Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.70/5

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Peeling wyrównujący koloryt skóry Neutrogena® Bright Boost, stosowany 1-3 razy w tygodniu, jest świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Produkt ten działa podwójnie - kwasy AHA (kwas migdałowy) i naturalne drobinki pomagają usunąć zanieczyszczenia skóry oraz oznaki zmęczenia – cera wygląda zdrowiej, a jej koloryt jest bardziej wyrównany. Peeling pomaga w walce z martwymi komórkami, które znajdują się w naskórku i porach, nie zatykając ich przy tym.

Pobudza 100% komórek skóry, dzięki czemu skóra promienieje zdrowiem.

Zdecydowany faworyt wśród peelingów

Peeling Neutrogena Bright Boost wygrałam z cała seria na IG i nie mogłam okiełznać mojego szczęścia gdyż bardzo chciałam przetestować ta serie.
Peeling zamknięty jest w poręcznej tubce o jasnoróżowy designu jak cała seria z srebrna zakrętka. Sklad peelingu taki jak cała seria - zawiera kwasy AHA i PHA, witaminy C i E. Uwazam ze dużym plusem jest pojemność , aż 75ml produktu co przy regularnym używaniu starcza mi już 2 miesiące a końca nadal nie widać. Konsystencja peelingu kremowa z duża ilością bardzo zmielonych drobinek. Troszkę mogą was zmylić gdyż moja pierwsza myśl - to nie zadziała są zbyt małe a uwierzcie mi działa i czyni cuda.
Peeling stosuje dwa razy w tygodniu. Nakładam na cała twarz i wykonuje masaż. Te maleńkie drobinki usuwają wszystko co niepotrzebne , idealnie wygładzają i wyrównują koloryt. Cera jest oczyszczona , wygładzona , pory są zwężona i jest idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji. Cera jest rozświetlona. O uczuciu napięcia, podrażnienia i suchości nie ma tu mowy. Przy mojej suchej cerze brak jakichkolwiek skutków ubocznych .Zauważyłam ze stosując regularnie peeling moja cera ma mniejsza skłonność do niedoskonałości. Podskórne grudki są zminimalizowane i szybciej znikają zanim na dobre sie zadomowią. Peeling jest moim nr 1 pod każdym względem - składu, działania i wydajności.

Zdecydowanie warto go mieć!

Stosuję peelingi do twarzy regularnie, od dawna. Ten jest jednym z lepszych, których miałam okazje używać!

Był stałym elementem mojej codziennej pielęgnacji przez kilka tygodni, co drugi dzień. Przede wszystkim cenię go za delikatność. Nie jest to agresywny zdzierak do twarzy. Drobinki zawarte w nim są drobno zmielone, dzięki czemu mamy gwarancję, że produkt nie zrobi nam krzywdy na twarzy. U mnie nigdy nie wywołał żadnego zaczerwienienia czy podrażnienia.

Niech Was jednak nie zwiedzie ta delikatność. Ten peeling zawiera zarówno kwasy AHA (kwas migdałowy), jak i naturalne drobinki, co sprawia, że w oczyszczaniu skóry twarzy jest prawdziwym mistrzem! Po każdym użyciu skóra jest idealnie czysta, gładka i promienna. Nie wywołuje uczucia napięcia, ani przesuszenia. Nie działa też komedogennie - sprawia, że niedoskonałości znikają znacznie szybciej, zaskórniki staja się zdecydowanie mniej widoczne, a pory zwężone.

Konsystencja peelingu jest raczej gęsta, ale po dodaniu odrobiny wody otrzymujemy emulsję, którą bardzo komfortowo nakłada się na twarz. Zmywanie produktu nie stanowi żadnego problemu.

Peeling ma bardzo przyjemny, lekko słodki zapach. Zamknięty jest w poręcznej tubce z zakrętką.

Zdecydowanie warto go mieć!

Używa produktu od: próbka

przyjemne dotlenienie

peeling ma lekką konsystencję z delikatnymi drobinkami, po jego zastosowaniu skóra jest mega oczyszczona, miękka, rozjaśniona. Czuje się, że skóra oddycha. Warto sięgnąć po ten peeling aby wyrównać kolor i wyglądać promiennie!

Przyjemny i skuteczny peeling

Peeling w mojej pielęgnacji to bardzo ważny etap. Usuwanie martwego naskórka dwa razy w ciągu tygodnia ma zbawienny wpływ na stan mojej cery.
Ten kosmetyk choć wydaje się niepozorny ponieważ ma delikatne drobinki okazał się niezłym "zdzierakiem".
Po użyciu skóra jest genialnie oczyszczona, wygładzona i zdecydowanie ma poprawiony koloryt. Jest przyjemny w użytkowaniu, nie podrażnia skóry, nie szczypie, nie piecze. Działa skutecznie ale delikatnie i za to go uwielbiam.
Konsystencja dość gęsta, jednak w kontakcie z wodą zmienia się w przyjemną emulsję.
Piękny owocowy zapach to kolejna zaleta. Nie widzę w nim wad, robi to co powinien robić peeling. Mam cerę mieszaną, zauważyłam mniejsze "wyświecanie" się skóry po całym dniu od kiedy go używam.

Ulubieniec!

Stosuje go regularnie, co 3 dni. Peeling ma lekka konsystencję i jest niezwykle drobny. Przyjemnie rozprowadza się po twarzy i bardzo łatwo zmywa. Ma przyjemny zapach. Mimo delikatnej formuły kosmetyk świetnie radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka i poprawą kolorytu skóry. Moja cera już po kilkukrotnym zastosowaniu miala wyraźnie ujednolicony kolor. Zawiera kwasy alfa - hydroksylowe, które pobudzają cerę do wydobycia jej naturalnego blasku.
Zdecydowanie polecam każdej cerze, szczególnie wrażliwej.

Kosmetyk do cery szarej i zmęczonej

Peeling jest świetny, nie podrażnia, ładnie wyrównuje koloryt skóry, która jest wyraźnie bardziej rozświetlona i wygładzona, idealnie przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Bardzo delikatny ładny zapach.

Peeling rozświetla

Dostałam produkt w ramach testu na Wizaż i jestem zachwycona jaki daje efekt. Dla mnie peeling ma idealna konsystencję gładko zmielonych a przy okazji ostrych drobinek. Doskonale oczyszcza skórę pozostawiając
ją zniewalająco gładką. Skóra wygląda na rozświetloną i zaskórniki są bledsze. Do tego zniewalający, słodki zapach produktu. Drobinki pozostają przez długi okres czasu, a efekt, który pozostawiają to gładka, rozświetlona skóra, na której makijaż wygląda bosko.

bardzo przyjemny

Z serii Bright Boost jest to mój zdecydowany faworyt. Peeling nie jest agresywny, ale skutecznie odświeża i zmiękcza cerę. Po aplikacji buzia jest delikatna i wyciszona (cera mieszana z lekko rozszerzonymi porami). Z pewnością nie ma mowy o intensywnym działaniu kwasów, ale też zupełnie na to nie liczyłam w przypadku tego produktu - mocne kwasy to więcej czasu i uwagi podczas aplikacji, tutaj to po prostu szybkie i skuteczne odświeżenie. I właśnie dzięki tej wygodzie i bezproblemowości naprawdę polecam produkt.

Bardzo przyjemny peeling

Peeling wykonuje dwa razy w tygodniu, nie jest to typowy ścierak, bardzo delikatnie peelinguje skore, która u mnie nie jest wrażliwa, raczej normalna. Nie zauważyłam zaczerwien, czy jakichkolwiek oznak zapychania, a niestety moja skóra lubi mnie zaskoczyć jakaś niespodzianka. Peeling ładnie pachnie, w mojej opinii mógłby być bardziej zdzierający.

Neutrogena, Bright Boost, Resurfacing Polish (Rozjaśniający peeling)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam linię kosmetyków Neutrogena, Bright Boost tj. Resurfacing Polish (Rozjaśniający peeling)powiedziałam wow, moje kolory. Piękne opakowanie, które przyciąga wzrok i chce się w danej chwili użyć produktów. Codzienna chwila dla twarzy to tylko z kosmetykami Neutrogena. Od samego początku czuć intensywne nawilżenie peelingu. Dodatkowo wygładzona, skóra staje się aksamitna w dotyku jak również intensywna regeneracja.

Świetny peeling

Bardzo dobry produkt jak dla mnie. Delikatne drobinki nie podrażniają nawet wrażliwej cery. Efekt po użyciu doskonały, cera gładziutka, miękka i bardzo wyrównana. Mam problem z nierównościami i małymi wykwitami na czole, które po uzyciu tego peelingu znacznie się spłycają. Bardzo fajna, orzeźwiająca formuła. Mimo, że to peeling z drobinkami, nie boję sie go stosowac na zmiany skórne. Skóra po użyciu tego produktu jest pięknie napięta, ale nie naciągnięta, rozświetlona i bez skazy:)

Mój ulubieniec

Uwielbiam peelingi, a ten jest jednym z lepszych.
Ładnie zapakowany, konsystencja odpowiednia, przyjemny zapach. Zdzierakiem jest co prawda średnim, ale mi to wystarczy, ponieważ używam peelingów systematycznie.
Skóra jest dobrze oczyszczona, gładka i rozświetlona.
Jestem bardzo zadowolona.