Clochee, Moisturising Firming Cream Omega & Cotton Seed Oil (Krem nawilżająco - ujędrniający)

Zobacz oferty

Ekobieca.pl (1)
Średnia ocena: 4.50/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.95/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zawiera kompleks wyższych kwasów tłuszczowych z nasion lnu (Omega 3, 6, 9). Bogaty w witaminę F, przeciwdziałającą utracie wody i hamuje proces starzenia. Chroni skórę tworząc na jej powierzchni cienką warstwę oraz odbudowuje jej płaszcz lipidowy.
Znajdujący się w nim olej z nasion bawełny to bogate źródło witaminy E i nienasyconych kwasów tłuszczowych, szczególnie kwasu oleinowego i linolowego. Dzięki temu ma regenerujący wpływ na skórę i zdolność eliminowania wolnych rodników.

Gdzie to nawilżenie?

Miałam wcześniej krem tej marki z serii żółtej - sprawdził się znakomicie. W drogerii polecono mi serię niebieską, mimo, że mam skórę suchą, wrażliwą, jako mocno nawilżającą alternatywę lekkiego kremu na dzień, na serum.
Niestety dla mnie ten krem do niewypał.
Nie tylko dlatego, że jest dla mnie zbyt lekki i nie nawilża (mój błąd - dałam się namówić na nieodpowiedni dl a mojej skóry produkt) ale przede wszystkim nie współpracuje - ani z moją skórą, ani z żadnym serum. Trudno się wchłania, zostawia rodzaj skorupki na skórze, wrażenie napięcia/ ściągnięcia. Z serum (np. mieszany z TO kwas hialuronowy, Korres Castanea) rozmazuje się, ślizga po skórze.

dobry produkt

Kupiony z uwagi na skład i filozofię firmy.
Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia filmu - idealny pod makijaż. Po nałożeniu lekko napina skórę. Fajna bogata konsystencja, zapach - wyczuwalny ale dla mnie nie męczący. Elegancie opakowanie.

Bardzo dobry

Opakowanie w formie kobaltowej szklanej butelki z dozownikiem i gustowna etykieta to istny powiew luksusu (swoją drogą cena również). Wbrew obawom krem dobrze spływa po ściankach, przez co marnuje się go naprawdę niewiele.
Moja sucha i lubiąca się dodatkowo przesuszać skóra bardzo polubiła to naturalne cudo. Wchłaniała go w szybkim tempie, niemal do matu, bez zostawiania nieprzyjemnego uczucia oklejenia czy tłustej skóry. Świetnie nawilża, przywracając pełen komfort, którego czasem brak przy kremach nawet do skóry bardzo suchej. Okazał się idealny pod podkład, który się na nim nie marze ani nie wałkuje.
Zapach ma neutralny, olejowy, będący po prostu zapachem składników. Dla mnie ani ładny, ani brzydki.

Słaby

Jakość zupełnie niewspółmierna do ceny. Zanim zaczęłam stosować krem miałam cerę w dobrej kondycji. Teraz przesuszone czoło, ciągle nowe wypryski. Pieniądze wyrzucone w błoto, Tańsze, również z naturalnym składem kremy działały na moją skórę znacznie lepiej. Nie lubię go i zastanawiam się jak się go szybko pozbyć.

Super

Skóra po nim jest gładka jak pupa niemowlaka, tak w skrócie można określić efekty. I choć krem jest przeznaczony do każdego typu cery, to przy mojej wrażliwej i mieszanej sprawdza się rewelacyjnie. Krem na dzień nadaje się pod makijaż, nie roluje się, nie zapycha porów, choć jest dość gęsty szybko się wchłania nie pozostawiając nieprzyjemnej tłustej powłoki.

Tylko reklama

To jeden z tych kosmetyków, do których recenzowania nie mogłam się zabrać. Powód? Nie mam ochoty ich oceniać. Cena złota, obietnice godne Nobla z chemii, a efekt marny. Do tego strategia marketingowa realizowana wg zasady: "największą siłę ma marketing szeptany i siła rekomendacji".

Krem ma ładne opakowanie, to w zasadzie jedyny plus. Dalej jest już tylko gorzej. Śmierdzi czymś, co najbardziej przypomina mi nadgniły ogórek. Ma gęstą konsystencję, która maże się podczas nakładania, ale sam kosmetyk szybko się wchłania, zostawiając lekką satynową warstwę. Nawilża zaledwie poprawnie. Nie ujędrnia w ogóle, więc obietnice są zupełnie bez pokrycia.
Po kilku godzinach cera zaczyna wyglądać na zmęczoną, rozpulchnioną, z rozepchanymi jak kratery porami. Nie spowodował wysypu wyprysków, ale podrażniał - zawiera kwas salicylowy.
Lepsze kremy z równie ekologicznych i naturalnych składników kręcę sobie sama. Tylko kosztują "normalnie".
Słowem: marketing szóstka, krem niestety pała. Ale strategia polegająca na rozdawnictwie kosmetyków wśród blogerek i celebrytek, które odwdzięczą się i zapieją z zachwytu, nie sprawdza się długoterminowo.

Rozczarownie

To moja kolejna recenzja produktow tej marki, niestety kolejna negatywna. Zauroczona wspanialym naturalnym skladem, pieknym opakowaniem i zalozeniamimfirmy kupilam cala serie ich produktow, odrzucajac jednoczesnie wszystko inne z mojej toaletki i stosujac tylko i wylacznie Clochee.

Efekt rozczarowanie i zal.
Po zastosowaniu serum z tej firmy nakladalam krem. Niestety dzialanie marne. I nie nawiazuje tu juz do ceny,bo jestem maniaczka i swobodnie wydaje wieksze pieniazki ,ale oczekuje w zamian efektow. Tu niestety efektywna jest tylko reklama i piekne opakowania produktu.

Mam skore mieszana w bardzo dobrym stanie. Kiedys borykalam sie ze swieceniem, sciagnieciem i wypryskami,ale odpowiednio dobrana pielegnacja i kosmetyki- po latach walki- doprowadzily jej wyglad do perfekcji,a ilosc testowanych kosmetykow z kazdej polki daje mi wachlarz doswiaadczen.

Sam krem nawilza marnie. Ja osobiscie mialam uczucie sciagniecia. Wydajnosc bardzo mala. Papka mimo,ze wyglada slicznie zle pompuje. Po drugim wcisnieciu zasysa sie i nic nie leci i to w kazdym produkcie tego typu. Zapach tragiczny, rozmoczonych platkiw sniadaniowych z nutka goryczy,ale dla mnie to najmniej wazne liczy sie efekt, ktorego tu niestety nie bylo. Krem nie dal mi nic. Zadnego blasku, nawilzenia, sprezystosci. Nie zapychal porow to jego plus,ale skora po paru miesiacach uzytkowania stala sie szarawa,bez zycia i z ulga wklapalam nowa porcje zakupionego sprawdzonego kosmetyku. Poczulam sie jak biegacz po dlugim maratonie zmeczony,odwodniony i zachwycony efektem nawilzenia od innego produktu.
Podpowiem,ze prowadze bardzo zdrowy tryb zycia. Kotajle, sauna,sport, warzywa,zero alkoholu,wiec jakby od wewnatrz nie bylo czynnikow negatywnych.
Z przykroscia nie polecam produktu. Za sukces marki odpowiedzialne sa niebywale zdolnosci marketingu wlascicielek, sam produkt stawiam nizej niz dzialanie kremu Nivea.

doskonały!

Początkowo oceniałam go negatywnie. Śmierdział mi, był ciężki, jakiś taki ulepiasty... Aż nauczyłam się go rozprowadzać (wklepywanie), dawkować (mała ilość) i przepadłam! krem ten okazał się genialnym nawilżaczem pozostawiającym na buzi ochronną, ale nie tłustą powłokę, która doskonale utrzymuje makijaż. Świetny!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Świetny

Jeden z najlepszych kremów jaki miałam. Jestem z niego bardzo zadowolona. Twarz jest doskonale nawilżona i wygłądzona. Używam go rano i wieczorem.
Plus:
-krem szybko się wchłania
-konsystencja bardzo dobra nie jest ani rzadka ani gęsta
-ma pompkę, co ułatwia dozowanie / na twarz szyję i dekolt wyliczyłam 4 pompki/
-nadaje się pod makijaż
-szklane ,bardzo estetyczne opakowanie
-zapach jakby trawiasty. Pączątkowo wydawał mi się nieprzyjemny , teraz go polubiłam

Minusy:
- aż i tylko : cena

Udało mi się zakupić drugie opakowanie w bardzo atrakcyjnej cenie, więc kolejne 5 tygodni z kremem przede mną :)

Rewelacja

Aplikuje go codziennie rano pod makijaż. Krem ma bardzo lekką konsystencję. Co dla mnie ważne nie jest tłusty, więc nie tworzy na cerze lepkiej i świecącej się warstwy. Ma przyjemny delikatny zapach i wchłania się dość szybko ok 2 minut (maluję w tym czasie rzęsy). Krem wspaniale współgra z moim kremem BB, wszelkimi pudrami i podkładam, ze wszystkim czym mogłam próbować. Nie powoduje rolowania się czy spływania. Ładnie nawilża, zapobiegając tym samym wysuszeniu skóry przez inne kosmetyki jak np. puder.

Po aplikacji cera jest nawilżona i miękka w dotyku. Nabiera ładnych kolorów, wygląda promiennie i zdrowo. Nie zauważyłam efektu ujędrnienia, może przez to, że moja cera jest jeszcze dość młoda. Ewidentnie jednak zapobiega starzeniu się, ponieważ odpowiednie nawilżenia to najważniejszy krok do zdrowej i młodo wyglądającej cery. Kremik nie zapycha porów, nie podrażnia i nie uczula. Jeżeli nadaje się do mojej cery to chyba już do prawie każdej.

Plusy:
-zawiera tylko naturalne składniki,
-produkt ekologiczny,
-lekka konsystencja,
-nie jest tłusty,
-nie zostawia lepkiej i tłustej warstwy,
-nawilża,
-skóra jest miękka w dotyku,
-pełna blasku,
-dobrze współgra z innymi kosmetykami do makijażu,
-wygląda zdrowo,
-wygodne opakowanie.

Minusy:
-brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobry, ale niestety zbyt drogi krem

Krem wygrałam w konkursie, za tę cenę na pewno bym go nie kupiła, a tak to fajnie, że dane było mi go spróbować.

Niewątpliwą zaletą jest to, że nie uczula, a mnie uczulają prawie wszystkie drogeryjne kremy i część aptecznych.

Konsystencja jest bardzo lekka, idealna pod makijaż, ale dla mojej suchej skóry czasem zbyt lekka - nie nawilży odpowiednio mocno odwodnionej cery. Błyskawicznie się wchłania.

Zapach może być, choć nie powala - ciężko mi go z czymś w ogóle porównać - jakby mocno dojrzałe jabłka z jakąś orzechową i korzenną nutą - dziwny, ale nie drażniący.

Cera po użyciu jest gładka, promienna.

Buteleczka jest idealna pod względem estetycznym, natomiast wg mnie pompka wyciska za mało produktu jednorazowo - by moja sucha skóra odczuła, że zastosowałam krem, muszę wycisnąć 4 pompki, ale myślę, że może to być uzależnione od indywidualnych potrzeb. Mimo to jest bardzo wydajny i niewiele produktu ubywa przy codziennym stosowaniu.

Cena niestety zbyt wysoka :( wracam do moich Pharmacerisów, ale cieszę się, że wypróbowałam taki kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

dobry krem ale

Kupiłam razem z serum z tej samej firmy.
Z serum nie byłam zadowolona, z kremem jest inaczej ale jest też ale.
Krem jest w ładnym szklanym opakowaniu,z bardzo wygodną pompką,która dozuje odpowiednią ilość kremu.
Idealnie sprawuje się dla mnie jako krem na dzień
+ dobrze nawilża
+nie powoduje świecenia skóry
+dobrze współgra z każdym moim podkładem mineralnym również
+moja skóra lubi ten krem, jest po min wypoczęta i ukojona

Ale
-efektu ujędrnienia nie zuważyłam a producent to obiecuje
-jest drogi bo kosztuje 109 zł + koszt przesyłki i za tą cenę oczekiwałam czegoś więcej
bo dobre nawilżenie w dzień zapewnia mi większy i o połowę tańszy krem z Make Me Bio i to z dobrym składem
gdyby kosztował mniej zapewna bym go kupiła ,ale za tą cenę nie skuszę się.
Trochę mało zalet za taka cenę.
Zużyłam całe opakowanie , stosowałam zamiennie z innymi kremami wiec o wydajności sie raczej nie wypowiem,

Używam tego produktu od: od poczatku roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe