Manhattan, Supreme Lash Winder'Luxe Volume Mascara (Odżywczy tusz do rzęs zwiększający objętość)

Tusz do rzęs zwiększający objętość Supreme Lash Wonder'luxe z olejkami arganowym, marakui, maruli i kamelii odżywia i wzmacnia rzęsy od nasady aż po same końce. Dzięki innowacyjnej szczoteczce tusz do rzęs zapewnia wyjątkową objętość w mgnieniu oka, nawet po pierwszej warstwie. Przechwytuje i koloruje każdą rzęsę indywidualnie, dzięki czemu nawet najkrótsze i najcieńsze rzęsy lśnią w pełnej objętości bez żadnych problemów. Obszerny wygląd bez rozmazań i zlepień!

Efekt
pogrubiające, regenerujące
Szczoteczka
grzebyk, silikonowa
wodoodporne
hipoalergiczna, mineralna

Mój ulubiony!

Tusz kupiłam z ciekawości, gdyż nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków z tej firmy. Zdecydowanie nie żałuję. Od dłuższego czasu żaden tusz mnie nie zadowalał. Manhattan Supreme Lash idealnie odżywia i nadaje objętości rzęsom- nawet rzadkim i cienkim, czego jestem przykładem. Odnoszę wrażenie, że lekko podkręca, tworząc naturalny efekt. Nie skleja rzęs, nie trzeba obawiać się grudek. Szczoteczka jest idealna, ułatwia aplikację. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby cieszyć się kuszącym spojrzeniem. Bardzo podoba mi się opakowanie w odcieniu metalicznego różu, które przypomina tusz z firmy Rimmel. Nie wiem, która marka jest pomysłodawcą. Cena jest proporcjonalna do jakości. Aplikację polecam poprzedzić primerem, efekt jest jeszcze bardziej spektakularny. Uwielniam!