Shiseido, Ultimune, Power Infusing Concentrate (Koncentrat pielęgnacyjny)

Shiseido, Ultimune, Power Infusing Concentrate (Koncentrat pielęgnacyjny)

Koncentrat przywracający i utrzymujący naturalne zdolności immunologiczne skóry. Koncentrat poprawia funkcje komórek Langerhansa, które słabą w wyniku oddziaływania na skórę niekorzystnych czynników zewnętrznych, procesu starzenia się oraz stresu emocjonalnego. Zwiększa naturalne zdolności immunologiczne skóry; jej zdolność do odpierania zagrożeń, obrony, regeneracji oraz utrzymania naturalnej siły do walki z negatywnymi czynnikami. Kluczowy składnik: Ultimune Complex zawierający składniki zwiększające poziom enzymów neutralizujących czynniki zagrażające zdrowiu i wpływające na wygląd skóry. Przywraca skórze gładkość i sprężystość. Wyrównuje i ujednolica jej koloryt dodając blasku. Kontur twarzy staje się bardziej wyraźny i zdefiniowany.

koncentraty i esencje
dojrzała
regenerujące, ochronne, ujędrniające

Na stałe w mojej kosmetyczce

Jedyny taki produkt na rynku. Działa na wszystkie potrzeby skóry. Chroni, nawilża, ujędrnia, wygładza, rozświetla, sprawia, że skóra wygląda młodziej, a niedoskonałości znikają. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki. Na pewno zagości na stale w mojej kosmetyczce!

Działa!

Serum... jeszcze parę lat temu omijałam ten kosmetyk, pełna niezrozumienia.
No bo po co coś takiego, jak ma się krem?
Wczesnym latem wpadła mi w ręce mała buteleczka, raptem 10ml.
Postanowiłam zobaczyć, czy stosowanie tego kosmetyku cokolwiek zmieni...
Wysoka cena skłoniła mnie do maksymalnego wysiśnięcia tej "cytryny", czyli stosowania według sugestii producenta.
To tak jak z drogim stekiem wołowym wagyu.
Dostajesz porcję najlepszego mięsa i od ciebie zależy, czy zastosujesz się do przepisu i zjesz delikatnie zaróżowiony i rozpływający się w ustach smakołyk, czy będziesz zmuszona do przeżuwania czegoś, co przypomina podeszwę trampek...
Do rzeczy: to rzeczywiście działa. Po masażu twarzy kosmetyk całkowicie się wchłania, rozjaśnia i wyrażnie odbudowuje skórę. Jest stabilniejsza i odporniejsza.

Wykorzystała: kilka próbek

Widoczny efekt

Otrzymalam 10 próbek tego serum, 1 probka wystarcza mi na 2 zastosowania. To serum jest naprawdę świetne, w zauważalny sposób odmładza i tym samym uzależnia, bo kto nie chce wyglądać młodziej? Skora po prostu wygląda duzo lepiej, jest taka miękka, wypoczęta. Serum współgra z bazą Ordinary i baza Shiseido.
Cena, nie na moją kieszeń, ale zaopatruje się w probki i nawet wolę probki, niż pełnowymiarowe opakowanie, przynajmniej nie docierają do serum żadne zanieczyszczenia.
Polecam, ja się uzależniłam ????

Nie widzę działania

Dostałam ten koncentrat w zestawie z kremami Shiseido w pojemności 30 ml, cenowo się całkiem opłacało, bo wychodziło to taniej, niż jakbym miała kupić sam kosmetyk (pewnie nie skusiłabym się na niego szczerze powiedziawszy, bo z racji składników w nim zawartych nie wiem, jakie niby działanie on ma mi zapewnić?).
No ale dobra, miałam, to zużyłam.
Buteleczka jest bardzo ładna, czerwona, mamy tu pompkę, która działa bez zarzutu. Opakowanie jest szklane, więc czuć je w dłoniach.
Kosmetyk całkiem ładnie pachnie, tak nieco kwiatowo, nieco różanie, jest to zapach na tyle delikatny, że po kilku sekundach znika nie pozostawiając po sobie nic. Sam produkt ma postać serum, czyli średnio rzadkiej żelkowej, biało-przezroczystej substancji.
Na nałożenie na całą twarz wystarcza odrobinka, więc kosmetyk starcza na bardzo długo. Zalecane jest, aby używać go pod inne sera, więc tak też robiłam.
Nałożenie samego Ultimune sprawiało, że miałam wrażenie wygładzenia skóry, ale nie ma się co oszukiwać, przecież na samym czele substancji jest dimethicone, więc to odczucie jest jak najbardziej normalne. Koncentrat nie daje nawilżenia, no, może troszkę. Nałożony na skórę stwarza wrażenie delikatnej powłoczki, ale nie jest to oklejenie ani nic takiego nieprzyjemnego.
Dobrze się wchłania, nie koliduje z innymi kosmetykami, dobrze się dogadywał ze wszystkimi kosmetykami, jakie na niego nałożyłam.
Niestety po zużyciu całego opakowania nie zauwazyłam jakiejś super różnicy na skórze, nie stała się ani wygładzona, ani rozświetlona, ani pełna blasku, bardziej sprężysta, czy gładka. Gładka owszem to ona zawsze była jak nakładałam ten kosmetyk, ale to już powiedziałam, czego to zasługa.
Jak wspomniałam zużyłam opakowanie do końca i nie zobaczyłam nic takiego, co skłoniłoby mnie do zakupu kolejnego opakowania niestety. Koncentrat mi ani nie zaszkodził, ani nie pomógł, ale tak trochę nie wierzę w zapewnienia o jakichś cudach na kiju, bo żaden składnik z tego produktu nie robi cudów. Wolę jednak wybrać coś, co może mi dać realne efekty, a nie coś, po czego zużyciu ja nic nie widzę...

Bardzo dobre azjatyckie serum

Idealnie zbalansowany koncetrat/serum wzmacniający działanie innych produktów. Cena kosmiczna! Bez dyskusji za wysoka, pomimo wydajności i działania. Jeśli kiedykolwiek uda się wam sięgnąć po próbkę lub mini wersje - na prawdę warto ! Serum jest wydajne, nawilża. Miesza się świetnie z innymi kosmetykami - takie jest jego zadanie ! Należy pamiętać, iż jest to jeden z kroków w codziennej pielęgnacji a nie zastępuje całej !

SUPER

Miałam wielkie szczęście dostać to serum jako prezent pod choinkę wraz z jakimiś mini produktami w zestawie.
Koncentrat ma ładny, nie drażniący zapach, jest bardzo wydajny zaczełam go stosowac w styczniu 2 razy dziennie, 2/3 pomki starczały na twarz i szyję, musiałam je odstawić ponieważ teraz testuje inne produkty.
Serum - koncentrat może wyszuszać, ponieważ wysoko w śladzie ma alkochol, w mojej mieszanej cerze tego nie zaobserwowałam.
Po jego użyciu twarz była bardziej promienna i nawilżona, nie było również żadnych podrażnień czy nowych krostek.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z jego efektów, polecam wypróbowanie choćby w formie miniaturki.

Bardzo dobre serum

Mam skórę sucha, szara, zmęczona. Ten preparat dał mojej skórze powera. Szybko się wchłania. Skóra po nim jest satynowo matowa, gładka niczym jak po peelingu, rozświetlona. Elegancka buteleczka z pompka sprawia, że aplikacja jest przyjemna.

Przyjemne serum

Zapach cudowny, konsystencja delikatna, daje skórze sprężystość. Bardzo przyjemne użytkowanie produktu. Uzależnia jak narkotyk:) szkoda że cana tak wysoka.

Wykorzystała: kilka próbek

Piękny zapach, ale okropny skład...

Koncentrat pielęgnacyjny Ultimune miałam okazję przetestować dzięki próbkom, które dostałam z ulubionej drogerii internetowej. :-) Bardzo się ucieszyłam, bo cena koncentratu w Douglasie przyprawia o zawrót głowy - dokładnie 419 zł.

Koncentrat stosowałam zamiast esencji, czyli po umyciu i stonizowaniu twarzy i przed nałożeniem serum i kremu.

Koncentrat Shiseido ma ciekawą konsystencję, jest to pół żel-pól wodnista esencja znana z koreańskiej pielęgnacji. Pachnie obłędnie, czuję cytrusy, zapach przypomina mi balsam do ciała Biotherm w białym opakowaniu, tu i tu cytryna wybija się na pierwszy plan, a ja ubóstwiam właśnie tak pachnące kosmetyki. Koncentrat rozsmarowuje się idealnie, wchłania się po ok. 3 minutach, tworząc lepką warstwę pod krem do twarzy. Chłodzi i lekko mrowi, działa pobudzająco i energetyzująco, dając rano fajne ożeźwienie.

Koncentrat w jakimś stopniu nawilża, choć jest to tylko pozorne. Skład tego kosmetyku jest straszny. Zawiera alkohol den. na drugim miejscu w składzie, a do tego parabeny i silikony...

Cudo!

Już przy używaniu samej próbki, którą otrzymałam do zakupów, serum pozytywnie mnie zaskoczyło. W zasadzie to nie mogłam uwierzyć, że to serum, bo te, które stosowałam do tej pory, były zupełnie inne! Ultimune jest niezwykle treściwie!!! Po aplikacji absolutnie nie czuję żadnego ściągnięcia skóry czy suchości, co było nagminne przy stosowaniu innych produktów tego typu. Pięknie nawilża skórę, zmiękcza, wygładza. Nie mam potrzeby nakładać po nim kremu. Serum jest wystarczające, kompletne, dostarcza mojej cerze dokładnie tego, czego potrzebuje- nawilża suche miejsca, jak policzki, ale nie przetłuszcza strefy T. Moja twarz nabrała blasku, zdrowszego wyglądu, mam wrażenie, że jest ujednolicona i taka po porostu zadbana. "Jakby luksusowa" :). Ma delikatny przyjemny zapach i jest niesamowicie wydajny. Naprawdę trzeba to wziąć pod uwagę, ponieważ cena nie jest niska, ale gwarantuję, że wystarcza na długo (ja 1 próbkę stosowałam przez 5 dni). Także teraz jestem szczęśliwą posiadaczką pełnowymiarowego produktu i polecam.

P.S. Do wszystkich przeciwniczek alkoholu w składzie kosmetyków-nie wiem czemu się tak uczepiłyście i kto wam nagadał jakichś bzdur ALE oczywistym jest, że ten składnik ma świetne właściwości dezynfekujące, antybakteryjne. Może wam się to nie przydaje, ale cery problemowe, z niedoskonałościami - jak moja, właśnie po kosmetykach z alkoholem w składzie, mają się rewelacyjnie. Owszem - alkohol może też wysuszać i w tańszych kosmetykach tak się dzieje. Przy wyższej półce nic takiego nie ma miejsca, dzięki odpowiednio dobranym proporcjom.

Nie polecam

Stosowałam serum na noc to co mogę powiedzieć w pelnym przekonaniu to nie ma po nim efektu wow po przebudzeniu się. Szybko sie wachania, ładnie pachnie no ale powiedziałabym ze jest to bardziej lejący się produkt niż treściwe serum. Stosowałam jako bazę pod makijaż i sprawdził się dobrze no ale kto za taka kasę to spodziewałabym się lepszego serum.Szczerze ? Jest wiecej produktów w tej samej cenie o wiele lepszych tak ze nie bardzo poleca. (Mam cerę mieszana)

Ot takie nic

Do tego kosmetyku podchodziłem parę razy zużyłem w sumie dwa opakowania po 50 ml. Koncentrat niestety nie zrobił nic z moja skóra ani jej nie pogorszył a to już coś ani jej nie pomógł. Nie zauważyłem żeby krem czy serum aplikowany po tym kosmetyku miał lepsze działanie a wręcz muszę przyznać że moja skóra szybciej się przetluszczala. Kosmetyk ma piękny flakon, bardzo higieniczna aplikacja i nic poza tym za tą cenę spodziewałem się czegoś więcej.