Inoar, Olejek arganowy

Inoar, Olejek arganowy

Olejek arganowy Inoar eliminuje puszenie się włosów oraz dostarcza im termiczną ochronę. Olejek arganowy w czystej postaci jest wytwarzany ręcznie w Maroku. Jest on rekomendowany osobom, które:
- chcą zdyscyplinować swoje włosy
- posiadają włosy ze skłonnością do rozdwajających się końcówek oraz puszenia się włosów.
- c hcą chronić swoje włosy przed wysoką temperaturą suszarki lub prostownicy
Jest odpowiedni do każdego typu włosów.

olejek
wygładzające, ochrona końcówek, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
z silikonami

Najlepszy olejek po keratynowym prostowaniu włosów

Tak jak napisałam w tytule - to NAJLEPSZY olejek po keratynowym prostowaniu włosów.

Niezależnie od czasu, jaki upłynął od zabiegu (1 miesiąc - 3 miesiące) efekty działania olejku są takie same!
Zapewnia nawilżenie, odżywienie i wygładzenie - przedłuża efekt tafli uzyskany po zabiegu.
Dyscyplinuje i zabezpiecza końcówki - mimo upływu czasu, włosy wyglądają niemal jak po świeżym cięciu.
Dodaje blasku - po prostu uwielbiam ten efekt!
Zapewnia ochronę termiczną - oczywiście przed suszarką (prostownicy mówimy zdecydowanie NIE!)
Można go stosować na suche i wilgotne włosy.
Jest bardzo wydajny - po 3 miesiącach regularnego użytkowania (po każdym myciu włosów, co 2-3 dni) nie zużyłam nawet połowy buteleczki. Wystarczy dosłownie kropelka olejku, by uzyskać oczekiwany efekt.

Mimo wysokiej ceny, naprawdę warto go kupić! Jest rewelacyjny!

Najlepszy z olejków

Olejek malutki, ale cudowny.
Ma bardzo gęstą konsystencję, wystarczy parę kropelek na dłonie aby zdziałał cuda.
Pięknie nabłyszcza włosy, sprawia że są lśniące i miłe w dotyku.
Suche końcówki nawilża i zabezpiecza, wyglądają o wiele lepiej niż po jakiejkolwiek odżywce.
Olejek nałożony na mokre włosy ładnie je dociąża i wygładza tak, że wyglądają zdrowo.
Nawet przy użyciu czasami zbyt dużej ilości olejku nie przetłuścił mi włosów, z czym często miałam problem.
Zapach baaardzo ładny, utrzymuje się dosyć długo.
Nic złego nie mogę powiedzieć o tym produkcie, żadnych wad nie zauważyłam, same plusy. ;)

podukt z olejkiem, a nie olejek!

Producent nazwał ten produkt olejkiem arganowym, a w rzeczywistości olejek jest jednym z 17 składników kosmetyku,do tego występującym dopiero po silikonach. Brzydko ze strony producenta. Do olejowania się nie nadaje, lepiej kupić olejek arganowy 100% w aptece lub przez internet o wiele taniej.
No ale cóż, ja ten produkt wcieram tylko w końcówki. Efekt? Mam zdrowe końcówki. Do końcówek jest idealny, właśnie ze względu na te dwa silikony na pierwszym miejscu, na szczęście ulatniające się. Puszenie u mnie zmniejsza nieznacznie i odrobinę poprawia skręt, ale wszystko na chwilę i kosztem obciążenia włosów.
Produkt jest perfumowany, zapach czasem mi się podoba, a czasem kręci mi się od niego w głowie. Kupiłam już zapasowe opakowanie, ale po 8 miesiącach nadal jestem w trakcie pierwszego. Nie wiem czy jest wart swojej ceny, bo nie mam porównania, ale 20zł na rok to niewielki koszt.