Bioderma, Atoderm, Intensive Baume (Kojący balsam emolientowy)

Bioderma, Atoderm, Intensive Baume (Kojący balsam emolientowy)

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom. Zawartość substancji aktywnej o właściwościach przeciwświądowych PEA sprawia, że Atoderm Intensive szybko redukuje swędzenie i potrzebę drapania.
Wzbogacony o substancje kojące i oczyszczające, błyskawicznie łagodzi podrażnienia i trwale przywraca barierę ochronną skóry. Działanie to zawdzięcza dodatkowi unikalnego kompleksu Lipigenium (zbudowanego z biolipidów, które naturalnie występują w naskórku).
Balsam zawiera także kompleks Skin Barrier Therapy, który ogranicza czynniki zaostrzające stopień przesuszenia skóry – adhezję i proliferację Staphylococcus aureus oraz penetrację alergenów. W konsekwencji biologicznie odtwarza spójność bariery skórnej.

balsamy
bezzapachowa
z pompką
Struktura
bogate
krem
>250ml

Mocno nawilża i szybko się wchłania

Jestem alergikiem z atopowym zapaleniem skóry. Mam problemy z suchą skórą, jej świądem i powstającymi ranami. Balsam Intensive Baume jest moim ratunkiem, jako jedyny niweluje podrażnienia na mojej skórze. Nawet po posmarowaniu nim ciała pełnego ran, nic mnie nie boli. Jest to jedyny balsam, który mogę stosować przy zaostrzeniach na ciele.
Bardzo mocno nawilża i co dla mnie najważniejsze, szybko się wchłania. Przy AZS muszę smarować całe ciało kilka razy dziennie, więc jest to dla mnie bardzo wygodne.
Polecam z czystym sumieniem.

ZALETY:
- bardzo skuteczny
- mocno nawilża
- szybko się wchłania
- łagodzi podrażnienia na skórze

WADY:
- cena mogłaby być troszkę niższa, ale patrząc na jego zalety i tak warto. Jako jedyny mi pomaga i często można go gdzieś dorwać ze zniżką :)

Świetnie nawilża

Balsam świetnie nawilża i przede wszystkim działa przeciwzapalnie. Zastąpiłem nim maść polecaną przez dermatologa i działa lepiej. Jeszcze żaden kosmetyk z Biodermy mnie nie zawiódł.

Bioderma atoderm intensive baume

Świetny produkt. Doskonale nawilża i regeneruje. Mam skórę suchą i skłonną do podrażnień. Ten krem radzi sobie wybitnie. Czuję, że moja skóra jest odżywiona i elastyczna dzięki niemu. Na promocjach można go dorwać w atrakcyjnej cenie. Szczerze polecam. :)

Ratunek dla atopika

Polecam z całego serca balsam Atoderm Intensive Baume firmy Bioderma. Jest ze mną i z moim synem od roku i sprawdza się doskonale. Polecony przez dermatologa był strzałem w dziesiątkę do stosowania od pierwszych dni życia. Uratował nas przed stosowaniem maści sterydowych polecanych przez alergologów. Dla mnie jest numerem 1 w codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry z AZS.

Najlepszy balsam do skory atopowej

Najlepszy balsam dla dziecka zmagającego się z AZS. Bardzo dobrze nawilża, odbudowuje barierę lipidową, a przede wszystkim łagodzi uporczywy świąd. Próbowaliśmy balsamów różnych firm, ale zawsze wracamy do Biodermy, jako najlepszego kosmetyku pielęgnacyjnego.

JESTEM NA TAK!Bioderma, Atoderm, Intensive Baume (Kojący balsam emolientowy)

Szukałam długo balsamu dla mojej wrażliwej, atopowej skóry. Balsam spełnia moje oczekiwania, nie piecze, nie swędzi po nim. Najlepszy jaki do tej pory miałam! Zapach specyficzny, typowy dla kremów / balsamów do atopowej skóry, ale delikatny, idzie się przyzwyczaić.
Jedynie cena mogłaby być troszkę niższa, gdyż używam go 4-5 razy dziennie

świetny

Balsam umieszczony jest w wygodnym opakowaniu z pompką, co bardzo ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości. Ma fajną, kremową konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko wchłania pozostawiając ją gładką i przyjemną w dotyku. Mam dość suchą skórę i używam wielu balsamów, do tego zawsze jednak wracam co jakiś czas bo jest niezastąpiony. Balsam do najtańszych nie należy ale jest bardzo wydajny.

Skuteczny

Dużo kremów i balsamów przetstowałam do swojej skry z egzemą. Zniszczoną po alergiach i maściach sterdydowych ukoił najlepiej balsam Atoderm Intensive Baum z Biodermy. Łagodzi świąd i poprawia kondycję skóry odbudowując barierę ochronną skóry. Wykorzystałam już kilka opakowań balsamów bo stosuję na dużą powierzchnię i często.

Bardzo dobry dla suchej wrażliwej skóry!

Wyśmienity balsam, sprawdza się o wiele lepiej niż emolienty "reklamowanych" firm. U małego dziecka przy objawach zbliżonych do ciemieniuchy pomógł w kilka dni. Podobnie w przypadku "alergii" o którą podejrzewaliśmy naszego malucha - okazała się ona atopowym zapaleniem skóry i kilka dni smarowania przyniosło wyraźną poprawę. Stosunkowo wysoka cena jest bardzo myląca, bo produkt jest w dużej butelce, a przy tym wydajny, u nas na prawie pół roku stosowania, w związku z czym okazuje się tańszy niż półka popularna. Praktycznie nie posiada zapachu.

Szczerze polecam!

Bardzo dobry emolient do twarzy i ciała. Może być stosowany zarówno przez dorosłych jaki i dzieci. Ma wygodne opakowanie, nie podrażnia, bardzo dobrze nawilża skórę.

świetny balsam do suchej, wrażliwej skóry

zarówno ja, jak i dzieci mamy skórę bardzo suchą i skłonną do podrażnień. Regularne stosowanie atoderm intensive zapewnia dobre nawilżenie, brak swędzenia, gładkość i ukojenie dla suchej skóry. polecam!

Mój Nr 1

Świetny balsam od 1. dnia życia. Idealny w walce z AZS. Nie zostawia tłustego filmu na skórze. Bardzo dobrze nawilża, usuwa uczucie pieczenia, podrażnienia, świąd oraz łuszczący się naskórek. Praktycznie nie posiada zapachu.