Max Factor, Miracle Second Skin Hybrid Foundation, Hydrate Protect Renew SPF 20 (Podkład nawilżający z filtrem)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 32,8 ml

Max Factor Miracle Second Skin to wyjątkowe połączenie lekkości płynnego podkładu i właściwości kryjących typowych dla podkładów w kompakcie.

Mleczko kokosowe pochodzenia naturalnego doskonale nawilża skórę, która pozostaje miękka i promienna przez cały dzień. Bogata i lekka konsystencja z łatwością wnika w pory, zapewniając niewidoczne, niewyczuwalne krycie oraz efekt drugiej skóry. Wzbogacony o probiotyki i prebiotyki podkład z filtrem UV wspiera naturalną warstwę ochronną skóry, a przebadana klinicznie formuła Miracle Second Skin wspomaga proces odnowy naskórka i zawiera filtr SPF 20 dla dodatkowej ochrony. Podkład do twarzy Max Factor jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla skóry wrażliwej.

Filtry
SPF 15 – 30
fluidy
wrażliwa, sucha, normalna
kryjące, nawilżające, ujednolicające, rozświetlające
w tubce

Lekki podkład idealny na wiosnę i lato

Podkład kupiłam zupełnie spontanicznie w drogerii Rossmann, jako produkt na ostatnią chwilę przed nieplanowanym spotkaniem, które miało odbyć się za kilka minut a ja o zgrozo bez makijażu! Podkład zdał egzamin, sprawdził się na spotkaniu, ale również przy dalszym stosowaniu, bo przekonał mnie do siebie. Lekki, z bardzo niskim kryciem, ale z SPF (niskim, bo niskim, przyda się dodatkowa ochrona, ale lepszy rydz niż nic:)), właśnie czegoś takiego oczekuję od podkładów na cieplejsze dni. Nie tworzy efektu maski, nie zapycha porów, wyrównuje koloryt skóry. Sprawdza się nakładany gąbeczką, ma konsystencję półpłynną. Nie zauważyłam spektakularnych efektów nawilżenia, lecz nie jest to łatwe przy stosowaniu dość rozbudowanej pielęgnacji. Bardzo wygodna tubka z aplikatorem, zmieści się wszędzie.
Jako miłośniczka lekkich podkładów na lato, zachodzi duża szansa, że kiedyś do niego wrócę.

Zero nawilżenie

Podkład nie robi nic co obiecuje producent.
Konsystencję ma gęstą i tępą. Ciężko rozprowadza się gąbeczką. Wygląda na buzi źle i podkreśla suche skórki.

Bardzo go lubię :)

Max Factor kojarzył mi się z przestarzałymi formułami podkładów, ale widząc ten nowoczesny design i czytając dobre opinie skusiłam się na jego kupno, i nie pożałowałam!

Podkład ten jest dość gęsty i zbity, jednak po rozprowadzeniu na twarzy daje lekkie i świeże wykończenie. Jest kremowy i daje uczucie nawilżenia na twarzy. Przed przypudrowaniem jest mokry i świetlisty - na pewno nie jest to coś dla fanów matów. Nie jest zastygający, Jego krycie określiłabym jako lekkie do średniego, moim zdaniem idealne na co dzień. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, ukrywa mniejsze niedoskonałości, nie wygląda jak maska, nie przeciąża skóry i nie daje uczucia ściągnięcia. Mnie, jako posiadaczce cery mieszanej, przypudrowany świetnie trzyma się cały dzień na twarzy, jeśli gdzieś się zetrze, to w bardzo estetyczny sposób. Dobrze przyjmuje na siebie inne produkty. Nie waży się, nie podkreśla suchych skórek. Pachnie delikatnie i przyjemnie. Jest wydajny. Zawiera filtr 20 co jest dodatkowym atutem, jednak nie polecam polegać tylko na jego ochronie.

Opakowanie jest estetyczne i zgrabne. Pod korkiem ukryta jest pompka, która dobrze działa i wysysa produkt do końca.

Jedynym mankamentem tego podkładu jest dla mnie jego gama kolorystyczna. Nie ma w swojej ofercie idealnego dla mnie odcienia. Mam wrażenie, że kolory wpadają trochę w zbyt ciepłe tonacje. Ja znalazłam na to sposób i mieszam go z innymi, bardziej beżowym podkładem i jako tandem spisują się świetnie :)

Bardzo przyjemny

Eleganckie smukłe opakowanie w postaci tubki, poręczne i wygodne
- na pierwszy rzut oka kojarzące się z Max Factor (elegancja) podkład miałam przyjemność testować po wcześniejszym zakupie go w Rossmann pamietam, że skusiła mnie na niego cena bo była naprawdę atrakcyjna. Podklad jest z chrona SPF20. Jeśli chodzi o nakładanie go na inny krem z filtrem totalnie u mnie odpada - podkład strasznie się rolował (tak oczekiwałam po nałożeniu spf, tak był to sprawdzony spf)
Solo prezentuje sie zawsze naprawdę pieknie jego świetliste wykonczenie zawsze bardzo lubiłam! Krycie ma raczej delikatne, można próbować je stopniować nakładając kolejna cieką warstwę kosmetyku jednak trzeba uwazac na ilość produktu. Nie obciążał mojej skory nie przesuszal. Ogólnie jest naprawdę bardzo fajny.

dobry podkład

Podklad kupiłam w drogerii rossman, w cenie promocyjnej. Potrzebowalam w swojej kolekcji podkladu o wlasciwosciach nawilzajacych, zachęciła mnie także dodatkowa ochrona w postaci SPF20. Nie zastapi to zalecanej ilości nakladania kremu z filtrem jednak zawsze dodatkowa ochrona na plus. Podklad pieknie prezentuje się na buzi. Moja skóra jest bardzo sucha i odwodniona, swietnie jednak współgra z podkladem marki Max Factor. Daje on świetliste wykonczenie, po przypudrowaniu nic sie nie wyświeca a u mnie trzyma sie on naprawde długo. Krycie jest bardzo delikatne, uzywam go raczej w celu wyrownania kolorytu twarzy, gdyż solo nie radzi sobie u mnie w większymi wysypami. Opakowanie jest poręczne i wygodne, dozownik takze dziala bez zarzutu

Fajna opcja

Działanie super! Nie warzy się, fajnie wtapia się w skórę, nie podkreśla zanadto skórek czy zmarszczek - miło, że dodano SPF 20. To nad czym mogliby popracować to kolorystyka, trudno było mi znaleźć odpowiedni odcień. Trwałość może nie powala, ale jest to jednak podkład nawilżający. W okresie letnim nie stosuję, bo mam wrażenie że zjechałby mi z twarzy, natomiast w inne pory roku warto przetestować.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Świetny produkt

Jak dla mnie najlepszy podkład, delikatny, pięknie wtapia się w skórę, nie podkreśla suchych skórek, idealne delikatne świetliste wykończenie. Zdecydowanie polecam

Testowałam wiele ale ten jest najlepszy

Testowałam wiele podkładów - ten okazał się jak do tej pory najlepszy. Delikatny, bardzo dobrze sie rozprowadza, nie tworzy efektu maski, jest lekki a mimo to bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości. Nie zatyka porów, długo utrzymuje się na skórze, dosyć wydajny. Kupuję po raz kolejny i oczywiście polecam.

Jak na razie ok

Kupiłam go na promocji w Rossmanie. Jak dla mnie jest w porządku - lubię lekkie podkłady. Daje efekt zwierzeń i rozświetlonej cery. krycie określam jako średnie. Dla cery która jest niewymagająca sprawdzi się dobrze. Ładnie współpracuje z innymi kosmetykami, lekko się blenduje. Wtapia się w skórę bez efektu maski. Kolor jest przyjemny, natomiast pojemność jest mała. Niestety, cena bez promocji jest dość wysoka i myślę że bez promocji nie jest wart tak wysokiej kwoty, natomiast warto czekać na obniżkę ceny bo za 30 złotych jest to na prawdę świetny produkt.

Jedyny podkład Max Factor, którego nie lubię

Bardzo cenię podkłady od Max Factor, miałam już kilka z różnych serii. Miracle Second Skin to pierwszy, którego nie mogę zmęczyć. Ma wszystkie plusy, do których przyzwyczaił mnie Max Factor, czyli: bardzo dobrą, kremową konsystencję, która bez problemu stapia się ze skórą, daje satynowe wykończenie, efekt rozświetlenia skóry oraz (najważniejsze) odpowiadające mi odcienie z żółtymi tonami. Krycie średnie czyli daje naturalny efekt. Trwałość średnia. Jedynym, aczkolwiek kluczowym dla mnie problemem, jest reakcja moich oczu. Szybko po nałożeniu czuję tzw. piach w oczach. Podkład ma SPF20 i to jego obwiniam za podrażnienie. Czasem zdarza mi się tak właśnie przy kremach z SPF. Przy nakładaniu omijałam więc okolice oczu, zataczając coraz większy promień terenu chronionego ale w końcu wyszło tak, że podkład kończyłam w połowie policzków a pod oczy kładłam inny, co nie było ani wygodne ani nie dawało równomiernego efektu.

Mieszane uczucia...

Do zakupu podkładu Miracle Second Skin od Max Factor zachęciły mnie zarówno pozytywne opinie, jak i promocyjna cena. Zgodnie z obietnicą producenta podkład miał zapewniać efekt drugiej skóry, dlatego pokładałam w nim duże nadzieje. Niestety mam do niego mieszane uczucia...

Dużą zaletą podkładu jest jego opakowanie w formie poręcznej tubki z pompką, która zapewnia wygodną i higieniczną aplikację. Posiada lekką, kremową konsystencję i przyjemny zapach. Minusem natomiast jest dość uboga gama kolorystyczna. Po dłuższym zastanowieniu wybrałam odcień 03 Light - średni beż z żółtym pigmentem - będzie odpowiedni dla osób o ciemniejszej, ciepłej karnacji. Podkład łatwo się rozprowadza, doskonale stapia się ze skórą pozostawiając ją nawilżoną, gładką i promienną. Zapewnia średni poziom krycia - dobrze maskuje niedoskonałości.
Osobiście jestem zawiedziona trwałością podkładu. Dobrze przypudrowany już po 3-4h zaczyna się "ciastkować" i wyświecać w strefie T, co negatywnie wpływa na estetykę makijażu.

Produkt nie zapycha, nie uczula i nie podrażnia. Dodatkowo jest wydajny i dostępny w całkiem przystępnej cenie. Zużyłam go do końca, ale raczej ponownie go nie kupię.

NIE POWALA

Kupilam podklad w promocyjnej cenie ok 30 zl , juz na początku było małe wyzwanie by wybrać odpowiedni kolor . ostatecznie wybralam nr 3 a przeskok kolorystyczny miedzy 3 a 4 jest dość spory . Niestety podkład jest mega blady , słabo kryje , konsystencja kremu , spodziewałam sie czegos lepszego po max factor tym bardziej ze ty podkladem oraz tym drugim z kwasem hialuronowym zastąpili słynny radiant lift ... słabe posuniecie nie wróżę długiej przyszłości tym podkladom .