Farmasi, BB Creme (Krem BB)

Farmasi, BB Creme (Krem BB)

Krem BB ujednolica koloryt skóry, nawilżając ją i maskując niedoskonałości. Nadaje skórze świeży i naturalny wygląd. Dostępny w kilku kolorach.

kremy BB i CC
ochronne, ujednolicające
Krycie
lekkie
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Ma dobre krycie

Krem koloryzujący, a krycie ma niczym podkład dobrze kryjący. Jest to mój drugi produkt do twarzy z Farmasi i naprawdę daje radę z moimi niedoskonałościami. Plusem jest też to, że nie wyświeca się na twarzy. Na pewno nie po 2h. Idealny na lato, bo nie jest cieżki dla skóry twarzy. Cena też nie jest wysoka.

Używa produktu od: próbka

Super, świetny kosmetyk

Dziewczyny, polecam serdecznie krem BB! U mnie akurat odcień 02 (light to medium). Rewelacyjna alternatywa dla podkładu, zwłaszcza w ciepłe dni. Pięknie wyrównany koloryt, skóra wygląda świeżo, zdrowo i naturalnie. Szybko się wchłania, nie klei się, nie wałkuje, nie tworzy grudek. Wstawiam fotki przed i po, tu próba na nadgarstku, same zobaczcie jaka jest różnica! A kremu użyłam dosłownie odrobinę. Bardzo mocno napigmentowany, ale zawiera olejki i witaminy, nawet kolagen i witaminę młodości czyli witaminę C. Skóra jest miękka, odżywiona i wygląda genialnie. Polecam, naprawdę wyjątkowy produkt.

Używa produktu od: próbka

ciekawy kosmetyk

Niestety nie mam jeszcze pelnowymiarowego tego kremu BB ale jestem bardzo chetna do zakupu. Probke tego kremu otrzymalam przy zakupie szminek.
Otwarlam ja przy okazji wyjscia na grilla do znajomych.
Pierwsze wrazenie - cera jest niesamowicie miekka po nalozeniu tego kremu! Kosmetyk przyjemnie pachnie, jak chyba kazdy z tej firmy hmm
Latwo sie naklada, nie roluje sie, nie ciemnieje.
Mialam kolor medium i byl idealny. Daje odcien skory musnietej sloncem. ten krem BB wytrzymal na twarzy caly wieczor pomimo dotykania buzi i wciagania bluzy wieczorem gdy przyszedl chlod.