Bielenda, Eco Sorbet, Nawilżająco-kojący tonik w mgiełce `Malina`

Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Co to jest? Wegański tonik w mgiełce do pielęgnacji skóry wymagającej skutecznego nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Tonik działa odświeżająco, nawilża i koi skórę, doskonale przygotowuje naskórek do dalszej pielęgnacji. Przywraca naturalne pH Twojej skóry, które mogło zostać zaburzone podczas jej mycia. Nie wysusza skóry, nie zawiera substancji myjących i alkoholu.

Efekt? Przywrócone naturalne pH skóry. Naskórek optymalnie nawilżony i ukojony.

Co jeszcze warto wiedzieć? Tonik zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego (wg normy ISO 16128), opakowanie po odpowiedniej segregacji nadaje się do ponownego przetworzenia, produkt certyfikowany przez PETA – wolny od okrucieństwa #crueltyfree.

W toniku umieściliśmy skuteczne składniki aktywne:
- Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę.
- Hydro Complex - mix betainy i trehalozy, ten duet wykazuje wspaniałe właściwości nawilżające i kojące naskórek.
- Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i rewitalizuje naskórek.

odświeżające, łagodzące, nawilżające
w sprayu
>100ml
tonizowanie twarzy
Cera
mieszana, normalna, sucha

Świetnie się sprawdził

Fajnie nawilża, odświeża i koi, szybko się wchłania. Ładny zapach, wygodna butelka, sprawny atomizer, bardzo wydajny. Z przyjemnością kiedyś jeszcze do niego wrócę.

Tonik w sprayu

Łatwy w aplikacji tonik o bardzo przyjemnym malinowym zapachu. Stosuję go po oczyszczeniu twarzy dla przywrócenia pH skórze.
Nie powoduje wysuszenia skóry twarzy zapach jest raczej krótkotrwały

Kupiony w: Drogeria Hebe

Miód malinka

Tonik umieszczony jest w ślicznej różowej plastikowej butelce o pojemności 200ml z atomizerem który rozpyla fajną mgiełkę. Stosuje go dwa razy dziennie po oczyszczeniu twarzy pianką. Naprawdę daje przyjemne ukojenie i odświeżenie. W składzie jest kwas hialuronowy więc dodatkowo nawilża i przygotowuje do dalszych etapów pielęgnacji. Pachnie herbatką malinową

• Wydajność: 4

Fajna, ale do ciała :-)

Ten produkt przypadł mi do gustu, ale w innym zastosowaniu niż do twarzy. Na twarzy mgiełka jest kleista, marze się i w moim przypadku niestety zapycha (pochodne oleju kokosowego w składzie).

Natomiast do ciała to idealny lekki balsam. Spsikuję i wsmarowuję. Świetnie zmiękcza skórę, naprawdę nieźle nawilża. Będzie to super produkt do pielęgnacji ciała latem, ale i zimą też fajnie mi się sprawdza. Jest tu sporo ciekawych składników, jak trehaloza, kwas hialuronowy czy betaina, co sprawia, że nie jest to taka woda tylko produkt o sprecyzowanym działaniu nawilżającym i łagodzącym.

Na plus atomizer i sporą pojemność. Na pewno będzie stałym bywalcem w mojej kosmetyczce. Uwielbiam taką szybką pielęgnację ;-)

baaaaardzo wydajny

Tonik jest w różowej przezroczystej butelce, więc dobrze widać ile produktu jeszcze zostało. Opakowanie jest ładne i dość duże - 200 ml. Tonik ma atomizer, ale jest on dość mocny - psika mocno i całkiem sporą ilość produktu.

Kosmetyk jest baaaardzo wydajny. Nie potrzeba dużo go użyć i starczył mi na naprawdę długo. Używałam jednego opakowania przynajmniej kilka miesięcy. Myślę, że jego cena w porównaniu do objętości i wydajności jest bardzo dobra.
Wadą może być fakt, że nie udało mi się go zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia (jak jest to zalecane przez producenta), ale z produktem nic złego się nie stało i cały czas wyglądał, pachniał i działał tak samo.

W działaniu również go polubiłam, daje uczucie odświeżenia, zmniejsza ściągnięcie, a skóra staje się ukojona i przyjemnie nawilżona.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ten tonik jest mega

Jest mega. To już jest kolejną butelka tego toniku uwielbiam go. Zostaje ze mną na stałe i nie zamienię go na inny . Szczególnie, ze opakowanie jest mega słitaśne oraz ładnie wyglada na półce w łazience.

Kupiony w: Drogeria Natura

Lekki tonik

Jest to dobry tonik, nie ma jakiegoś wow, ale mi pasuje. Używam go do codzienniej pielęgnacji, szybko się wchłania i ma bardzo ładny zapach. Fajnie sprawdza się w gorące dni, aby się odświeżyć.
Podoba mi się opakowanie, lubię jak toniki mają psikacz.

Bardzo fajny, wydajny tonik

Kupiony był na promocji za 12zł. Na plus- wydajność. Starczył mi na około 4 miesiące, używany rano i wieczorem. Słodki zapach maliny - lekko chemiczny, mimo wszystko przyjemny- umilał pielęgnację. Jeżeli chodzi o działanie- był całkiem poprawny. Nie podrażniał mojej wrażliwej cery naczynkowej. Nie czułam jednak mocnego nawilżenia, zdecydowanie "solo" nie spełni wszystkich wymagań i potrzeb skóry.

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3

Nic szczególnego

Piękne opakowanie, ale jego działanie praktycznie niezauważalnie. Zostawia lepką, klejącą warstwę.
Zapach dla mnie za słodki, ale to kwestia gustu.
Producent obiecuje nawilżenie i ukojenie, niestety nie odczułam żadnego z wymienionych.

Polecam ;)

Tonik ,który jest w sprayu znacznie ułatwia codzienna pielęgnację skóry.
Ładnie pachnie , jest bardzo wydajny , dobrze nawilża i daje uczucie orzeźwienia .Mógł by trochę szybciej się wchłaniać ,ale nie wykluczam ,że to ja taka nie cierpliwa .
Cena bardzo dostępna .

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Przeciętny

Bardzo przeciętny produkt. Nie widziałam żadnej poprawy jeżeli chodzi o nawilżenie cery czy jej odżywienie. Nie zrobił krzywdy mojej cerze, ale równocześnie nie zrobił na niej efektu WOW. Duży plus za atomizer robiący mgiełkę. Było to przydatne zwłaszcza latem, żeby szybko odświeżyć cerę. Jest to dla mnie również plus jeżeli chodzi o ekologię i zużywanie płatków kosmetycznych.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Przyjemny, lekko odświeżający tonik

Malinowy tonik dostałam w pakiecie wraz z peelingiem w kostce i muszę przyznać, że psikacz zdecydowanie bardziej mi się spodobał :) Od jakiegoś czasu chętniej sięgam po toniki w sprayu, które cenię za miłe uczucie świeżości.
Linia Eco Sorbet kradnie serce uroczą szatą graficzną - jest pastelowo, kolorowo, mamy owocki, w tym przypadku malinki. Do tego butelka działa sprawnie, nie zapycha się, choć ja bym wolała bardziej precyzyjny atomizer, który pryskał by jeszcze drobniejszą mgiełkę. Moim niedoścignionym wzorem jest tutaj Ziaja Antyoksydacyjne, która rozpyla drobniutką mgłę.
Zapach również mi się podoba, choć dla mnie nie są to dosłownie owoce malin. Dla mnie ten zapach jest pudrowo-cukrowy, przypomina mi tabletki musujące do rozpuszczania albo pudrowe pastylki do ssania. Niemniej pachnie słodko i uprzyjemnia pielęgnację.
Tonik jest lekki, pskinięcie przyjemnie odświeża skórę. Przywraca jej właściwe pH po umyciu i przygotowuje do kolejnych kroków w pielęgnacji. Może dobrze by było, gdyby ciut szybciej wysychał na skórze, ale tragedii nie ma. Skóra jest czysta, świeża i gotowa na krem.
W związku z tym, że jest to spray, a nie płyn wylewany na wacik, tonik jest szalenie wydajny, zdaje się nie mieć końca. Chwalę za fajny skład, dobrą cenę i dostawczych w popularnych drogeriach. Oceniam na solidną czwóreczkę.