Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się z efektem Pore Blurring)

Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zapewnia niewidzialne krycie, niezbędną ochronę oraz nawilżenie cery przez 24 godziny. Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zawiera mikroskopijne cząsteczki odbijające światło, dzięki którym niedoskonałości stają się mniej widoczne, a cera jest promienna, wygładzona i w 100% idealna, nawet z bardzo bliska. Zaawansowana technologicznie formuła pozwala podkładowi idealnie dopasować się do koloru skóry.

fluidy
nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Rimmel

Podkładu używałam jakiś czas temu inpowiem szczerze, żr juz go nigdy nie kupie. Odkłada się na twarzy i utlenia . Nie polecam go nikomu z jasną cerą, ponieważ są bardzo ciemne odcienie.

Dosyć średni

Podkład jest dosyć ciężki, praktycznie nie kryje, ani nie matuje. Wymaga bardzo wielu poprawek w ciągu dnia. Jego plusem jest widoczne nawilżenie, oraz cena. Moja ocena to 5,5/10

Jeden z ulubionych

Jeden z podkładów do którego zawsze wracam. Podkład ma dobre krycie, nie wysusza skóry. W okresie letnim mi się nie sprawdza, jest za ciężki i dość szybko się ściera. Kolejnym małym minusem jest to, że niestety nie stapia się idealnie ze skórą, jest dość widoczny.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie spotkamy się po raz drugi...

Niestety, mimo, że konsystencja jest subtelna, to podkład bardzo niesubtelnie ciemnieje na twarzy! Dla mnie jest również dość ciężki, nie czuję się w nim "perfection"

Nowsza wersja a dalej ciemnieje

Zakupiłam produkt na promocji skuszona cena. Używałam już starszej wersji i nie polubiłam się z nią. Tym razem jest tak samo. Podkład wchodzi w zmarszczki, pory a na skórze wygląda strasznie tłusto. Skóra się świeci i szybko ściera. Najgorsze jest to że najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny bo po prostu ciemnieje. Nie dla mnie

Dopasowania brak, pory widać jak przy każdym innym podkładzie

Potrzebowałam podkładu na już i tak właśnie rimmel w odcieniu ivory trafił w moje ręce. Proste opakowanie z pompka która się nie zacina. Rozprowadza się na twarzy łatwo, kolor się nie zmienia ani nie dopasowuje, po prostu kolor wyjściowy jest taki sam jaki nałożyliśmy. Krycie ma ledwo średnie, dopiero druga warstwa coś tam poprawia. Pory są tak samo widoczne jak przy każdym innym podkładzie. Trwałość to jakieś 3-4godziny przynajmniej na mojej mieszanej skórze. Odstawiłam ponieważ mnie zapycha i po każdej aplikacji wyskakuje coś nowego. Nie dla mnie.

Lekki, średniokryjący podkłąad.

Bardzo długo go używałam. Ma lekkie krycie, można je stopniować. Stosowałam g raczej do wyrównania kolorytu, nie mam dużych zmian od zakrycia, tylko lekkie przebarwienia. Z czasem stał się dla mnie zbyt różowy i musiałam zmienić podkład. Ale miło go wspominam, sprawdzał się na każdą okazję, zarówno na lato, cienką warstwą jak i na przyjęcia okolicznościowe, nałożony grubszą warstwą. Nie zapychał, nie podkreślał suchych skórek. Można okręcić i wydobyć resztki produktu. Szklana butelka na plus. Myślę, że sprawdziłby się jako pierwszy fluid, dla młodych osób.

Świetny mat

Kupiłam ze względu na formułę oil-free, tylko takich używam, nie zapchał mnie. Posiada bardzo ładne odcienie, nie takie różowe, bo tych nie lubię, gdyż mam skłonność do zaczerwienienia i szukam kontrastu. Wspaniale matuje i stapia się ze skórą, wygląda bardzo naturalnie. Pory są mniej widoczne. Jest delikatny, ale trwały, ma przyjemną konstystencję. Jego mat jest nieprzesadzony, dla mnie akurat. Można go kupić w rozsądnej cenie w szklanej buteleczce z pompką. Polecam!

Nawet OK

Nie obiecywałam sobie dużo po tym podkładzie, ponieważ jako posiadaczka tłustej cery często kiepsko dogaduję się z podkładami które nie są długotrwałe. Zakupiłam ten podkład w promocji ponieważ szukałam czegoś lżejszego, do stosowania na przemian z cięższymi podkładami. Muszę przyznać że byłam mile zaskoczona, bo okazało się że podkład ma dość lekką formułę i do tego średnie krycie. Ładnie ujednolica cerę i wygląda na buzi estetycznie i świeżo, ładnie stapia się ze skórą i nie podkreśla porów. Daje bardzo estetyczny efekt. W ciągu dnia niestety na mojej skórze trochę się wyświeca, ale nie jakoś dramatycznie. Zaznaczam jednak że na mojej skórze absolutnie każdy podkład się wyświeca, więc nie należy negatywnie go oceniać przez pryzmat moich odczuć w tej kwestii. Fajne jest to że nawet jak w ciągu dnia lekko zetrze się z nosa pod wpływem noszenia maseczki, lub pocierania dłonią, to można go ładnie doklepać i rozetrzeć i nadal wygląda to całkiem dobrze. Naprawdę bardzo podpasował mi ten podkład i używam z przyjemnością. Tym bardziej, że można go wyrwać w bardzo dobrej cenie. Do tego szklana buteleczka i higieniczna pompka robią robotę. Nakładam ten podkład na tonik nawilżający i nic się nie waży, dobrze współpracuje zarówno z pielęgnacją jak i z korektorem pod oczy. Polecam

Istna rewelacja

Zanim nie poznałam tego podkładu, przez długi czas używałam innego z linii Rimmel, jednak Match Perfection nie ma sobie równych!
Doskonale sprawdził się do lekkich, codziennych makijaży. Jego krycie jest średnie, ale doskonale blenduje się z korektorami i nie odznacza na skórze.
Efekt użycia tego podkładu przypomina filtr z instagrama!

Może być

Zużyłam kilka opakowań tego podkładu i śmiało stwierdzam, że za taka kwotę nie jest najgorszy. Mam cerę mieszana i mało podatna na wypryski. Nie potrzebuje wiec produktu silnie kryjącego a ten podkład według mnie jest średnio kryjący wiec pod tym względem dla mnie ok. Słabo radził sobie z moja cerą w obrębie „T” ale po użyciu bibułki matujące było ok.

Niezły

Używam go sporadycznie i sprawdza się przyzwoicie na krótką metę. Niestety ściera się i po paru godzinach potrzebuje poprawki, mimo używania z pudrem. Nie daje rady z tłustą cerą. Krycie ma spoko, ładnie zlewa się ze skórą. Ma boski zapach.