KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,5 na 5
Kupi ponownie: 50% osób
  • 17 stycznia 2023 o 7:44
    Ciekawa naturalna propozycja od marki Cztery Pory Roku, 98% składników pochodzenia naturalnego, duże opakowanie, niska cena.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Skończyłam właśnie kolejny krem z serii Cztery Pory Roku i jest pod wrażeniem. Botaniczny krem do rąk zamknięty jest w poręcznej, zgrabnej tubce w kolorze różowym z rysunkami malwy ogrodowej głównego składnika kremu. Tubka jest lekka z łatwością idzie wydobyć krem do samego końca, zamknięcie na klik ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie. Opakowanie stabilnie stoi na nakrętce. Z tyłu opakowania znajdują się wszystkie czytelne informacje dotyczące produktu. Pojemność 100 ml i długie PAO aż 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Naturalny skład aż w 98% , producent zaleca stosować krem po każdym myciu rąk, ja osobiście staram się stosować kremy ciągle ponieważ szukam odpowiedniego poziomu nawilżenia. W składzie produktu mamy: *ekstrakt z malwy ogrodowej - zmiękcza, poprawia elastyczność, wygładza i chroni *naturalna betaina - nawilża i zmiękcza szorstkie dłonie *masło shea i roślinne emolienty - wygładzają oraz pozostawiają na skórze aksamitny film ochronny Konsystencja kremu w kolorze białym jest lekka z łatwością się rozprowadza i szybko wchłania, nawilża skórę dłoni na dobrym poziomie, film ochronny jest delikatny, bez problemu można dotykać różne przedmioty bez obaw, że zostaną tłuste ślady. Krem jest wydajny, posiada delikatny subtelny zapach świeżości kojarzy się z kwiatami z łąki. Zdecydowanie polecam, sama kupię kolejne opakowania, a kilka już zużyłam tak samo jak domownicy - wszyscy są zadowoleni. Krem nie poradzi sobie z mocno przesuszona skórą ale nawilża na odpowiednim poziomie przez długi czas, idealny na wiosnę, lato jesień.
    Zalety:
    • naturalny skład w 98%
    • standardowa pojemność 100ml
    • śliczna szata graficzna opakowania przyciąga uwagę
    • wszystkie czytelne informacje dotyczące produktu są zawarte
    • długie PAO aż 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia
    • nakrętka na klik ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie
    • obietnice producenta zostały spełnione nawilżenie dłoni na dobrym poziomie
    • wydajność
    • lekka konsystencja kremu szybko się rozprowadza i wchłania
    • krem pozostawia delikatny film ochronny
    • nie podrażnia wrażliwej skóry dłoni
    • nie pozostawia tłustych śladów na przedmiotach
    • wydajny
    • polska marka
    • dostępność
    • cena
    Wady:
    • Brak
    Szczegóły:
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    40 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 czerwca 2021 o 12:48
    Świetny do używania w ciągu dnia
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo zaskoczył mnie ten krem marki CPR jeśli chodzi o skład i musiałam go niezwłocznie wypróbować. Zazwyczaj kosmetyki tej marki miały słabe składy, pełne parafiny a tutaj taka niespodzianka. INCI tego produktu jest wzorowe i nie ma sobie nic do zarzucenia. Krem ten można znaleźć w niskiej cenie i z tego co wiem to on jak i inne warianty pojawiły się we wielu znanych drogeriach. Bardzo spodobała mi się sama szata graficzna która przedstawia piękne kwiaty i utrzymana jest w różowej kolorystyce. Krem zamykany jest na klik, co na pewno jest ergonomicznym rozwiązaniem dla wielu osób. Nad konsystencją nie ma się co rozczulać - typowa dla kremu, jest biała, odpowiednio zbita, nie spływa. Rozprowadza się poprawnie i nie trzeba trzeć skóry aby nasmarować dłonie. Zapach delikatny, kwiatowy, nienachalny. Nie mam pojęcia czy tak właśnie pachnie malwa, jednak jest sympatyczny i wiosenny. Tak w zasadzie wyczuwalny tylko podczas aplikacji. Krem po rozsmarowaniu wchłania się niemalże błyskawicznie, nie pozostawiając po sobie lepkiej ani tłustej warstwy. Jest jednym z tych lekkich produktów, idealnie nadających się do stosowania w ciągu dnia. Właśnie z tą myślą go kupiłam i nie czuję się rozczarowana. Wchłania się szybko, dłonie pozostają miłe w dotyku, jest wydajny, ma świetny skład. Raczej nie jest to krem, który będzie intensywnie regenerował nawet szorstką skórę, jak to powiedział producent. Jego nawilżenie jest poprawne, jednak nie będzie to ratunek dla przesuszonej, zmęczonej skóry dłoni - w tym wypadku szukałabym czegoś z mocznikiem. Ten jest fajnym, lekkim kremem który na pewno sprawdzi się dla skóry niewymagającej, powierzchownie zadbanej. Fajnie używa się go w ciągu dnia i zdecydowanie nadaje się do szybkiej, przyjemnej pielęgnacji dłoni.
    Szczegóły:
    • Wydajność