Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się z efektem Pore Blurring)

Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zapewnia niewidzialne krycie, niezbędną ochronę oraz nawilżenie cery przez 24 godziny. Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zawiera mikroskopijne cząsteczki odbijające światło, dzięki którym niedoskonałości stają się mniej widoczne, a cera jest promienna, wygładzona i w 100% idealna, nawet z bardzo bliska. Zaawansowana technologicznie formuła pozwala podkładowi idealnie dopasować się do koloru skóry.

fluidy
nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Jeden z lepszych podkładów drogeryjnych

Tak jak obiecuje producent bardzo ładnie dopasowuje się do skóry. Jak dla mnie jeden z lepszych podkładów na rynku drogeryjnym. Używam go praktycznie codziennie i nie mogę się z nim rozstać. Na pewno będę go kupować.

nie zbyt przypadł mi do gustu

Choć ma naprawdę ładne odcienie, które współgrają z kolorem mojej cery, nie polubiliśmy się za bardzo. Podkład rzeczywiście dopasowuje się do koloru skóry jednak tworzy przy tym efekt maski, czego żadna kobieta robiąc makijaż nie pragnie. Jest ciężki, zatyka pory. Konsystencja jest w porządku, delikatny zapach jest ładny. Wszystko całkiem okej, gdyby nie to, że zapycha powodując powstawanie wyprysków i zaczerwienień.

Dość ciężki, ale może być

Produkt jest dość gęsty wolę produkty o rzadszej konsystencji przez co jest ciężki dla mojej cery. Z pewnością można uznać go za wydajny, ponieważ w opakowaniu znajduje się duża ilość produktu. Podkład dopasowuje się do koloru cery i dość dobrze kryje niedoskonałości. Opakowanie umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu

Bez efektu maski

Komfortowy podkład. Jest lekki, nakłada się jak krem i pachnie jak krem.
Na mojej mieszanej cerze wygląda bardzo dobrze przez długi czas. Jest mało kryjący ale osobiście lubię taki efekt.
Najlepsze jest to, że wygląda dobrze i nie podkreśla porów. Poza tym fajnie nawilża.

Moja cera mieszana go polubiła

Kupiłam go tylko dlatego, że jedna z moich ulubionych youtuberek go chwaliła, a sprawdzają się u mnie popierane przez nią produkty. Nie wierzyłam do końca w powodzenie tego zakupu, bo mam różne doświadczenia z podkładami Rimmela. Dodatkowo ten miał być nawilżający, więc czułam, że będzie powtórka z rozrywki tak jak w Breathable - wszystko spłynie w połowie dnia.
Jakież było moje zdziwienie po pierwszej aplikacji :)
Podkład nakłada się ekspresowo. Krycie ma średnie w stronę lekkiego, więc to jest raczej jednoznaczne z bezproblemową aplikacją. Nie zastyga całkowicie, nie tworzy efektu maski. Nie czuć go na skórze, jest bardzo komfortowy w noszeniu. Wstaję do pracy na 6 rano i nie mam ani ochoty, ani dziennego światła o 4:30, żeby bawić się w full cover, którym tylko bym sobie zrobiła krzywdę o takiej porze dnia (nocy?). Długo szukałam więc podkładu, który nałożę w sekundę i do przynajmniej tej 15:00 będzie wyglądał w miarę świeżo. Przy tym nie zrujnuje mi cery. Dla mnie więc ten podkład to taki idealny krem BB, tym bardziej, że ma SPF20. Krycie nie jest powalające, a ja nie mam idealnej cery. Nie chcę jednak jej ukrywać pod szpachlą. Nie mam z tym problemu, że spod tego podkładu prześwitują niedoskonałości, bo zależy mi na naturalnym wykończeniu. Ten produkt mi to daje. Wygładza cerę wizualnie. Z tym pore blurring z bliska szału nie ma, ale jak patrzę z odległości drugiego człowieka na swoje odbicie w lustrze to naprawdę cera prezentuje się świeżo i promiennie. Czasem zapomnę lub nie zdążę nałożyć kremu pod podkład. Jednak on utrzymuje poziom nawilżenia mojej skóry i nie zapycha. Trwałość jest dyskusyjna, zawsze mogłaby być lepsza. Idealnie, gdyby podkłady w nienaruszonym stanie trwały do demakijażu i nie niszczyły cery... Ten wyświeca się w akceptowalny sposób po ok. 5 godzinach, co uważam za sukces w moim przypadku. Wystarczy ogarnąć sebum bibułkami i jest ok. Nie zjeżdża z twarzy, nie spływa, nie ciastkuje się. Utrwalam go pudrami matującymi, a nadal wygląda promiennie i nie warzy się z nimi. Ciekawe jest to, że używałam koloru 103 Tru Ivory w momencie kiedy byłam bardziej blada i też potem, gdy musnęło mnie słońce. A on nadal pasował i nie odcinał się. Wreszcie mam podkład, którego nie będę musiała mieszać lub kupować innego odcienia w zależności od pory roku.

Moj ulubiony

Świetny podkład na codzień. Fakt nie jest bardzo mocno kryjący ale ja takiego nie potrzebuje. Pięknie wyrównuje koloryt skóry i daje jej ładne wykończenie na czym mi zależy. Nie czuć go na twarzy, nie wysusza jej i świetnie się utrzymuje cały dzień nawet nie przypudrowany. Polecam.

Podkład dobry dla perfekcyjnej cery

Podkład kupila moja mama na szybko w drogerii i od razu nie przypadł jej do gustu, dała go mi, bo kolor akurat był idealny. Zaznaczę, że obie mamy raczej problematyczną cerę, mieszaną w kierunku tłustej. Podklad po dwóch godzinach już sie dość mocno świeci w strefie T. Nie daje właściwie żadnego krycia; może inaczej, ładnie kryje mi policzki gdzie nie mam żadnej niedoskonałości i nic do przykrycia. Do cery suchej i normalnej jak najbardziej, do tłustej i mieszanej zdecydowanie nie.

Jeden z ulubinych podkładów

Zużyłam już kilka opakować
Zalety
-posiada pompkę
-duży wybór kolorów, pasuje do mojej jasnej karnacji
- wydajny
- dobrze kryje
- długo się trzyma
- bardzo łatwo dostępny

Idealny!

Jest moim ulubieńcem! Po dopasowaniu do cery(a wybór nie mały) nie ma obaw że go będzie widać. Matowi i nawilża skórę a do tego utrzymuje się cały dzień.

Kiepski

Podkład kupiłam w promocji w Rossmanie za 24zl . Myślałam że sprawdzi się tak dobrze jak puder z tej samej serii ale niestety podkład okazał się fatalny. Wcale nie kryje , zapycha i na mojej skórze wyglądał fatalnie.
Pierwsze użycie i do kosza. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Zaufałam recenzjom i się zawiodłam :/

No cóź , spodziewałam się naprawdę dobrego podkładu a tu taki klops :/ Ogromny minus za kolory jasne które nijak się mają do mojej karnacji. Kupiłam dwa odcienie i muszę je mieszać żeby nie wyglądać idiotycznie. Najjasnijeszy kolor ma różowe tony, a wolalanym jednak zółte. Zapach jest jak dla mnie zbyt intenwysny jak na podkład, na szczście po jakims czasie się ulatnia. Konstystencja i krycie calkiem dobre, ale minus za to, że niezbyt dobrze trzyma się na twarzy i lubi schodzic plamami :/

Dobry podkład! Idealny na wakacje, lekki, bez efektu maski.
Ma odpowiednią konsystencję, dobrze się rozprowadza i faktycznie dopasowuje się do kolorytu skóry. Może mieć jednak problem z pokryciem większych niedoskonałości skóry. Mimo to polecam.