BioRepair, Oral Care Whitening [Pro White], Wybielająco - naprawcza pasta do zębów

Zupełnie nowa formuła pasty do zębów BioRepair Oral Care Whitening oparta na bazie cząsteczek MicroRepair odbudowuje i naturalnie wybiela szkliwo zębowe.
Działanie podstawowe: ochrona przeciwko płytce nazębnej, kamieniowi i próchnicy.
Działanie prozdrowotne: odbudowa szkliwa i zębiny.
Działanie kosmetyczne: wybiela zęby.
Cząsteczki MicroRepair przyczyniają się do przywrócenia mineralizacji szkliwa i zębiny, a ponieważ pasta BioRepair Oral Care Whitening nie zawiera fluoru mogą jej bezpiecznie używać dzieci w wieku poniżej 7 lat.

Fenomenalna – wybiela, ale nadbudowując, a nie ścierając szkliwo

Uwielbiam uczucie czystych i białych zębów, ale mam problemy z ich nadwrażliwością, a do tego często krwawią mi dziąsła, więc odpada stosowanie inwazyjnie ścierających preparatów.

Pasta, zamknięta w ładnej, jasnej, tubce, tak miękkiej, że bez walki wyciśnie się z niej nawet resztki (brawo!), wspaniale smakuje rześką miętą, świetnie się pieni i spłukuje, pozostawiając długotrwałe poczucie odświeżenia oddechu i jamy ustnej. Do tego nie podrażnia, i łagodnie, choć skutecznie zwalcza płytkę nazębną. Dziąsła są ukojone, a zęby przyjemnie gładkie, czyste i lśniąco białe, ponieważ pasta skutecznie wywiązuje się ze swojej roli przywracania naturalnej bieli zębów.

W tym wybielaniu rewelacyjny jest fakt, że formuła pasty oparta jest na bazie cząsteczek MicroRepair naturalnie wybielających szkliwo zębowe, ale bez jego ścierania, tylko – z nadbudowywaniem go. Nie miałam pojęcia, że coś takiego jest możliwe. Z reguły wszelkie ochronne i "nadbudowujące pasty" powlekały zęby warstewkami, które mogły wręcz przyciemniać zęby, tymczasem ta faktycznie już od pierwszego użycia, widocznie je rozjaśnia.
Rewelacja.

Pasta jest nieco droższa od innych, ale warta każdej złotówki, natomiast Marka poddaje swoje produkty dość częstym akcjom promocyjnym na polskim rynku, a do tego jest bardzo wydajna, co też nieco niweluje jej wyższą cenę.
Polecam ją gorąco.

Faworyt

Zachęcona pozytywnym doświadczeniem z Night Repair kupiłam wersję wybielającą. W zasadzie nie zauważam większych różnic w ich działaniu. Obie dobrze oczyszczają zęby, usuwają osad. Wydaje mi się, że faktycznie moje zęby zrobiły się minimalnie bielsze. Póki co Biorepair to najlepsza pasta, jaką miałam. Cena mogłaby być trochę niższa jedynie. Dostępność też chyba nie jest najlepsza. Ale najważniejsze jest działanie, a tu jest naprawdę zadowalające.