Lirene Dermoprogram, City Matt, Fluid matująco - wygładzający (nowa wersja)

Lirene Dermoprogram, City Matt, Fluid matująco - wygładzający (nowa wersja)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Fluidy nowej generacji City Matt posiadają właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest gładka i matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy i zachowują jej młody wygląd.
Paleta odcieni: jasny 203, naturalny 204, beżowy 207, toffee 208, tiramisu 209.

z pompką
fluidy
matujące, kryjące
Krycie
mocne

Gagatek Lirene

Jakieś 10 lat temu to był dobry kosmetyk dla każdego- bo innych rzeczy się oczekiwało od podkładów. Powiem tak, obecnie znajdziemy wiele dużo lepszych produktów ale... Dla mnie niesamowite jest to jak dobrze wygląda tenże podkład na cerze dojrzałej! Kupuję go mojej mamie już od pewnie tych 10 lat, wiele razy malowałam ją używając innych podkładów, jednak to jak dobrze ten wygląda na cerze dojrzałej zawsze wprawia mnie w osłupienie. Dostępna kolorystyka odcieni tego produktu jest jak najbardziej na polskie standardy i każdy znajdzie coś dla siebie, produkt jest tani, dostępny w niemal każdej drogerii i faktycznie wygląda dobrze, a na twarzy gdzie mamy do czynienia już z widocznymi zmarszczkami wygląda wręcz rewelacyjnie i zdecydowanie lepiej niż niejeden drogi, zastygający i z wyższej półki podkład. Chodzi o to, żeby dobrze wyglądał - więc jeśli ktoś potrzebuje produktu dla osoby 55+ to będzie dobra inwestycja i trafiony prezent. Warto zaznaczyć, że podkłady Lirene mają specyficzny dla tej marki zapach, nie jest jakoś szczególnie uciążliwy, lekko perfumowany, szybko wietrzeje, ale podczas aplikacji warto mieć to na uwadze. Podkład nie uczula i nie powoduje podrażnień ani powstawania zaskórników.

Przeciętny!

Podkład mam w odcieniu nr 204 który idealnie stapia się z moją cerą.
Zaraz po nałożeniu wygląda bardzo ładnie naturalnie i satynowo krycie lekkie ale wystarczające.
Muszę go od razu przypudrować ponieważ bez pudru po godzinie już się bardzo świecę.
Jest to moj podkład na krótkie wyjścia ponieważ ładnie wygładza fakturę skóry odcień ma idealny dla mnie nie wchodzi w zmarszczki mimiczne i niweluje widoczność porów.
Niestety taki efekt utrzymuje się tylko do 4 godzin potem tak się świecę że po poprawieniu podkład ciastkije się i zaczyna się scierać.
Nie uczulił mnie nie zapchał i nie przesuszał skóry byłby bardzo dobry gdyby miał lepsze właściwości matujące.
Cena nie jest duża więc nie jest mi żal że w końcu go zakupiłam i sprawdziłam na swojej mieszanej cerze.

Szok.. ale działa super!

Moja ocena to oczywiście 5. kupiłam go kiedyś z braku laku bo już nie wiedziałam co mam kupić, bo czego bym nie kupiła to zawsze coś... moja skóra na twarzy jest bardzo wybredna i wrazliwa ale ten podkład jest naprawdę super i godny polecenia. tak jak Panie niżej napisały ładnie pachnie, dobrze kryje, nie wysusza skóry, i jest mega wydajny. cene też ma dobrą :) POLECAM!!!

A taki sobie

Wyrwałam ten podkład po cenie ekstra promocyjnej i zapewne tylko dlatego go kupiłam :D Tradycyjnie wybrałam najjaśniejszy odcień (203 Jasny wersja matująca) i trafiłam, bo nie ciemnieje, a jeżeli nawet, to prawie niezauważalnie. Hmm, no i co by tu o nim... Kolor: jak napisałam, trafiony. Konsystencja: takich gęstych podkładów nie lubię, bo źle mi się je rozprowadza. Tutaj jakoś sobie radzę najpierw palcami, potem gąbką, ale troszkę mnie to denerwuje, bo więcej roboty. Mimo dość gęstej konsystencji pompka też sobie dobrze radzi z wydobyciem produktu, dozuje w sam raz, nie za mało, a zarazem nie pluje kosmetykiem. Podkład w zasadzie, wg mojej opinii to bardziej krem BB, a te wolę stosować zdecydowanie na lato, bo lepiej "trzymają się" twarzy niż inne podkłady. Tenże recenzowany obecnie też twarzy się trzyma, ale nie nazbyt długo, bo dość szybko (ok.4 godz.) trzeba go uzupełnić, albo dokonać cudów za pomocą korektora/pudru. Da się. Po takim samym czasie zaczynam się niemiłosiernie świecić (cera mieszana w kierunku obecnie suchej).
I przyczepię się jeszcze do jednego, przepraszam zwolenniczki zapachu, ale dla mnie ten podkład/krem pachnie zbyt intensywnie, dusząco, jest za bardzo perfumowany, woń czuję na sobie długo i jest to dla mnie irytujące... Szczerze powiedziawszy, wolałabym tradycyjnie podkładowy zapach, bez dodatków. No, nie wiem, jak dalej pójdzie mi używanie tego kosmetyku, bo nie dość, że mam opory, to w zanadrzu inne podkłady, które jednak lepiej mi się sprawdzają. Może zostawię na lato, o ile termin ważności pozwoli, bo nie sprawdzałam narazie.

Delikatny i dobrze wchłaniajacy się

Fluid Lirene w pewnym momencie był dla mnie hitem. Używałam to przez jakieś 2-3lata I byłam z niego bardzo zadowolona. Jednak pojawiły się problemy z cerą i potrzebowałam czegoś co lepiej kryje.
Według mnie ten produkt jest bardzo dobry dla osób, które nie potrzebują jakiegoś mocnego podkładu i nie przepadają za mocnym kryciem. Taki mocniejszy krem BB.
Konsystencja fluidu jest bez zarzutu: bardzo dobrze się wchłania. Dodatkowo jest bardzo wydajny i ładnie pachnie. Na minus twarz po nim błyszczy i niezbędny jest puder oraz to, że nie jest zbyt trwały, ale za to nie obciąża skóry.
Z pewnością gdy moje problemy z cerą znikną nie raz powrócę do tego produktu.

Bardzo przyzwoity podkład

Podkładu Lirene City Matt używam już od dłuższego czasu i nawet jeśli w międzyczasie stosuję coś innego to zawsze chętnie do niego wracam. Podkład w tej kategorii cenowej jest moim zdaniem mocno konkurencyjny i ciężko mi znaleźć coś lepszego w tej cenie.
Konsystencja podkładu moim zdaniem rewelacyjna - kremowa formuła, dzięki czemu świetnie się aplikuje, nie spływa ale nie jest tez zbyt gęsta. Podkład ma bardzo przyjemny, delikatny zapach za co też duży plus. Po zastosowaniu podkładu można czuć lekkie nawilżenie. Podkład fajnie matuje i w miarę dobrze kryje niewielkie niedoskonałości. Nie wiem jak poradziłby sobie z bardziej problemową skórą, w przypadku mojej sprawdza się super. Świetne moim zdaniem opakowanie z pompką - najbardziej wygodny i higieniczny rodzaj opakowania. Cena jak już wspomniałam zadowalająca a w dodatku często można znaleźć ten produkt w promocji w Rossmanie nawet poza kolorówką. Ogólnie godny polecenia, dla mnie stary, sprawdzony kosmetyk, do którego zawsze chętnie wracam.

Jak się trafi z kolorem jest naprawdę swietny

Jak napisałam w tytule recenzji ,trzeba trafić z kolorem gdyż nawet te najjaśniejsze uważam ze są zbyt ciemne/zażółcone do jasnych karnacji ,ja zmieszalam z podkładem innej marki i kolor wyszedł idealny ale innej marki dałam dosłownie ociupinkę ,podkład lirene jest naprawdę fajny dla cery problematycznej ja właśnie taka mam ,nie zatyka porów aż tak bardzo bo nie powstawały mi nowe niedoskonałości ,bardzo dobrze natomiast tuszuje te które już mamy , i idealnie matuje ,naprawdę jestem zadowolona z efektu ,trochę powoduje efekt maski dlatego trzeba uważać z tym podkładem ,ponadto po kilku godzinach się ściera ,schodzi na zmarszczki ale dalej efekt zmatowienia jest widoczny ,ja jestem zadowolona

Dobry podkład

Muszę pochwalić ten produkt. Kupiłam go po całkiem niskiej cenie, trochę ryzykując, gdyż nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków z tej firmy. Okazało się jednak, że trafiłam w dziesiątkę. Fluid doskonale się rozprowadzał, był bardzo wygodny w użyciu - nakładał się za pomocą pompki. Przez dość długi czas po użyciu skóra była matowa i, co najważniejsze, bez efektu maski. Za jedyną jego wadę można uznać to, że ciężko kontroluje się jego zużycie. Trudno odczuć, ile podkładu jest jeszcze w pojemniczku, przez co może się zdarzyć, że pewnego dnia, niespodziewanie, okaże się, że fluid po prostu nam się skończył.

Mój nr 1

Hej :-) Chcę wyrazić swoją opinię o fluidzie doskonałym, którym jestem zachwycona. Stosuję go już pół roku. Idealnie pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry, nie nadaje efektu maski. U mnie sprawdza się Jasny 203, totalnie nie widać, że mam go na twarzy, a skóra jest świetnie wygładzona. Konsystencja jest delikatna i super się rozprowadza.

Najdłużej używany przede mnie podkład

Kupiłam go jako mój podkład w czasach gimnazjum i.. został - oznacza to, że używam go już około 8 lat, co mówi samo za siebie! Poszukiwałam innych produktów, ale zawsze wracałam do tego. Teraz może korzystam z niego nieco mniej, jako że znalazłam coś, co kolorystycznie bardziej mi pasuje i tutaj wymieniłabym jego jedyny większy minus, którym jest dosyć ograniczona paleta kolorów. Chociaż muszę też przyznać, iż z drugiej strony był ze mną przez te wszystkie lata również z uwagi na to, że akurat posiadał w palecie bardzo jasny kolor, którego nie mogłam znaleźć nigdzie indziej.

Podkład ma średnie krycie, co jest i plusem, i minusem. Z jednej strony nie zakrywa większych niedoskonałości, z drugiej zaś może być używany na co dzień i nie tworzy efektu maski, za co go cenię (szczególnie jako nastolatka nie chciałam, by był bardzo widoczny i pod tym względem się sprawdzał). Po kilku godzinach ściera się/spływa z twarzy i trzeba go poprawiać, przynajmniej na mojej cerze, która jet dosyć tłusta, a kiedyś tłuściła się w zastraszającym tempie. Fluid ładnie matuje, a mimo to nie przesusza twarzy, a takie podkłady też już miewałam. Nie zapycha też jakoś szczególnie, a konsystencja jest lekka, łatwo się rozsmarowuje. Ładnie pachnie. Opakowanie jest poręczne, produkt zużywany jest do samiutkiego końca, jednakże nie widać, kiedy się kończy z uwagi na nieprzezroczystą buteleczkę.

Bardzo polecam osobom, które potrzebują czegoś na co dzień, w niewygórowanej cenie, matującego, dosyć lekkiego w kryciu. :)

Uwielbiam !

Używam tego fluidu już wiele lat, odkryłam go kilka lat temu i zawsze nawet jeśli kupię sobie coś innego dla odmiany, to zawsze wiernie do niego wracam. Pierwsze co mnie zachwyciło w nim to zapach! Tak, zapach ma nieziemski, uwielbiam go! Świetnie sie go rozprowadza na twarzy, idealnie wtapia się w skórę. W promocji kupuję go za mniej niż 15 zł. Ma świetne opakowanie, w którym jestem pewna, że wydobywam kosmetyk w całości.

Super produkt

Już po pierwszym użyciu mnie delikatnie zaskoczył, tym jak bardzo dobrze potrafi się wtopić w twarz nie powodując uczucia przeciążenia. Ma bardzo przyjemny,lekki zapach.Rozprowadza się go podobnie jak krem i jak dla mnie jest to idealna konsystencja.Twarz jest wygładzona,a koloryt wyrównany. Na twarzy utrzymuje się kilka godzin,ale nie jest bardzo mocno kryjący.Nie osadza się w załamaniach skóry.Świetnie sprawdza się latem.