Dr. Hauschka, Tönungs Pflegecreme (Krem pielęgnacyjno-tonujący na dzień)

Dr. Hauschka, Tönungs Pflegecreme (Krem pielęgnacyjno-tonujący na dzień)

Ociepla i zmiękcza wygląd skóry. Wygładza skórę nadając jej bardziej jednolity koloryt. Transparentny na tyle by pozostawić indywidualny charakter skóry rozpoznawalnym. Jeden odcień pasuje każdemu.

dobry na mrozy

używałam go w zimie kiedy były mrozy idealny na tą porę roku natomiast wiosną i latem go nie polecam za ciężki do cer mieszanych boję się że będzie zatykał pory.

Gadget

Dostałam kilka próbek tego kremu i pierwsze wrażenie:"BOŻE jak gęsty i tłusty...." i odstawiłam go do szuflady na kilka m-cy.Później robiłam porządki i dałam mu znowu szansę....używam w weekendy kiedy nie zależy mi na pełnym makijażu ( zmatowię pudrem ) kredka na oczy i lecę na miasto.Dla kogoś z cerą IDEALNĄ jest super.Sądzę,żę nastolatki które nie mogą nosić w szkole make up\\\'u ten krem to ideał.

PS:Cera tłusta może go nie tolerować( świeci się sakramencko)

raczej nie

dobrze, że Hauschka udostępnia wersje mini swpoich produktów - uniknełam bezsensownego wydatku.
Używam kremów tonujących z ekologicznych linii i zazwyczaj jestem bardzo zadowolona. A że Hauschka to marka ikona, to postanowiłam spróbować.

I teraz dylemat - krem ma bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne - nawilża i odzywia skórę, nie powoduje przetłuszczania i świecenia (a mam z tym problem - tłusta skóra), nie zapycha, jest bardzo wydajny.
Niestety jeśli chodzi o właściwości "makijazowe" to bardzo słabo "tonuje", w sposób wrecz niewidoczny.
Dodatkowo ma bardzo ciężką konsystencję i dość oleistą - cięzko sie rozprowadza, nie ma dobrego poślizgu. dodatkowo nie nawilża jak niektóre tego typu kosmetyki, a jedynie mocno "karmi\' skórę.

Polecam spróbować - mini wersja to akceptowalny wydatek, a wierzę, że może komuś się spodobać.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 mini