Kiehl`s, Midnight Recovery Eye (Odżywczy koncentrat pod oczy na noc)

Kiehl`s, Midnight Recovery Eye (Odżywczy koncentrat pod oczy na noc)

Zobacz oferty

douglas.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.01/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Odżywczy koncentrat pod oczy na noc zawierający olejki i składniki roślinne dla uzyskania świeżego, młodszego wyglądu skóry pod oczami o poranku. Kuracja na noc o odżywczym działaniu zawiera ekstrakt z myszopłocha kolczatego oraz kompleks olejków, widocznie redukuje opuchnięcia pod oczami i zmniejsza widoczność zmarszczek. Skóra pod oczami zyskuje młodszy wygląd o poranku.
Bez parabenów i olejów mineralnych.

bez parabenów
w tubce
krem
10 – 50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua / Water, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Simmondsia Chinensis Oil / Jojoba Seed Oil,Prunus Armeniaca Kernel Oil / Apricot Kernel Oil,Squalane,Alcohol Denat.,Cetearyl Alcohol,Glyceryl Stearate,Stearyl Alcohol,Cetearyl Glucoside,Oenothera Biennis Oil / Evening Primrose Oil,Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter,Lithium Magnesium Sodium Silicate,Phenoxyethanol,Chlorphenesin,Xanthan Gum,Ruscus Aculeatus Extract / Ruscus Aculeatus Root Extract,Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder,Tocopherol,Lavandula Angustifolia Oil / Lavender Oil,Adenosine,Rosmarinus Officinalis Leaf Oil / Rosemary Leaf Oil,Pelargonium Graveolens Flower Oil,Citronellol,Lavandula Hybrida Oil,Geraniol,Linalool,Cucumis Sativus Extract / Cucumber Fruit Extract,Curcuma Longa Extract / Turmeric Root Extract,Sclareolide,Rosa Spp / Rose Flower Oil,Jasminum Officinale Extract / Jasmine Extract

Szukam dalej

Od dłuższego czasu szukam fajnego kremu pod oczy. Mam ten problem, że mam dość widoczne cienie. Taka moja uroda..
Ten krem kupiłam razem z serum Kiehlsa - liczyłam na to, że jeżeli użyję kosmetyków z tej samej serii, to efekt będzie bardziej widoczny.
Troszkę się pomyliłam. Krem jak krem - nawilża skórę wokół oczu, ale nie jest jakiś szałowy, jak na taką cenę.
Poza dobrym nawilżeniem, żadnych dodatkowych efektów nie zauważyłam. A szkoda, bo spodziewałam się czegoś więcej.

Świetny na cienie pod oczami!

Produkt marki Kiehl’s to drugi krem pod oczy jaki od nich zakupiłam. Pierwszy to oczywiście kultowy awokado, którego jestem największą fanką.

Midnight Recovery Eye to krem pod oczy, który świetnie sprawdzi się w celu zredukowania cieni oraz worków pod oczami.

Produkt posiada w składzie wiele olejków o właściwościach odżywczych i regenerujących, ale również wyciąga z ruszczyka, który będzie wzmacniał naczynia krwionośne oraz wyciąg z ogórka, który zadziała rozjaśniająco.

Powyższy krem kupiłam aby poradzić sobie z cieniami pod oczami i po ok 2 miesiącach stosowania zauważyłam poprawę wyglądu skóry jak. Spojrzenie jest bardziej „świeże”, cienie są mniejsze, a skóra bardziej napięta.

Midnight Recovery Eye stosuje codziennie wieczorem, ale kilka razy w tygodniu na ten krem nakładam jeszcze Kiehl’s awocado eye treatment aby jeszcze intensywniej odżywić i nawilżyć skórę.

bardzo polubiłam

Mimo, że uważam, że 200zł za ten krem to dużo i raczej nie kupię pełnego opakowania, to jeden z najlepszych kremów pod oczy, jakie używałam.
Na noc zimą lubię pod oczy coś tłustszego, krem, który czuję, że jest, a nie który wchłania się po chwili bez śladu. Kiehl daje cudowne uczucie nawilżenia skóry i zostawia delikatną, nietłustą warstwę ochronną.
Ma zapach olejków eterycznych, dla mnie nie jest on intensywny, nie przeszkadza, ani nie spowodował żadnego podrażnienia (mam wrażliwe oczy, które czasem łzawią po nieodpowiednim kremie).
Miałam próbkę 3 ml, wystarczyła na prawie miesiąc używania tylko na noc, uważam, że krem jest bardzo wydajny. Nie zauważyłam żadnych problemów z rozprowadzaniem, jest gęsty, ale łatwo można go wklepać w skórę. Intensywnie nawilża i regeneruje skórę - nie wierzę w radykalne spłycenie zmarszczek tylko dzięki kremowi, więc zadowala mnie to, co ten krem robi.
Opakowanie to dość twarda tuba, więc już w połowie opakowania trzeba mocno wyciskać krem.

Znajdziesz lepszy w tej samej cenie

Krem stosuję regularnie od kilku miesięcy. Przy pierwszy użyciu przeraził mnie jego intensywny zapach, formuła pełna olejków eterycznych wokół oczu? Zdecydowanie nie, jeśli jesteś wrażliwcem lub masz jakiekolwiek problemy z oczami. Jednak jakiś cudem nie dostałam uczulenia. Po zastosowaniu tego kremu nie czuję zadowalającego nawilżenia, a moje zmarszczki pod oczami ani trochę się nie spłyciły. Dodam, że mam tylko 29 lat i nie wymagam od tego kremu cudów, ale chciałabym, aby cera pod oczami była wyraźnie nawilżana i odżywiona. Nic z tych rzeczy. Niestety nie używam go z przyjemnością.

Uczula!

Otrzymałam próbkę tego kremiku jako gratis do zakupów.
Nawilża, natłuszcza, ładnie pachnie. Rano czuć na powiekach film po wieczornej aplikacji.
Wszystko byłoby super gdyby nie to, że mnie uczula! Dosłownie 20 sekund po aplikacji zaczynają mnie swędzieć i piec powieki. Skóra od razu staje się zaczerwieniona. Mimo to testowałam 4 dni. Za pierwszym razem było nawet znośnie, jednak później skóra mi wyraźnie zakomunikowala: przestań mnie tym smarować! Wiem, że reakcja nadwrażliwości na krem pod oczy to żadna nowość, jednak w moim przypadku zdarza się to bardzo rzadko (moja cera nie należy do wrażliwych), nie jestem alergiczką. Polecam skorzystanie z próbki przed zakupem pełnowymiarowego opakowania.

ukoi zmęczone oczy

Najlepszy krem pod oczy jaki dotąd miałam. Działa już po trzecim dniu stosowania. Minimalizuje podkrążone oczy oraz kurze łapki. Dobrze się wchłania. Ja stosuję go zarówno na dzień jak i na noc.

Nie zrobił na mnie wrażenia

Moje pierwsze doświadczenie z marką Kiehl's. Postanowiłam wypróbować produkt, na którego działaniu najbardziej mi zależy, czyli krem pod oczy - dodam, że moja skóra pod oczami jest bardzo cienka i sucha.
Krem jest dobry, szybko się wchłania, przyzwoicie nawilża, ale dla mnie jest to krem na dzień, a nie na noc.
Na noc oczekuje bogatej konsystencji, czegoś co spowoduje, że po przebudzeniu się, moja skóra będzie bardzo dobrze nawilżoną...tutaj tego brak.

Podsumowując: dla mnie krem jest dobry, ale na dzień, a nie na noc.

Kiepski

Kupiłam razem z serum na noc i jestem bardzo rozczarowana.
Jako 30+ oczekiwałam zgodnie z obietnicami producenta , odżywczego koncentratu na noc a to jest zwykły krem nawilżający średniej klasy.

Dodam że mam bardzo zadbaną , nawilżoną skórę .

To nie jest zły krem , ale obietnice producenta są mocno na wyrost , w podobnej półce cenowej jest np. serum Estee Lauder i ono sprawdza się doskonale..
Kremu Kiehls używam na dzień i na szczęście już go kończę.

Inwestycja w przyszłość.

Mam 25 lat, niedługo z tyłu pojawi się szóstka i od zeszłego roku zaczęłam wdrażać do pielęgnacji kosmetyki o działaniu przeciwzmarszczkowym. Jednym z nich jest ten koncentrat, którego używam na noc pod krem pod oczy (Bobbi Brown Eye Repair Cream).
Działania przeciwzmarszczkowego nie mogę ocenić, bo - jak w tytule - ten produkt jest swego rodzaju inwestycją w przyszłość. Z racji swojego wieku nie mam żadnych zmarszczek ani linii pod oczami.

Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania. Jest zamknięty w higienicznej tubce. Zapach jest nienachalny, ziołowy. Czuć go wyłącznie podczas aplikacji.
Ma świetny skład, dużo olejów i ekstraktów.
Przyjemnie nawilża skórę, delikatnie ją napina. Po jego użyciu biorę prysznic lub kąpiel i dopiero potem nakładam krem. Przez ten czas nie czuję dyskomfortu w postaci suchej skóry pod oczami. Nie wypowiem się co do opuchnięć pod oczami, bo zdarzają mi się bardzo rzadko, ale tak czy siak nie pamiętam kiedy ostatnio je miałam (więc może gdzieś po drodze ten krem zrobił swoje).
Produkt nie podrażnia oczu (mam wrażliwe oczy, używam kropli nawilżających) i delikatnej skóry.

Oceniam ten kosmetyk pozytywnie, Używam go od dwóch miesięcy. Wystarczy na długo, potrzeba małej ilości, by pokryć obszar pod oczami i powieki. Nie zauważyłam żadnej spektakularnej zmiany, bo moja okolica oczu jest w bardzo dobrym stanie (ze względu na wymieniony wyżej krem od BB).
Czy kupię go ponownie? Nie wiem. Jest kilka produktów, które chciałabym wypróbować, więc całkiem możliwe, że po zużyciu tej tubki przerzucę się na coś innego.

ok

W sumie dobry, ale ta firma ma o wiele lepszy produkt pod oczy Creamy eye treatment with avocado. Ten krem jest malo wydajny w stosunku do ceny.
Jesli mialabym go kupic ponownie zatanowilabym sie dwa razy, bo w tej cenie mozna kupic cos lepszego.

Polubiliśmy się od pierwszego użycia

Krem kupiłam z myślą o moich cieniach pod oczami, które nie wyglądają wcale ładnie, a po nieprzespanej nocy problem tylko się powiększał. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Krem bardzo ładnie pachnie, z jednej strony intensywnie, ale ten zapach się nie utrzymuje. Wystarczy go naprawdę niewiele nałożyć, żeby wysmarować sobie oboje oczu i powieki, co jest oczywiście dużym plusem, biorąc pod uwagę jego cenę. Używam tylko na noc, więc mam nadzieję, że krem mi na długo wystarczy. Wiem, że niektórzy używają go także na dzień - u mnie się to nie sprawdziło, rolował się pod makijażem. Co do efektów, to zauważyłam, że cienie pod oczami stały się mniej widocznie, skóra jakby trochę bardziej napięta. Krem świetnie nawilża i to jest odczuwalne od razu po nałożeniu. Cudów oczywiście nie robi, jak się nie prześpi nocki, to nawet najlepszy krem nie pomoże i cienie trochę wyłażą spod oczu ;) Ale ogólnie polecam i uważam, że jest wart swojej ceny.
Minus za testowanie na zwierzętach.

Średniak

Używam tego kremu razem z serum, a na dzień z kremem z avokado tej samej marki. Zrobiłam większe zakupy i napalona jak mysz na ser zaczęłam używać , pielęgnować i się smarować.

I muszę powiedzieć, że nie jest to genialny kosmetyk, zwłaszcza, że cena, jak i dla innych produktów tej marki, nie jest niska. Kilka kosmetyków i mamy kilkaset zł mniej na koncie, a efekty... bardzo średnie.

Ten krem po prostu nawilża i lekko napina. Nawet nie natłuszcza. Rano często mam bardziej spuchnięte oczy niż bez stosowania tego kremu. Nie wiem czy można to nazwać podrażnieniem, chyba nie ale też i nie jest to objaw zdrowia skóry. O wygładzeniu zmarszczek nie wspomnę. Naprawdę szkoda mi kasy, bo można kupić taniej dobre produkty.

Dość wydajne krem jeśli chodzi o konsystencję. Ładny zapach.
Tyle z plusów.