Bielenda, Eco Sorbet, Nawilżająco-kojący tonik w mgiełce `Malina`

Bielenda, Eco Sorbet, Nawilżająco-kojący tonik w mgiełce `Malina`

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 0.00/5

Cena PLN 17.69

Co to jest? Wegański tonik w mgiełce do pielęgnacji skóry wymagającej skutecznego nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Tonik działa odświeżająco, nawilża i koi skórę, doskonale przygotowuje naskórek do dalszej pielęgnacji. Przywraca naturalne pH Twojej skóry, które mogło zostać zaburzone podczas jej mycia. Nie wysusza skóry, nie zawiera substancji myjących i alkoholu.

Efekt? Przywrócone naturalne pH skóry. Naskórek optymalnie nawilżony i ukojony.

Co jeszcze warto wiedzieć? Tonik zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego (wg normy ISO 16128), opakowanie po odpowiedniej segregacji nadaje się do ponownego przetworzenia, produkt certyfikowany przez PETA – wolny od okrucieństwa #crueltyfree.

W toniku umieściliśmy skuteczne składniki aktywne:
- Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę.
- Hydro Complex - mix betainy i trehalozy, ten duet wykazuje wspaniałe właściwości nawilżające i kojące naskórek.
- Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i rewitalizuje naskórek.

tonizowanie twarzy
mieszana, normalna, sucha
odświeżające, łagodzące, nawilżające
w sprayu

Tonik

Tonik z bielendy zakupiłam kilka miesięcy temu, kupiłam go z polecenia i oczekiwałam jakiegokolwiek efektu. Po kilku użyciach postanowiłam dać mu czas pomimo tego, że efektów nie zauważyłam. Niestety po kilku miesiącach nadal nic się nie zmieniło. Tonik mojej skóry ani nie koił tak jak to powinien robić ani nie nawilżał. Używany jest przezemnie tylko do zwilżenia twarzy przed kwasem hialuronowym.

cudowny tonik!!

Uwielbiam go! Jest bardzo delikatny i ma przyjemny zapach. Aplikator jest świetny i dzięki niemu tonik rozprowadza sie po skórze w miarę równomiernie. Cena jest jak najbardziej na plus, bo jest bardzo tani a zarazem wydajny. Polecam!!!!

Koi i łagodzi podrażnienia

Tonik w mgiełce ma lekką, delikatną formułę, która jest łagodna dla skóry wrażliwej. Nie zawiera agresywnych składników, które mogą powodować podrażnienia. Formuła toniku jest bogata w nawilżające i kojące składniki, które pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, co jest kluczowe dla skóry wrażliwej.
Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i mniej podatna na podrażnienia. jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i łagodzących. Pomaga w redukcji zaczerwienień i działa kojąco na skórę, co jest korzystne dla osób z wrażliwą cerą. Produkty z serii Eco Sorbet są formułowane z naturalnych składników, co zmniejsza ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych. Tonik zawiera ekstrakty roślinne i inne naturalne składniki, które są łagodne dla skóry. Aplikacja w formie mgiełki pozwala na równomierne rozprowadzenie produktu na skórze bez konieczności pocierania, co jest korzystne dla skóry wrażliwej, która łatwo ulega podrażnieniom.
Jest idealnym wyborem dla osób z wrażliwą skórą, zapewniając nawilżenie, ukojenie i ochronę przed podrażnieniami przy jednoczesnym zachowaniu delikatnej i naturalnej formuły.

Bielenda tonik

kocham malin a ten zapach tutaj? istne niebo, samo zastosowanie toniku jest świetne, mam cerę suchą więc zawsze sięgam po rzeczy nawilżające i ten tonik sprawdził się u mnie śpiewająco używałam go razem z kremem z tej serii. Zapach oszałamiający ale i działanie super.

Tonik warty uwagi

Był to pierwszy tonik który włączyłem do codziennej pielęgnacji. Okazało się, że w mojej pielęgnacji brakowało toniku, więc gdy włączyłem go do użytku bardzo szybko trądzik mi się znacznie uspokoił. Mogę więc śmiało powiedziec że spełnia swoje zadanie jeśli chodzi o wyrównywanie ph skóry :) Butelka ma świetnie zrobiony dozownik, który rozpyla delikatną mgiełke, dzięki czemu produkt nadaje się na naniesienie bezposrednio na twarz(nie jest potrzebny wacik). Po spryskaniu twarzy daje delikatne uczucie odświeżenia, nie klei sie ani nie zostawia koloru na skórze. Personalnie nie jestem fanem zapachu, jest to typowy malinowy zapach(lekko sztuczny bym powiedział), ale jest delikatny więc dla mnie do przeżycia. Myślę, że fanom malinowych zapachów by sie spodobał.

Fajna mgiełka nawilżająca

Kupiłam ją na promocji, totalnie przez przypadek, ale okazała się naprawdę fajnym produktem. Delikatny malinowy zapach nie jest drażniący i szybko się ulatnia. Atomizer równomiernie rozpyla delikatną mgiełkę na twarz. Po umyciu twarzy fajnie ją nawilża i pozbywa się uczucia ściągnięcia skóry. Daje uczucie ukojenia i nawilżenia. Dobrze sprawdza się też pod kremem, aby lepiej dopełnić pielęgnację.

Malinka!

Może to nie jest nowy produkt na rynku ale używam go od początku roku. Po prostu się zakochałam. Zapach jest genialny!
Uwielbiam maliny i wszystko co tak pachnie.
Idealny tonik na lato. Fajnie nawilża skórę i ma świetny atomizer dzięki któremu mogę tylko psiknąć na skórę i gotowe!
Używam go jeszcze do odświeżenia ????
Po całym dniu psikam makijaż tym tonikiem i wyglądam 100 razy lepiej. Polecam!

Świetne odświeżenie

Bardzo dobry produkt, mgiełka świetnie odświeża o nawilża twarz, więc jest idealna na ciepłe i letnie dni! Sprawdzą mi się wieczorem, a szczególnie rano, kiedy twarz potrzebuje szybkiego ukojenia. Starcza na długi okres czasu.

Malinowa Bomba Nawilżająca!

Skusiłam się na jego zakup poprzez wiele pozytywnych opinii w social mediach. Tonik ten zaczęłam testować tuż po zakupie na oczyszczoną cerę i jestem pozytywnie zaskoczona. To co zwróciło moją uwagę to skład który jest wegański. Mgiełka nie tylko ma przepiękny i świeży zapach ale samo działanie jest na wagę złota - nawilża i odżywia skórę nadając jej blasku nieskazitelnego. Dodam też że bardzo przyjemnie mi się go aplikuję a stosuję go szczególnie wieczorami kiedy moja skóra po całym dniu wyczerpaniu potrzebuję natychmiastowej regeneracji której właśnie ten tonik dostarcza.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

MUST HAVE OD LAT

Piękny malinowy zapach, który jest zarazem bardzo delikatny i przyjemny , nie nachalny oraz nie drażniący , po zastosowaniu utrzymuje się jeszcze przez chwilę w powietrzu.
Aplikowanie produktu jest bardzo przyjemne i szybkie, gdyż aplikator to tak na prawdę spryskiwacz ,który umożliwia wygodną aplikacje kosmetyku.

Fajny tonik.

Bardzo fajny tonik, faktycznie nawilża skórę, przepiękny malinowy zapach, nie klei się na twarzy i nie zostawia koloru. Idealna pod serum z kwasem hialuronowym, peptydy lub ceramidy. Opakowanie bardzo fajne, rozpyla mgiełkę, a nie strumień produktu co ułatwia nakładanie toniku równomiernie na twarzy, szyi i dekolcie. Wszystko zgodne z obietnicami producenta. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Uwielbiam ten tonik

Skusiłam się do jego zakupu zachęcona pięknym owocowym zapachem ale jego świetne działanie zwaliło mnie z nóg. Ale zacznę od tego pięknego malinowego zapachu który jest zarazem bardzo delikatny i przyjemny , nie nachalny oraz nie drażniący , po zastosowaniu utrzymuje się jeszcze przez chwilę w powietrzu , idealnie kojarzy się z wiosną oraz latem . Kolejnym ogromnym plusem jest dobry i naturalny skład . Tonik po kontakcie z twarzą przynosi skórze natychmiastowe ukojenie , świeżość oraz orzeźwienie dlatego świetnie sprawdza się również w upalne dni jako ochłoda . Produkt bardzo intensywnie nawilża , wygładza i pielęgnuje skórę , pozostawia ją lekką i delikatną , idealnie się sprawdza przed kolejnymi etapami pielęgnacji . Produkt zamknięty jest w bardzo poręczną i wygodną buteleczkę z aplikatorem którym z łatwością możemy rozprowadzić tonik na twarz , przez aplikator nie wydostaje się zbyt duża ilość produktu dlatego nie trzeba się martwić że twarz bedzie mokra , tonik szybko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy , uczucia maski czy ciężkości . Produkt jest bardzo wydajny i jedna buteleczka wystarcza na długo . Jest to produkt wart zakupu i ceny .