Lovely, Carnival Gold Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Carnival Gold Mascara (Tusz do rzęs)

Złoty topper na tusz do rzęs nadający efekt tysiąca iskierek. Produkt można również aplikować samodzielnie, bezpośrednio na niepomalowane rzęsy.

niewodoodporne
Szczoteczka
silikonowa

0 efektu

Postanowiłam na lato zaszaleć z makijażem, i kupiłam złoty topper na tusz do rzęs, który miał nadać "efekt tysiąca iskierek.
Opakowanie - ładne czarno złote, jeśli chodzi o szczoteczkę jest specyficzna. Nabiera się na nią dużo produktu, ale mało zostaje na rzęsach.
Efekt jest praktycznie niewidoczny. Dawałam jej kilka szans, próbowałam nawet nakładać dwie warstwy, ale mam wrażenie że produkt nie wysycha i zbierał się za kolejną warstwą do opakowania. Nie polecam, zero efektu.

bubel

Kupiłam bo skusiła mnie promocja za 4,99 myśle sobie...kupie spróbuje na sylwestra. Produkt jednak mnie rozczrował. Bardzo nieporęczna mała szczoteczka-produktu nakłada się na rzesy bardzo mało, a jesli już troszke produktu znadzie się na rzesach jest niewidoczny lub krószy sie po krótkim czasie. Uzyłam dla testu 2 razy, zawiodłam się i lezy w kosmetyczce bubli :)