Shiseido, Ultimune, Power Infusing Concentrate (Koncentrat pielęgnacyjny)

Shiseido, Ultimune, Power Infusing Concentrate (Koncentrat pielęgnacyjny)

Koncentrat przywracający i utrzymujący naturalne zdolności immunologiczne skóry. Koncentrat poprawia funkcje komórek Langerhansa, które słabą w wyniku oddziaływania na skórę niekorzystnych czynników zewnętrznych, procesu starzenia się oraz stresu emocjonalnego. Zwiększa naturalne zdolności immunologiczne skóry; jej zdolność do odpierania zagrożeń, obrony, regeneracji oraz utrzymania naturalnej siły do walki z negatywnymi czynnikami. Kluczowy składnik: Ultimune Complex zawierający składniki zwiększające poziom enzymów neutralizujących czynniki zagrażające zdrowiu i wpływające na wygląd skóry. Przywraca skórze gładkość i sprężystość. Wyrównuje i ujednolica jej koloryt dodając blasku. Kontur twarzy staje się bardziej wyraźny i zdefiniowany.

Przyjemne serum

Zapach cudowny, konsystencja delikatna, daje skórze sprężystość. Bardzo przyjemne użytkowanie produktu. Uzależnia jak narkotyk:) szkoda że cana tak wysoka.

Wykorzystała: kilka próbek

Piękny zapach, ale okropny skład...

Koncentrat pielęgnacyjny Ultimune miałam okazję przetestować dzięki próbkom, które dostałam z ulubionej drogerii internetowej. :-) Bardzo się ucieszyłam, bo cena koncentratu w Douglasie przyprawia o zawrót głowy - dokładnie 419 zł.

Koncentrat stosowałam zamiast esencji, czyli po umyciu i stonizowaniu twarzy i przed nałożeniem serum i kremu.

Koncentrat Shiseido ma ciekawą konsystencję, jest to pół żel-pól wodnista esencja znana z koreańskiej pielęgnacji. Pachnie obłędnie, czuję cytrusy, zapach przypomina mi balsam do ciała Biotherm w białym opakowaniu, tu i tu cytryna wybija się na pierwszy plan, a ja ubóstwiam właśnie tak pachnące kosmetyki. Koncentrat rozsmarowuje się idealnie, wchłania się po ok. 3 minutach, tworząc lepką warstwę pod krem do twarzy. Chłodzi i lekko mrowi, działa pobudzająco i energetyzująco, dając rano fajne ożeźwienie.

Koncentrat w jakimś stopniu nawilża, choć jest to tylko pozorne. Skład tego kosmetyku jest straszny. Zawiera alkohol den. na drugim miejscu w składzie, a do tego parabeny i silikony...

Cudo!

Już przy używaniu samej próbki, którą otrzymałam do zakupów, serum pozytywnie mnie zaskoczyło. W zasadzie to nie mogłam uwierzyć, że to serum, bo te, które stosowałam do tej pory, były zupełnie inne! Ultimune jest niezwykle treściwie!!! Po aplikacji absolutnie nie czuję żadnego ściągnięcia skóry czy suchości, co było nagminne przy stosowaniu innych produktów tego typu. Pięknie nawilża skórę, zmiękcza, wygładza. Nie mam potrzeby nakładać po nim kremu. Serum jest wystarczające, kompletne, dostarcza mojej cerze dokładnie tego, czego potrzebuje- nawilża suche miejsca, jak policzki, ale nie przetłuszcza strefy T. Moja twarz nabrała blasku, zdrowszego wyglądu, mam wrażenie, że jest ujednolicona i taka po porostu zadbana. "Jakby luksusowa" :). Ma delikatny przyjemny zapach i jest niesamowicie wydajny. Naprawdę trzeba to wziąć pod uwagę, ponieważ cena nie jest niska, ale gwarantuję, że wystarcza na długo (ja 1 próbkę stosowałam przez 5 dni). Także teraz jestem szczęśliwą posiadaczką pełnowymiarowego produktu i polecam.

P.S. Do wszystkich przeciwniczek alkoholu w składzie kosmetyków-nie wiem czemu się tak uczepiłyście i kto wam nagadał jakichś bzdur ALE oczywistym jest, że ten składnik ma świetne właściwości dezynfekujące, antybakteryjne. Może wam się to nie przydaje, ale cery problemowe, z niedoskonałościami - jak moja, właśnie po kosmetykach z alkoholem w składzie, mają się rewelacyjnie. Owszem - alkohol może też wysuszać i w tańszych kosmetykach tak się dzieje. Przy wyższej półce nic takiego nie ma miejsca, dzięki odpowiednio dobranym proporcjom.

Nie polecam

Stosowałam serum na noc to co mogę powiedzieć w pelnym przekonaniu to nie ma po nim efektu wow po przebudzeniu się. Szybko sie wachania, ładnie pachnie no ale powiedziałabym ze jest to bardziej lejący się produkt niż treściwe serum. Stosowałam jako bazę pod makijaż i sprawdził się dobrze no ale kto za taka kasę to spodziewałabym się lepszego serum.Szczerze ? Jest wiecej produktów w tej samej cenie o wiele lepszych tak ze nie bardzo poleca. (Mam cerę mieszana)

Ot takie nic

Do tego kosmetyku podchodziłem parę razy zużyłem w sumie dwa opakowania po 50 ml. Koncentrat niestety nie zrobił nic z moja skóra ani jej nie pogorszył a to już coś ani jej nie pomógł. Nie zauważyłem żeby krem czy serum aplikowany po tym kosmetyku miał lepsze działanie a wręcz muszę przyznać że moja skóra szybciej się przetluszczala. Kosmetyk ma piękny flakon, bardzo higieniczna aplikacja i nic poza tym za tą cenę spodziewałem się czegoś więcej.

nie jestem pewna

Zawsze wszem i wobec powtarza się, że na pielęgnacji skóry nie powinno się oszczędzać, ale naprawdę 400zł za serum to jest naprawdę sporo. Jeszcze do tego krem na noc, na dzień, krem pod oczy, tonik, maseczka itd itp.
To naprawdę zbankrutować można.

Zalety:
-delikatny, ładny zapach
-nawilżenie, skóra jest po nim rozświetlona i wygląda bardzo ładnie
-świetna pod makijaż
-szybko się wchłania
-ładne opakowanie
-wydajność

Wady:
-cena (!!!)

Wykorzystała: kilka próbek

Szału nie robi

Używałam tego produktu jako esencji, czyli zaraz po toniku a przed serum/ kremem. Łatwo się wchłania, pozostawia przyjemne uczucie na skórze, nawilża, może jakoś tam nawet rozświetla ale po produkcie za ponad 300 zł można oczekiwać czegoś więcej, efektu wow. I ta cena jest dla mnie super minusem w stosunku do działania produktu, zwłaszcza że producent obiecuje pielęgnacyjną rewolucję. Dużo taniej można mieć naprawdę świetne esencje od skin 79 czy choćby od Bielendy.

Nie zachwyca...

Serum, choć wszystkich obietnic producenta nie spełnia, to myślę, że jest warte wypróbowania. Ma postać niezbyt gęstego, raczej wodnistego, półprzezroczystego żelu o białym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako kwiatowy, kobiecy, przyjemny i naprawdę luksusowy, choć delikatna nuta alkoholu jest wyczuwalna. Serum stosowane regularnie odczuwalnie wygładza, nawilża i dodaje cerze blasku. Natomiast w żadnym stopniu nie wpływa na rozjaśnienie przebarwień czy redukcję niedoskonałości, które co jakiś czas i tak się pojawiają. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 30 ml

Przeciętniak

Uwielbiam Shiseido. I pokładałam w tym produkcie wielkie nadzieje (do których mnie zresztą ta marka przyzwyczaiła). Niestety zawód. Serum jest nijakie. Nie robi nic. Ani nie pogarsza ani nie poprawia stanu cery a przynajmniej mojej. Częstotliwość wyskakiwania niespodzianek bez zmian. Podrażnienia bez zmian. Zaczerwienienia bez zmian. Przyjemna konsystencja. Miłe używanie. Piękny flakon. I to wszystko. Nie warte uwagi.

Używam tego produktu od: początku grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

NIEZASTĄPIONY

Wciąż dostaję podziękowania od moich koleżanek za polecenie tego serum. Po wielu nieudanych próbach z innymi markami (Clarins, Estee Lauder) wreszcie trafiłam na produkt, który DZIAŁA. Naprawdę.
Jestem 30-latką, moja cera jest kapryśna - lekko nadreaktywna, podatna na zaczerwienienia, od czasu do czasu pojawiąją się jakieś wypryski, które maja tendencję do pozostawiania po sobie plamek/przebarwień. Niedawno mój wzrok zaczęły przykuwać poziome zmarszczki mimiczne na czole, w których po całym dniu zbierał się lekko podkład.
Efekty działania serum:
1) skóra jest wyciszona (mniej się czerwieni, mniej reaguje na podrażnienia np. po demakijażu),
2) zmarszczki mimiczne NAPRAWDĘ uległy zmniejszeniu,
3) nie wyskakują mi żadne wypryski na twarzy, a te które miałam, gdy zaczęłam stosować serum szybko się wygoiły,
4) skóra w sposób widoczny jest ładniejsza - pierwszy raz od dawna pomyślałam po demakijażu, że może warto na jakiś czas zrezygnować z podkładu w płynie, bo nie mam czego maskować :)

Używanie:
1) bardzo przyjemny, ale niedrażniący zapach,
2) konsystencja jest bardzo lekka - serum wchłania się błyskawicznie, niemal od razu można nakładać krem,
3) współgra z każdym kremem oraz podkładem, który posiadam,
4) na dzień używam zazwyczaj 1 pompkę na całą twarz, na noc 2 pompki,
5) od razu daje uczucie komfortu na skórze - zddarzyło mi się kilka razy zapomnieć o kremie i nałożyć makijaż na samo serum.

Jedyny minus to cena. Warto poszukiwać promocji, zwłaszcza na większe opakowanie (50 ml). Mogę chyba śmiało powiedzieć, ze jestem w stanie zrezygnować z innych kosmetyków, żeby móc sobie pozwolić na ten.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Fantastyczny KWC

Mialam nie chwalic dnia przed zachodem slonca
ale musze!!
To jest cos niesamowitego!
Ostatnio mam szczescie (odpukac) i probki ktore dolacza mi Douglas w przesylce zamowionych kosmetykow sa moimi kolejnymi odkryciami! :)
To pierwsze moje takie serum-nie serum!
Wczesniej serum kojarzylo mi sie z ciezka klejaco-glutowa konsystencja ktora albo za wolno sie wchlania, albo przeciaza skore. Tym razme nie ma mowy o niczym takim.
Lekki zel wchlania sie natychmiast po nalozeniu.Wszystko co napisaly moje poprzedniczki w recenzjach jest prawda!
-Makijaz trzyma sie caly bozy dzien.
-Skora wyglada pieknie, wspolpracuje z kazdym kremem i podkladem
-Rozjasnia przebarwienia posloneczne ( a mam /mialam straszne)
-Skora odpoczywa caly dzien i noc , koji ja i pielenuje
-twarz mniej sie "marszczy" zmarszczki mimiczne sa jakby zmniejszone a skora jest duzo, podkreslam duzo bardziej elastyczna.
-Jest wydajny
-Jest wart kazdej zlotowki i...nie musimy wydawac fortuny-ja zaczelam od probek kupionych na allegro ;)
W probkach duze opakowanie wyniesie jakies 150pln!! wiec duzo duzo mniej niz pelna buteleczka.
Jak moje probki sie skoncza i nie bede mogla ich wiecej dostac -kupie oryginal -mimo wysokiej ceny.
Polecam absolutnie wszystkim paniom po 35 roku zycia!

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Jest rewelacyjny

Moja skóra niestety z uwagi na wiek, nie jest już tak elastyczna i promienna. Zbliżam się krokami do 40 więc moja twarz potrzebuje dobrej ochrony i pielęgnacji.
\\nOpakowanie jest bardzo ładne i luksusowe, przyciąga uwagę, aczkolwiek zazwyczaj opakowania kosmetyków nie są dla mnie ważne, to lubię mieć ładne i dobre kosmetyki w swojej łazience.
\\nZapach dla mnie jest przyjemny, podoba mi się. Konsystencja jest lekka bladomleczna.
\\nWidoczne efekty zauważyłam już po pierwszym tyg stosowania. Moja twarz nabrała blasku , mój mąż się śmiał, że jakby słońce na nią cały czas świeciło.
\\nMoja skóra stała się :
\\n-promienna
\\n-delikatniejsza
\\n-nabrała blasku
\\n-wygładziła małe zmarszczki między brwiami
\\n-zmniejszyły się obrzęki pod oczami
\\n- wyrównał się koloryt
\\n-przebarwienia się zmniejszyły ( że aż mogłam róż na policzki nałożyć )
\\njest bardziej elastyczna.
\\nMaż jak zobaczył efekty to zrobił mi prezent wcześniej na Mikołaja :)