Iwostin, Purritin Rehydrin, Nawilżający żel do mycia twarzy

Iwostin, Purritin Rehydrin, Nawilżający żel do mycia twarzy

Nawilżający żel do mycia twarzy dla skóry tłustej wysuszony kuracją dermatologiczną. Hipoalergiczny.
Zalety:
- dokładnie oczyszcza bez konieczności stosowania wody,
- nawilża i łagodzi podrażnienia,
- przywraca skórze fizjologiczną równowagę.

oczyszczanie twarzy
trądzikowa, młoda, tłusta
nawilżające, oczyszczające
hipoalergiczna
w tubie
żel

Mój ideał

Kupiłam ten żel , bo zależało mi na nawilżającym i delikatnym kosmetyku do mycia twarzy , i tem żel właśnie taki jest : delikatnie oczyszcza skórę, utrzymuje nawilżenie , jest idealny do porannego mycia twarzy , bo wtedy moja skóra nie potrzebuje głębokiego oczyszczenia . Żel jest gesty , nie pieni się , jest bezzapachowy . Produkt nie podrażnia skóry , zauważyłam , ze po włączeniu tego produktu trądzik jest bardziej łagodny , nie mam tak zaczerwienionych policzków . Uwielbiam ten żel i cała linie kosmetyków iwostin do cery trądzikowej

Bardzo w porządku

Ten żel do mycia twarzy używam od kilku miesięcy, mój dermatolog polecił mi go kiedy zaczęłam mieć problemy z cerą.
Używam go 2 razy dziennie, dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu po płynie micelarnym (nie testowałam jak zachowałby się bez niego), skóra po zastosowaniu tego żelu jest oczyszczona, co czuć. Używam go w duecie z kremem z tej samej linii i mogę gorąco polecić ten duet dla cery problematycznej, takiej jak ostatnio moja.
Opakowanie jest dosyć duże, żelu nabieram mniej więcej tyle co ziarno fasoli, poprzednie opakowanie wystarczyło mi na ok 1,5 msc codziennego stosowania, jego cena to ok. 32-40 zł, także jak na "żywotność" można powiedzieć, że nie wychodzi drogo.
Jest łatwo dostępny, można zakupić go np. w Hebe, aptece czy drogeriach internetowych.

Delikatnie oczyszczający żel, który pozostawia skórę miękką w dotyku

Żel jest dość gęsty, więc niewielka ilość wystarczy żeby oczyścić całą twarz.
Zapach dość intensywny, charakterystyczny dla całej serii iwostin. W moim odczuciu żel mocno się pieni, ale absolutnie nie podrażnia skóry. Skóra jest delikatna i oczyszczona przy czym równie miękka i nienapięta. Przez długi czas po oczyszczeniu skóry czuć zapach żelu.
Opakowanie to miękka tuba z solidną nakretką zamykaną na kilk.
Używam tego żelu na polecenie dermatologa. Moja skóra jest po nim wyciszona i ukojona.
Żel nie szczypie w oczy i nie wywołuje łzawienia. Przy cenie 20 zł za tubę jest ok.

Mój hit

Przerobiłam już wiele różnych żeli do mycia twarzy i żaden z nich nie był taki jak ten.Żel, po użyciu którego nie ma się uczucia potwornego ściągnięcia i wysuszenia skóry na twarzy.Jest to żel,z którym prędko się nie rozstanę.Ma fajną kremową konsystencję,fajnie oczyszcza cerę i ją nawilża.Praktyczne opakowanie pozwalajace na wydobycie odpowiedniej ilości żelu.Bardzo wydajny,bezzapachowy a więc nie drażni wrażliwych na ostre męczące zapachy.Żel pozytywnie mnie zaskoczył swoim działaniem i w dodatku jest łatwo dostepny,co bardzo mi się podoba.Nie podrażnia,nie szczypie w oczy,wręcz łagodzi podrażnienia.Poprostu ideał.Warto przetestować.Ja polecam!

Fajne nawilżenie w żelu

Niedawno skończyłam ten żel i dla mnie jest super.Mam cerę problematyczną z licznymi niedoskonałościami i przez liczne zabiegi moja skóra była przesuszona, potrzebowała nawilżenia. Kupiłam go za około 20 zł w jakiejś drogerii. Ma on wodnistą konsystencję i taki dziwny zapach. Wystarczy tylko odrobina produktu aby umyć całą twarz więc jest bardzoo wydajny. Po regularnym stosowaniu widać że buzia jest bardziej nawilżona i powstaje mniej nieprzyjaciół na twarzy. Na pewno po przetestowaniu jeszcze innych nowości wrócę do niego.

Cieszę się, że do niego wróciłam

Używałam tego żelu (w wersji podstawowej) będąc jeszcze w gimnazjum, kiedy miałam ogromny trądzik. Wtedy jakoś nie przypadł mi do gustu, miał zbyt wodnistą konsystencję i drażnił mnie jego zapach. Teraz, kiedy moje problemy skórne wróciły i trądzik znów zapukał do moich drzwi, postanowiłam sięgnąć po niego z powrotem. Wersja Rehydrin skusiła mnie obietnicą nawilżenia - moją skórę bardzo łatwo przesuszyć, a teraz, kiedy znowu wróciłam do leczenia dermatologicznego i używania różnych specyfików, jestem jeszcze bardziej narażona. Używam żelu już ponad dwa tygodnie i naprawdę jestem pod wrażeniem jego działania. Przede wszystkim jest bardzo wydajny - jeden mały "groszek" na opuszku palca wystarczy, by dokładnie oczyścić całą twarz. Nie odczuwam po nim suchości ani podrażnienia, wręcz przeciwnie, skóra jest gładka i w dotyku bardziej sprężysta, nawilżona. Zapach jest bardzo przyjemny, prawie niewyczuwalny, delikatny. Opakowanie bardzo estetyczne, wygodna w użyciu tubka. Żel świetnie współgra ze szczoteczką Foreo, naprawdę ten duet nieźle sobie radzi. Wisienką na torcie jest cena - udało mi się zamówić go z apteki internetowej za 19 zł!!!
Po używaniu żelu widzę naprawdę fajne efekty, ubywa mi zmian na twarzy i wyprysków, a skóra zachowuje fajny poziom nawilżenia. Polecam wszystkim dziewczynom, które borykają się z trądzikiem.

Dobry produkt

Żelu używam wieczorem po zmyciu makijażu. Usuwa on zanieczyszczenia, pozostawia skórę czystą i przyjemnie nawilżoną. W moim przypadku sprawdza się przy nawrotach trądziku - łagodzi niedoskonałości, nie wysusza, przyspiesza gojenie się. Nie powoduje uczucia ściągnięcia.

Świetne Nawilżenie

Żel polecił mi dermatolog w trakcie kuracji antytrądzikowej gdy moja skóra była bardzo mocno wysuszona. Nawilża skórę w stu procentach. Skóra jest miękka i delikatna, wszystkie zaczerwienienia bledną a na skórze zostaje taki delikatny film ochronny, Stosuję go jako drugi etap oczyszczania (najpierw usuwam makijaż olejkiem) i nie zmywam go wodą, tylko nadmiar produktu usuwam wacikiem tak jak radzi producent. Używany w ten sposób sprawdza się znakomicie. Jedynym minusem jest niewygodne opakowanie, które czasem przecieka w trakcie podrózy.

Dobry żel dla cery wrażliwej

Jest to typowy żel dla posiadaczek suchej i wrażliwej skóry. Nie pieni się i można go nie przemywać wodą.
Pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, ale też świeżą.
Stosuję ten żel rano, gdy nie mam na twarzy zanieczyszczeń i chcę tylko usunąć resztki kremu z nocy. Nie przepadam za opakowaniem w formie tuby. Jeśli chodzi o żele preferuję pojemniki z pompką. Jest za to mega wydajny. Wystarczy tylko kropla żelu aby umyć twarz.

Dobrze nawilża skórę

Żel jest bardzo dobry, używam go rano, po umyciu skóra jest uspokojona, nawilżona, podrażnienia są złagodzone, produkt jest wydajny, wystarcza na długo, wystarczy niewielka ilość żeby umyć twarz. Jestem zadowolona z tego żelu i całej linii kosmetyków z tej serii.

Wywołał silną reakcję alergiczną

Zakup kosmetyku do twarzy to dla mnie zmora. Godziny wertowania składów, eliminowanie poszczególnych pozycji ze względu na zawartość parabenów, silikonów, ropopochodnych, komedogennych i alergenów. Gdy trafiłam na Iwostin Purritin Rehydrin, jego skład oparty w dużej mierze na wodzie termalnej oraz delikatnej substancji myjącej - Betainie - wydawał się być idealny.

Po pierwszym umyciu skóra aż piszczała z wysuszenia, ale naruszona bariera lipidowa w ciągu godziny wróciła do normalności. Przez pierwsze 3 dni stosowania próbowałam przyzwyczaić się do niepożądanego efektu ściągnięcia skóry. Motywowały mnie świetne opinie i pozornie bezpieczny i dokładnie przeanalizowany skład. Kolejnego dnia niestety nie mogłam już biernie czekać.

Skóra twarzy już w trakcie mycia miała nieregularną strukturę, pod palcami czułam piasek - jakby podskórną kaszkę (której jeszcze chwilę temu, przed kontaktem skóry z żelem nie było). Kilka minut po umyciu skóra zaczęła pękać! Nie różniła się wiele od krokodylej. Chwilę później pojawiły się alergiczne krosteczki.

Całe szczęście ukojenie przyniosła maseczka z czystej białej glinki i cienka warstwa protopicu na noc. Rano nie było śladu, co utwierdziło mnie w tym, że była to silna reakcja alergiczna, a nie wysyp czy aknegenność, jak to bywa w przypadku wdrożenia nowego kosmetyku.

Nie mam pojęcia, co mogło aż tak uczulić, nic w składzie nie wydaje się być niepokojące. Być może za duże stężenie Phenoxyetanolu? Donor EDTA? Do tej pory nie zwracałam na nie uwagi, bo używałam Sylveco i Vianka, które nie miały tych okrytych złą sławą składników. Polecam sprawdzić skład swoich poprzednich kosmetyków zanim zdecydujecie się na zakup Iwostinu, żebyście nie zawiodły się tak, jak ja.

Strzał w 10 :)

Pomimo, iż stuknęła mi już 30stka, moja cera nadal jest problematyczna. Tłusta w strefie t, suche policzki, rozszerzone pory, pryszcze i zaskórniki... No masakra :( zwłaszcza przed okresem na twarzy wysyp różnego badziewia...
Żel zamówiłam przez internet, dorzuciłam do koszyka w aptece internetowej, bo kosztował coś ok 12 zł. Myślę sobie, tyle samo co byle jaki żel w drogerii. Więc a co tam.
Stosuję go od 2 miesięcy i od tamtej pory miałam może na twarzy dwa syfki :) naprawdę, świetny kosmetyk, miłość od pierwszego wejrzenia :) nie wysusza skóry, po myciu jest nadal gładka i nawilżona. Tego szukałam przez cały okres problemów ze skórą :) jes naprawdę super, i już kupiłam 2 następne opakowania. Wydajny, niedrogi, dostępny stacjonarnie i w internecie. Polecam posiadaczom cery problematycznej. Gdyby jeszcze był w opakowaniu z pompką, to bym chyba padła z radości :)