Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Tusze do rzęs

Annayake Intense Mascara Tusz do rzęs

2,4 na 512 opinie
flame1 hit!
17% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 17% osób
Nasi użytkownicy zostawili 12 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • Medea05
    Medea05
    1 / 5
    13 czerwca 2024 o 15:28
    Nie wrócę, szkoda pieniędzy
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tusz znalazłam w kalendarzu adwentowym. Lubie takie miniaturki drogich tuszy bo w ten sposób mogę przetestować czy są warte swojej ceny. Np po tusz Lancome sięgam mimo ceny do dziś. Tego będę unikała. Już pomijam szczoteczkę - dla mnie jest całkowicie zwykła i nic szczególnego nie robi. Ot włosie które maluje. Ale kurczę ten tusz sypał mi się jak nie wiem co. Oczy czarne ok ale nie takie! Czesał całkiem spoko, ale wielkiego volume nie widziałam. Ja się niestety zawiodłam - liczyłam na naprawdę super świetne efekty a trochę wyszło jak zwykle - czyli słaby tusz co zarabia na marce.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    30 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 marca 2024 o 19:39
    Nie polecam
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Niestety w mojej ocenie, nie jest to dobry tusz do rzęs. Każdy ma swoje preferencje co do tuszu, a ten do Annayakre nie spełnia moich w ogóle. Jest to tusz typowo pogrubiający, bardzo gęsty i szybko wysychający w opakowaniu. Na moich rzęsach tworzy efekt ''pajęczych nóżek'', którego nie lubię. Ma wyjątkowo dużą szczoteczkę i niezwykle łatwo się nią ubrudzić. Szczoteczka jest typowa - nie silikonowa. Otrzymałam ten tusz w prezencie i byłam w głębokim szoku, gdy sprawdziłam jego cenę. Nie polecam tego produktu, chyba, że lubisz mocne pogrubienie, ale myślę, że można znaleźć lepszy i zdecydowanie tańszy tusz pogrubiający.
    Zalety:
    • brak
    Wady:
    • za duża szczoteczka
    • zbyt mocne pogrubienie
    • efekt pajęczych nóżek
    • szybko zasycha
    • cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 marca 2024 o 12:14
    Słabiutki
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Znalazłam ten tusz w kalendarzu adwentowym. Raczej nie zwróciłabym na niego uwagi bo nie lubię wydawać dużo na tusze do rzęs. Ale jak już go miałam to grzech nie wypróbować. I ten tusz po raz kolejny utwierdził mnie w przekonaniu że tusze wysokopółkowe są dużo gorsze od drogeryjnych. Na początku zdziwiła mnie jego sucha konsystencja, ale byłam z tym ok bo myślałam że od samego początku będzie działał na maksymalnych obrotach. No i rzeczywiście tak było, tylko że to działanie było mizerne. Ten tusz jest raczej pogrubiający niż wydłużający, ale i to pogrubienie jest takie znikome. Nie da się go za bardzo nabudować. Była bardzo mała różnica pomiędzy czterema warstwami a jedną. Kolor nie był kruczoczarny, to była raczej taka wypłowiała czerń. Czasami potrafił się lekko skruszyć w ciągu dnia. To były dwie czarne mikro kropki na policzku co łatwo było usunąć ale jednak tusz za 150zł nie powinien tego robić. Dodatkowo mam wrażenie że po jego użyciu rzęsy były w dziwnym nieładzie i wyglądały tak trochę nieestetycznie. Jestem na nie.
    Wady:
    • od początku bardzo suchy
    • mizerny efekt na rzęsach
    • nie był w pełni czarny
    • kruszył się
    • rzęsy wyglądały po nim po prostu brzydko
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    46 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 stycznia 2024 o 23:56
    Annayake, zostańcie przy pielęgnacji
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jak na tak wysoką cenę jest to dosyć słaba propozycja. Tusz niestety jest trochę suchy, musiałam często dolewać Duraline od Inglota, by go wykończyć, bo mega szybko się kończył i wysuszał. Efekt jaki dawał, jest przeciętny. Średnio wydłużał, bardziej zagęszczał rzęsy. Trwałość przeciętna, lekko się kruszył. Przy tak wygórowanej cenie to porażka. Szczoteczka fajna, taka jak lubię, z prawdziwego włosia. Gdyby tylko ta maskara była bardziej mokra. Nie robi pandy. Mega niewydajny tusz. Miałam tylko miniaturkę z kalendarza adwentowego i utwierdziła mnie ona w przekonaniu, że nigdy tego tuszu nie kupię. Szkoda kasy.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 lutego 2023 o 14:46
    Efekt WOW
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Uwielbiam ten tusz. Klasyczna szczoteczka niewiarygodnie rozczesuje moje rzesy, co daje efekt zagęszczonych rzęs. Właściwie ze znanych mi, to jedyny tusz ktory daje u mnie efekt wachlarza rzęs. Przyczernia, pogrubia, wydluża rozdziela. Zwracał uwagę innych osób. Niestety czasami potrafił sie lekko obsypać, ale mimo tego jest dla mnie narazie nr 1. Przy tej cenie, móglby tez byc bardziej wydajny.
    Zalety:
    • Efekt WOW- wachlarza rzęs
    • Mocna czerń
    • Świetne rodzielenie rzes
    • Wydłużenie
    • Trwałość
    Wady:
    • Cena
    • Wydajność
    • Czasami osypywanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.