Receptury Babuszki Agafii, Taiga Stories, Naturalny peeling do do skóry głowy z białą glinką zabieg przed myciem

Sachalin to naturalny peeling do skóry głowy, który wykonuje się przed myciem włosów. Jego formuła opiera się na naturalnych składnikach pochodzących z serca Tajgi. Odżywia skórę głowy, skutecznie ją oczyszcza i usuwa martwe komórki naskórka. Wzmacnia działanie szamponów oczyszczających i poprawia krążenie krwi. Wzmacnia cebulki i stymuluje wzrost włosów. Sprawia, że włosy zyskują objętość.

Eurobio Lab to wschodnioeuropejski producent kosmetyków opartych na naturalnych i organicznych składnikach. Receptury Babuszki Agafii Taiga Stories to linia kosmetyków oparta na staranie wyselekcjonowanych ziołach pochodzących z Tajgi. Naturalny peeling do skóry głowy z białą glinką. Biała glinka oczyszcza skórę głowy i redukuje produkcję sebum. Dzięki wysokiej zawartości krzemu i cynku, dodaje włosom objętości i blasku. Borówka zawiera cenną witaminę C, która odżywia cebulki włosowe i stymuluje naturalny wzrost włosów. Miód odżywia włosy, dodając im miękkości i gładkości. Dzięki zawartości aminokwasów i kwasu foliowego, wygładza oraz wzmacnia włosy. Sól dzięki zawartości cennych mikroelementów, wzmacnia i odżywia włosy. Świeże zioła z Tajgi zmiękczają i wygładzają włosy, ułatwiają rozczesywanie i wspomagają odbudowę włosów.

do skóry głowy
wzmacniające, oczyszczające
w słoiku
lekkie
Skóra głowy
normalna

Cudownie pachnący produkt

Pierwsze wrażenia po otwarciu tego produktu były super! Ulotnił się piękny zapach i wyłoniły się ze środka malutkie jagódki! Od samego początku produkt zachwycał. Moje włosy po miesiącu używania, nie przetłuszczają się tak często jak wcześniej, są uniesione od nasady, mają więcej objętości. Ten peeling bardzo mi się sprawdził!

Skuteczny oczyszczacz

Właśnie kończę pierwsze opakowanie. Jestem zadowolona z tego produktu. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, włosy mi się tak często nie przetłuszczają. Peeling też fajnie pachnie i jest mega wydajny. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie :)

dobry produkt za dobrą cenę

Uwielbiam produkty z tej linii! Peeling jest bardzo delikatny i odpowiedni dla suchych skalpów. W połączeniu z serum z tej samej linii robi sztos na mojej głowie. Dzięki regularnemu stosowaniu peelingu nie muszę już myć głowy codziennie.
Drobinki są małe i nie naruszają skóry, ale skutecznie złuszcza, dobrze się wypłukuje z włosów. Zapach delikatny jak dla mnie bardziej ziołowy niż owocowy.

Mnie nie pomógł

Moje włosy są krótkie i bardzo szybko się przetłuszczają. Kupiłam ten peeling z myślą że pomoże mi z problemem.
Opakowanie to typowy słoiczek z nakrętką. Szata graficzna skromna ale dla mnie słabo czytelna.
Peeling jest bardzo zwarty z małymi drobinkami. Dobrze rozprowadza się na skórze. Nie ma problemu żeby go spłukać.
Dobrze oczyszcza skórę głowy.
Niestety po jego użyciu włosy jeszcze bardziej się przetłuszczają i są oklapnięte.