Bioderma, Atoderm, Intensive Baume (Kojący balsam emolientowy)

Bioderma, Atoderm, Intensive Baume (Kojący balsam emolientowy)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące ochronną barierę skóry i zapobiegające podrażnieniom. Zawartość substancji aktywnej o właściwościach przeciwświądowych PEA sprawia, że Atoderm Intensive szybko redukuje swędzenie i potrzebę drapania.
Wzbogacony o substancje kojące i oczyszczające, błyskawicznie łagodzi podrażnienia i trwale przywraca barierę ochronną skóry. Działanie to zawdzięcza dodatkowi unikalnego kompleksu Lipigenium (zbudowanego z biolipidów, które naturalnie występują w naskórku).
Balsam zawiera także kompleks Skin Barrier Therapy, który ogranicza czynniki zaostrzające stopień przesuszenia skóry – adhezję i proliferację Staphylococcus aureus oraz penetrację alergenów. W konsekwencji biologicznie odtwarza spójność bariery skórnej.

balsamy
bezzapachowa
z pompką
Struktura
bogate
krem
>250ml

Natłuszcza doskonale!

Balsam świetnie natłuszcza i nawilża moja suchą skórę. Od lat mam potwierdzone atopowe zapalenie skóry. Towarzyszy temu zaczerwienienie, przesuszenie, rogowacenie i świąd. Ten krem firmy Bioderma pomaga mi na co dzień natłuszczać i nawilżać skórę.

Idealna formuła

Ten balsam nakładam po kapieli, mam bardzo suchą skórę i kiedy go rozsmaruje błyskawicznie sie wchłania i nawilża skórę na caly dzień. Również syn, ktory zmaga się z łzs używa balsamu i niepojawiaja się u niego suche placki. Duża butelka jest poręczna i produkt jest bardzo wydajny.

Cudowny

Balsam naprawdę poprawia jakość skory na ciele. Miałam wręcz rybia łuskę na nogach po wakacjach i nic mi nie pomagało … przypadkiem trafiłam na ten balsam i jestem z niego naprawdę zadowolona skóra na nogach stała się nawilżona i po prostu estetyczna. Balsam szybko się wchłania, aplikator z pompka pomaga podczas aplikacji. Ogólnie jestem zadowolona i polecam będę do niego wracać

Niepowtarzalny

Jedyny i niepowtarzalny uratował mnie przed totalna masakrą mojego ciała. Polecam każdemu kto ma problemy ze skórą atopową. Konsystencja i zapach zadowolą każdą wybredną duszę.

Mój nr 1

Odkąd zdiagnozowano u mnie atopowe zapalenie skóry szukałam emolientu, który poprawiłby mój komfort życia - łagodził swędzenie, nawilżał i natłuszczał, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Po wielu testach trafiłam na Atoderm balsam i już ze mną został. Stosuję go codziennie - w zaostrzeniu razem z maściami, a przy niewielkich zmianach jako jedyny.
Polecam ten balsam wszystkim, nie tylko atopikom. Jest uniwersalny - można nim posmarować zarówno ciało, jak i twarz. Skóra staje się delikatna i miękka.
Wraz z balsamem warto stosować Atoderm Intensive Gel Moussante tej samej marki - dla mnie to duet idealny.

Balsam idealnie nawilżający

Wstęp:
Balsam został mi polecony przez pediatrę i muszę przyznać najlepszy na jaki trafiłam.

OPAKOWANIE: Bardzo wygodne, ułatwiające aplikację oraz trwałe.

UŻYTKOWANIE: Używaliśmy bardzo długo, obecnie przez minione 9 miesięcy.

DOSTĘPNOŚĆ: Ja osobiście zamawiałam w sklepach internetowych/aptekach - jest bardzo łatwo dostępny. Często w promocji.

OCENA:

Co prawda balsam jest przeznaczony dla skóry atopowej, ja jednak takiej nie posiadam. Natomiast świetnie sprawdził się do mojej suchej skóry jak również do skóry mojego dziecka. Sama aplikacja jest bardzo przyjemna. Bardzo ładnie się wchłania nie pozostawiając tłustej poświaty. Sam balsam nie ma zapachów co dla mnie jest bardzo dużym plusem. Po systematycznej aplikacji od razu zauważymy poprawę kondycji naszej skóry.

Intensive baume

Bardzo dobry krem do suchej i atopowej skory dla fzieci i doroslych my jestesmy bardzo zadowoleni z tego kremu jest przeciwswiadowy i nawilzajacy.polecam wszystkim atopikom

Bardzo dobry!

Atoderm Intensive Baume jest balsamem bardzo nawilżającym i przeznaczonym do skóry atopowej i bardzo suchej. Idealnie sprawdza się jesienią i zimą i nawet w cieplejsze dni. Przed odkryciem tego produktu skóra bardzo mnie swędziała, była sucha i łuszczyła się. Już po pierwszym użyciu stan mojej skóry znacznie się poprawił i nie doświadczałam już uczucia swędzenia. Ukojenie i nawilżenie skóry trwa bardzo długo.

Najlepszy na swiecie????

Balsam że wszystkich najbardziej sprawdził się przy mojej suchej, sklonnej do podrażnień, atopowej skóry. Mega nawilża, przynosi ukojenie i skóra po nim nie swędzi i co najważniejsze nie uczula!!! Nadaje się do skóry twarzy pod makijaż. Bezzapachowy.

Bioderma recenzja

Polecam ten balsam.
Zaletą jest skład, szybkie działanie nie zostawia filmu na skórze. Szybko się wchłania.

nie znalazłam żadnego innego lepszego kremu na rynku.

Wykorzystała: kilka próbek

Uratował moją skórę !

Na codzień mam skórę bardzo suchą i wrażliwą. Przez ostatnie lata, pogorszyło się, I zaczęła moja twarz być bardzo czerwona i podrażniona. Próbowałam różne kremy, lecz tylko ten pomógł mi najlepiej.
Po kilku dniach stosowania, moja czerwoność praktycznie zniknęła, a moja skóra w końcu zaczęła żyć.
Na dzień dzisiejszy jest o wiele lepiej, nie muszę się martwić podrażnieniem i suchością.
Kremu w butelce jest dużo, a cena nie jest za wysoka. Zapach jest przyjemny, I neutralny.
Polecam jak najbardziej dla typu skóry suchej.

Świetny

Intensywny balsam Atoderm marki Bioderma to świetne uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji skóry atopowej, wrażliwej i suchej. Stosuję ten produkt po użyciu olejku pod prysznic z Bioderma.
Balsam intensywnie nawilża i odżywia. Z każdym kolejnym użyciem produktu odczuwa się ukojenie dla skóry atopowej, wrażliwej i suchej.
Regularne stosowanie produktu całkowicie niweluje silne przesuszenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny,

1959