś alternatywy dla mojego obecnego kremu bb.
Bardzo podoba mi się aplikator w formie dziubka, przez który wydostajemy tyle produktu ile chcemy.
Konsystencja troszkę wodnista ale w niczym mi to nie przeszkadzało, rozprowadza się całkiem dobrze na twarzy. Używałam go na krem z filtrem, nie rolował się, bardzo fajnie z nim współgrał, mimo że krem był całkowicie innej firmy.
Jak na krem bb to całkiem dobrze radził sobie z zakryciem niedoskonałości, oczywiście i tak musiałam je jeszcze troszkę przykryć korektorem, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. Na początku, nakładając krem miałam wrażenie że zrobi mi on z buzi maskę, że będę go czuła cały dzień, ale po dokładnym rozprowadzeniu to uczucie mija.
Mimo upału krem utrzymywał się na twarzy, nie spływał, ma dość mocny perfumowany zapach, który jakiś czas się utrzymuje na twarzy, mnie to nie przeszkadzało, ale wiem że są osoby, które zwracają na to uwagę.
Jedyne do czego muszę się przyczepić i jest to jedyna rzecz która sprawia że nie wiem czy kupię ten produkt kolejny raz, to kolor. Wybrałam najjaśniejszy kolor, a mimo wszystko jest on bardzo pomarańczowy.

Kiedyś hit, dziś dla mnie kit

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu każda reklama to był krem bb Garniera. Każda młoda dziewczyna go miała, w tym również ja. Niestety jest to dla mnie słaba alternatywa. Czy jest to krem czy podkład? Niby 2w1, a jednak nie nadaje się do jednego i drugiego. Bardzo tłusta formuła, po nałożeniu rolluje się, nie da rady położyć na to nic innego. Po kilku godzinach twarz świeci się jak .... . bardzo słabo wspominam korzystanie z tego produktu.

Lekki krem BB

Używam ten krem już jakiś czas. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Jest bardzo wydajny. Posiada gęstą konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze. Na początku jest ciemniejszy niż kolor skóry ale po rozprowadzeniu i wchłonięciu dopasowuje się do naturalnego koloru cery. Dość szybko się wchłania. Nie obciąża skóry. Jedynym minusem może być to że przy dotknięciu twarzy na rękach zostaje ślad.

Poszedł do śmieci

Nawilżający krem BB od Garnier miał być fajną alternatywą na lato zamiast podkładu, ale okazał się całkowicie bublem. Dlaczego?
Przede wszystkim kolor, który ma być light oksyduje u mnie na pomarańcz. Nawet gdy jestem opalona w żaden sposób się nie dopasowywuje do odcienia skóry. W konsystencji jest gęsty i tłusty, nie chce się rozprowadzać równomiernie na twarzy, robiąc nieestetyczne placki koloru - nie zakrywając niczego. Gdy już uda się go jakoś w miarę zaaplikować to nie współgra z pudrami, waży się, uwypukla każdą niedoskonałość i zmarszczkę oraz podkreśla pory. Trwałość jest nijaka, po godzinie świecę się tak, że pewnie widać mnie z kosmosu, a po trzech godzinach tego kremu już w ogóle nie ma na twarzy. Dawałam mu kilka szans, ale niestety się nie lubimy. Jedyne pozytywy, jakie mogę wymienić to przyjemny zapach oraz nie zapycha.
Nie jest drogi, ponieważ w Rossmanie kosztuje 14,59, ale uważam że to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie zużyję go w żaden sposób i po prostu wyrzucę do kosza.

Ulubiony od lat!

Ten krem bb zaczelam używać bodajże już w gimnazjum. Wiadomo, już wtedy zaczęło się eksperymentować z kosmetykami. I ostatnio postanowiłam że znowu do niego wrócę, zobaczyć czy dalej jest taki świetny jak kiedyś. I nie zawiodlam się! Nie zmienił się nic. Opakowanie dalej jest takie samo, proste i ładne. Do tego zachęcająca cena. Kremik ma delikatny, przyjemny zapach. Konsystencja produktu jest rzadka. Kremik jest lekki i ładnie się rozprowadza na buzi. Nawilża ja i kryje, nie robiąc efektu maski. Krycie jest delikatne, a zarazem ukrywa nam mniejsze niedoskonałości. Dodaje blasku i wyrównuje koloryt skóry. Nasza buzia wygląda na wypoczęta. Nie podraznia i na dodatek produkt jest wydajny. Jestem na tak!