Davines, Essential Haircare, OI/OIL Absolute Beautifying Potion (Kompletny preparat kosmetyczny)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

OI / OIL - wyrafinowany wielofunkcyjny olejek o uniwersalnym zastosowaniu idealnie łączy pielęgnację i stylizację włosów w jednym produkcie, który zapewnia natychmiastowe efekty.
OI / OIL wchodzi w skład linii Essential Haircare, łącząc podejście renesansowych artystów ze starożytną tradycją orientu. To prawdziwy eliksir piękna stworzony w harmonii pomiędzy przeciwstawnymi elementami, które wzajemnie się uzupełniają. Zainspirowany kobiecością i męskością, które są podstawą powszechnego życia, nawiązując do przeciwstawnych sił kosmicznych Yin i Yang.
Wzbogaconą olejkiem roucou pozyskiwanym ze zrównoważonych i kontrolowanych plantacji w Amazonii formułę preparatu OI /OIL opracowano z myślą o nadaniu włosom wyjątkowej delikatności i blasku bez ich obciążania, z uwzględnieniem działania ułatwiającego rozczesywanie i dyscyplinowanie włosów. Olejek OI tworzy warstwę ochronną, a w połączeniu z intensywnym działaniem przeciwutleniającym i przeciwrodnikowym, zabezpiecza strukturę włosów bez ich obciążania i znacznie skraca czas suszenia.
Eleganckie i bardzo charakterystyczne opakowanie jest w rzeczywistości stworzone aby wpływ na środowisko naturalne był minimalny. W ramach projektu Lifegate Zero Impact, Davines kompensuje emisji dwutlenku węgla z produkcji opakowań dla całej linii Essental Haircare, poprzez tworzenie i ochronę nowych lasów we Włoszech i na Madagaskarze.

Warto spróbować

Olejek otrzymałam w prezencie i na poczatku podchodziłam do niego z dużym dystansem.
Nie znałam jeszcze marki Davines, ale jak tylko nałożyłam go na włosy zyskał moje uznanie.

Głównym składnikiem linii Oi jest olejek roucou który zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, magnez i selen.

Kosmetyk pachnie ładnie ma wygodny dozownik i można go stosować na wilgotne włosy rozprowadzając od ucha w dół lub kropelkę czy dwie na suche końcówki.
Olejek nie przetłuszcza włosów ale wygładza i nabłyszcza przez co wyglądają zdrowo.

Można go kupić w sklepach fryzjerskich w dwuch pojemnościach 50 i 135ml.

Wart każdej złotówki!

Rzadko kiedy pisze recenzje, ale tu musiałam bo naprawdę jestem zachwycona. W końcu coś do moich uciążliwych włosów. Poleciła mi koleżanka i polecam dalej, ponieważ to cudo jest niesamowite. Wygładza, nawilża, ale efekty widać dopiero po dłuższym stosowaniu. Więc jedyna wada trzeba być cierpliwym, mimo wszystko polecam bardzo

Olejek idealny dla włosów wysokoporowatych.

Olejku używam od 1.5 roku i nie oddam/nie zamienię go na żaden inny.

Moje włosy - farbowane, średniej długości, tendencja do puszenia się przy używaniu złych kosmetyków, tendencja do łamliwych końcówek.

Olejku używam zarówno na mokre włosy po kąpieli, jak i czasem na suche w celu opanowania puszenia się/wygładzenia.
Na włosy średniej długości [do łopatek] zużywam ok 2 pompki produktu, które rozcieram w dłoniach a potem wmasowuję we włosy od uszu w dół.

A ja jestem na nie

Jestem posiadaczką długich, gęstych, grubych, niefarbowanych włosów, z natury bardzo wysokoporowatych i puszących się włosów. Ponieważ skóra głowy przetłuszcza się, to muszę myć je najrzadziej co 2 dni. Jak do tej pory to najlepiej sprawdza mi się klasyczny złoty olejek Kerastase, jedyną jego wadą jest dla mnie zapach, za którym nie przepadam. W olejkach lubię śliskość, ułatwianie rozczesywania, nawilżenie, zmiękczenie i nabłyszczenie.

Ten olejek bardzo dobrze nabłyszcza, zmiękcza i świetnie. Ale olejek jest bardzo gęsty i lepki. Jest mi ciężko nałożyć go równomiernie na włosy, bo jakby przyklejał się do nich. Po jego nałożeniu przeczesując włosy palcami wyrywałam ich trochę, co się nigdy nie zdarzało. W dotyku były trochę jakby pokryte czymś gumowym. I to nie jest tylko kwestia silikonów, bo absolutnie je uwielbiam i znajdują się w każdym kroku mojej pielęgnacji, ale raczej ich rodzaju i zapewne proporcji. Po wyschnięciu włosy były ultra nawilżone, lejące i pogrubione, ale jednocześnie obciążone (choć nie przetłuszczone) i takie beż "ruchu".

Olejki zawsze nakładam i na suche, i na mokre włosy. Kombinowałam z ilością i sposobami. Albo brak efektu, albo obklejenie.

Moja siostra go uwielbia

Recenzja mojej siostry, która ma puszące, ciężkie do ogarnięcia włosy :)

Polecam każdemu kto szuka czegoś co okiełzna włosy do perfekcji. Nie wiem co to za mikstura, ale na pewno działa i to dla mnie najważniejsze :) w końcu coś zadziałało na moje włosy, na które dotychczas nic nie działało więc niezdecydowanym polecam w 100%
Włosy są gładkie i nawilżone :)

Simply the best

To najlepszy olejek jaki kiedykolwiek używałam i bije na łopatki krrastase , loreal , drogeryjne i wysokopolkowe.
Tylko po nim nie puszą się moje kręcone włosy , nie tłuści ich w zaden sposób raczej odżywia.
Odżywia na maksa bo po jego używaniu znikają rozdwojone końcówki.
Do tego to jest najlepsze remedium na moj kołtun pod spodem włosów / nad karkiem.
Właściwie to chyba jest najlepszy produkt do włosów jaki mam i nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji włosów.
Ma 2 wady :
- skład , sporo silikonów , generalnie mało obiecujący - a jednak działanie ma cudowne
- cena - straszna i okropna ale jest piekielnie wydajny do tego dozuje idealna ilość olejku ! Tutaj nic się nie zmarnuje
Mimo tych 2 wad niw odejme mu żadnej gwiazdki bo to jest produkt idealny.
Dodam tylko ze pokochałam ten zapach - z początku dla mnie Ludwikowy - i stosowanie go codziennie stało się moja rutyna
Polecam ogromnie
Kupcie od razu duża butle jeśli jesteście zdecydowani na zakup
Miałam mała butelkę a teraz mam nareszcie duża

Dobry olejek

Olejek spełnia swoje zadanie wygładza, chroni końcówki przed łamaniem, pozostawia włosy miękkie i lśniące.Stosuję na końcówki i ciut powyżej nich na wilgotne włosy a czasem i na suche. W obu wersjach dobrze się sprawdza. Jest wydajny. Odejmuję jednak gwiazdkę za jego cenę.

silikony i alergeny

Niestety muszę dodać łyżkę dziegciu do dobrych recenzji tego produktu. Dostałam od fryzjerki. Ucieszyłam się, bo skoro rekomendowane... Zobaczyłam też cenę. Wow!

Producent jako zasadniczy składnik wymienia olejek z Bixa orellana, no i rzeczywiście ten olejek jest w składzie. Ale znacznie wyżej w składzie kilka silikonów i poczciwy olej słonecznikowy. A pod koniec listy składników kilka substancji zapachowych, o których wiadomo, że są alergenami.

Odechciało mi się olejku używać. Ale ponieważ skłonności do alergii mam niewielkie postanowiłam zaryzykować i przetestować. Na szczęście (bo w przeciwnym razie miałabym niezły dylemat) olejek mnie nie zachwycił. Wygładza włosy, ale dla moich cienkich włosów jest raczej za ciężki i powoduje, że włosy na następny dzień wyglądają nieświeżo.

Natomiast kilka kropli dodanych do spryskiwacza z wyciągiem z pokrzywy zwiększa przyczepność mieszanki i nadaje się po spryskiwania róż przeciw mszycom. Oczywiście w tym celu można użyć kilku kropli oleju słonecznikowego, ale jak już mam to cudo?

Wydajny i dobry.

Olejek spełnia swoje zadanie. Wygładza nie obciążając włosów,zmiękcza. Zawiera olejek rahua,czyli niezły eliksir dla włosów. Ciężko przesadzić aby włosy stały się ulizane. Jeden z moich top 3. Wydajny,od kilku lat ze mną. Polecam.

Cudowny dla moich włosów

Olejek Davines jest chyba spełnieniem marzeń moich włosów :D Zaczynając od butelki, jest plastikowa, pompka działa bez zarzutu. Olejek ma piękny, luksusowy zapach. Używanie całej serii potenguje ten efekt. Używam zarówno na mokrej włosy po umyciu, jak i na suche włosy. Obawiałam się, że po użyciu na suche włosy mogę mieć efekt tłustych włosów ale na szczęście nic takiego się nie stało. Produkt jest wydajny, cena może trochę zniechęcić ale kupiłam całą serię i naprawdę widzę poprawę w wyglądzie moich blond długich włosów. Ograniczył plątanie włosów, brak puszenia. Jednym słowem ideał!

Wygładza i pięknie pachnie

Mam włosy wysokoporowate przetłuszczające u góry a na dole suche. Ten olejek sprawdził mi się super. Ładnie wygładza ale nie obciąża włosów a wydają sie zdrowsze. Pięknie pachnie ale jest trochę drogi .Zawsze z olejkami miałam tak że często obciążały mi włosy i wydawały się tłuste a ten pięknie je wygładza bez tego efektu oklapu. Jest też bardzo wydajny

Efekt wow

Olejek zakupiłam u swojej fryzjerki i jestem bardzo zadowolona. Zacznę od tego że ja włosy rozjaśniam, więc szukam czego co włosy mocno nawilży i wzmocni. Tej olejek to strzał w 10. Jestem obcięta na boba i wystarczy mi jedna pompka żeby wlosy zabezpieczyć przed suszeniem i prostowaniem. Co więcej nie mam siana na głowie a włosy nie są matowe, wszystkie koleżanki pytają się co ja robię że włosy mi się tak zdrowo błyszczą. Ano właśnie używam tego olejku.