Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Ava, White Skin Seria Wybielająca, Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia

Ava, White Skin Seria Wybielająca, Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Pojemność 15 ml
Cena 31,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Ava White Skin Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia - intensywny krem do codziennego stosowania bezpośrednio na przebarwienia, specjalny aplikator ułatwia nałożenie kremu dokładnie w miejsce dotknięte hiperpigmentacją. Polecany do codziennego aplikowania na piegi, plamy i przebarwienia spowodowane wiekiem, zaburzeniami hormonalnymi i działaniem promieni słonecznych. Daje natychmiastowy efekt, wyrównuje pigmentacje, rozjaśnia i poprawia koloryt. Krem regularnie stosowany powoduje natychmiastowe rozjaśnienie skóry, zmniejszenie intensywności i wielkości przebarwień, wyrównanie kolorytu, spowolnienie powstawania zmian barwnikowych.
Ava White Skin Aktywny krem punktowy rozjaśniający przebarwienia zawiera substancje aktywne: optyczny rozjaśniacz Lumisphere, inhibitor tyrozynazy obniżający poziom melaniny w skórze oraz witaminę C w nanosferach hamującą syntezę melaniny i rozjaśniającą cerę.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Rozczarowanie

Krem stosuję punktowo na przebarwienia od ok. 2 miesięcy. Cały czas zastanawiam się na czym rzeczywiście polega jego działanie. Krem łatwo się aplikuje i bez trudu zasłaniam nim całe przebarwienie. Mam jednak wrażenie, że działa bardziej na zasadzie korektora (krem jest nieprzeźroczysty, w kolorze podkładów lub korektorów), niż substancji, która miałaby przynajmniej hamować powstawanie przebarwień. Producent obiecuje, że produkt "daje natychmiastowy efekt, wyrównuje pigmentacje, rozjaśnia i poprawia koloryt. Krem regularnie stosowany powoduje natychmiastowe rozjaśnienie skóry, zmniejszenie intensywności i wielkości przebarwień, wyrównanie kolorytu, spowolnienie powstawania zmian barwnikowych." Rzeczywiście, krem po nałożeniu maskuje przebarwienie, ale efekt zmniejsza się po wchłonięciu się go w skórę. Poza tym nie zauważyłam różnicy w intensywności lub wielkości przebarwień. Wręcz przeciwnie. Już od kilku lat walczę z "plamą" na lewym policzku, która każdego lata robi się większa i intensywniejsza, więc miałam nadzieję, że ten krem coś pomoże, a przynajmniej zatrzyma powiększanie się przebarwienia. Żeby zwiększyć efekt, każdego rana "traktowałam" moje przebarwienie kremem z filtrem 30, na który po kilku minutach nakładałam właśnie krem White Skin. Niestety, żadnego rezultatu nie zauważyłam. Na dodatek mam wrażenie, że w miejscach nakładania tego aktywnego kremu, roluje mi się i waży mój podkład. Żałuję tylko, że nie zrobiłam zdjęcia "przed" i "po". Uważam, że produkt nie jest warty swojej ceny. Nie polecam.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  80
  recenzji

  778
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  24
  recenzji

  825
  pochwał

  9,59

 3. 3

  1
  produktów

  21
  recenzji

  533
  pochwał

  6,29

Zobacz cały ranking