L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Odżywka do włosów matowych i szorstkich

L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, Odżywka do włosów matowych i szorstkich

Cena PLN 32.99

Odżywka, która doskonale wygładza włókna włosa. Wzbogacona kwasem glikolowym, który wzmacnia włókna włosa, intensywnie poprawiając ich jakość.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nabłyszczające, nawilżające, regenerujące, wygładzające
zapachowa

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Opakowanie: 4

Piękny zapach i wygładzenie

Opakowanie odżywki jak i całej tej serii przykuło odrazu moją uwagę przez co zainteresowałam się tymi produktami, dodatkowo nigdy nie używałam produktu który w swoim składzie miałby kwas glikolowy więc uznałam, że koniecznie muszę je przetestować.

Zacznę od opakowanie - jest naprawdę wygodne, produkt łatwo nakłada się z tubki, pojemność mogłaby być większa. Kolor różowo-srebrny prezentuje się super, zwraca uwagę klientów - ty plus dla działu marketingu :)

Odżywka ma gęsta konsystencje, przyjemnie się aplikuje na włosy i ma w sobie błyszczące drobinki które nie pozostają na włosach. Zapach delikatny, bardzo przyjemny.

Jak oceniam działanie? Używałam zarówno produktu w połączeniu z całą serią - wtedy efekt jest dla mnie najmocniejszy i zdecydowanie bardziej widoczny ale i osobno. Ogólnie odżywka bardzo ładnie wygładza włosy, łatwo się je rozczesuje i są miłe w dotyku. Produkt jest wydajny a efekty zauważalne po pierwszym użyciu. Zdecydowanie świetny produkt dla włosów matowych i suchych bo nawilża i dyscyplinuje włosy.

Lubię i polecam, naprawdę fajna odżywka :)

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Opakowanie: 5

Nowe Życie Dla Moich Włosów ;)))

Ta Odżywka do włosów matowych i szorstkich okazała się prawdziwym ratunkiem dla moich włosów. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje włosy stały się bardziej miękkie i lśniące. Odżywka ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów, a jednocześnie doskonale je nawilża i wygładza.
Uwielbiam jej delikatny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na włosach - i to naprawdę długo ...
nawet przez dwa dni! Produkt łatwo się aplikuje i spłukuje, pozostawiając włosy jedwabiste i pełne blasku bez splątania. Regularne stosowanie sprawiło, że moje włosy zyskały zdrowy wygląd, stały się mniej szorstkie i bardziej podatne na stylizację, a na tym zależało mi najbardziej.
To zdecydowanie mój nowy must-have w pielęgnacji włosów!!! POLECAM

• Wydajność: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Zwykła odżywka

Jest to raczej zwykła odżywka. Spełnia swoje podstawowe funkcje. Włosy były łatwiejsze w rozczesywaniu i bardziej wygładzone. Na duży plus - nie obciąża włosów i ma ładny zapach. Myślę, że można znaleźć podobne produkty w niższych cenach.

Odżywka do włosów suchych i matowych Glycolic Głoss

Odżywka jest bardzo wydajna ma cudowny zapach . Polecam go jednak do grubszych włosów . Przy moich cienkich włosach trochę szybko się włosy straczkuja ale ogólnie nie przeszkadza mi to

Warta uwagi odżywka…

Odżywkę miałam okazję przetestować dzięki Wizaż.pl, za co bardzo dziękuję :)

Włosy po użyciu odżywki łatwiej się rozczesują, czuć że są nawilżone, miękkie i lśniące :)

Warto wypróbować :)

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Odżywka ....

Odżywka fajna zapach ładny konsystencja dość gęsta dobrze się rozprowadza łatwo się spłukuje polecam w 100% . Moim znajomym już poleciłam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

• Opakowanie: 5

Świetna odżywka dla suchych włosów

Odżywka Glycolic Gloss to świetny produkt do włosów suchych i matowych. Moje włosy bardzo często poddawane są suszeniu i prostowaniu, dlatego ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Zawsze sięgam po kosmetyki pielęgnacyjne które mają nawilżyć i odżywić włosy. Testowana przeze mnie odżywka wraz z pozostałymi produktami z tej linii wyraźnie poprawiła kondycję moich włosów. Odżywka pięknie pachnie a po nałożeniu nie spływa z włosów. Bardzo dobrze domyka łuski włosów i sprawia że są wygładzone i lśniące. Z przyjemnością sięgnę po nią ponownie. Polecam szczególnie osobom które podobnie jak ja borykają się z przesuszonymi włosami.

• Opakowanie: 5

Włosy stają się lśniące i gładkie już po pierwszym użyciu

Odżywka sprawdziła się u mnie genialnie, włosy po spłukaniu stają się delikatne i odżywione, produkt bardzo wydajny więc napewno posłuży na dłuższy czas, a zapach tej odżywki jest przepiękny, głęboko wchodzi w strukturę włosa, co czuć przez cały dzień

Odżywka L’Oreal Paris

Moja ulubiona odżywka, piękny zapach jak z salonu fryzjerskiego, nie obciąża włosów, wygładza, odżywia i nawilża, na pewno polecę innym i sięgnę po kolejne opakowanie. Bardzo wydajny i świetnie się sprawdza.

• Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Odżywka do włosów matowych i szorstkich

Odżywka do włosów matowych i szorstkich Loreal Paris Elseve Glycolic Gloss pojemność 150 ml .
Opakowanie łatwe w użyciu,ładny wygląd .
Odżywka stosowana z całą linią spełnia swoją rolę aczkolwiek po 3 użyciach zauważyłam niewielka poprawę swoich dosyć mocno suchych włosów ,pozostawia wspomnianą taflę wody w niewielkim stopniu . Głęboko wierzę ,że przy dłuższym stosowaniu produkt pomoże odzyskać mi całkowitą gładkość włosów.
Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów i pozostawia perfumowany zapach .

Blask, który widać

Odżywka L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss nadała sprężystości włosom. Zaskoczyło mnie, że już po pierwszym użyciu odżywki włosy były mięciutkie. Późniejsza 5-minutowa kuracja laminująca wzmocniła efekt blasku. Producent twierdzi, że w odróżnieniu od zwykłych odżywek będzie działać nie tylko na powierzchni włókien włosów, ale przeniknie także głębiej do ich struktury, dzięki czemu poradzi sobie również z poważniejszymi problemami niż zwykłe przesuszenie i osłabienie po umyciu szamponem. Tego nie umiem sprawdzić, ale włosy po użyciu odżywki dostały drugie życie. Nabrały blasku i stały się niezwykle miękkie. Odżywka w tubce jest niezwykle wygodna w użyciu – łatwo nakłada się ją na rękę, a następnie na włosy. Jest bardzo wydajna, a jej zapach jest po prostu wspaniały. Konsystencja jest idealnie dobrana, co sprawia, że aplikacja jest przyjemnością. Moje suche i matowe włosy odżyły.

Używa produktu od: próbka

Glycolic Gloss, Odżywka do włosów matowych i szorstkich

Moje włosy bardzo zniszczone, suche, puszące się oraz bardzo elekryzujace co za tym idzie potrzebują silnego nawilżenia i odżywienia,po zastosowaniu odżywki z serii Glycolic Gloss moje włosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera, są gładkie miękkie,nie elekryzują się, czuć całe dobro w nich zawarte,odżywka nie obciąża włosów, pozostają sypkie, do tego cudowny zapach który otula nasze zmysły który pachnie dobra perfumeria i który utrzymuje się przez kilka dni na włosach co uważam za ogromny plus,ponieważ kocham jak ja pachnę i kocham jak włosy moje pachną