Yope, Naturalny krem do rąk `Imbir i drzewo sandałowe`

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Krem marki Yope, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Dzięki formule zawierającej składniki aktywne, nawilża, odżywia i zabezpiecza suchą i spierzchniętą skórę dłoni. Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego,

natłuszczające, nawilżające
zapachowa
w tubce
bogate
sucha
kremy do rąk

uwielbiam ten krem

Jeden z moich ulubionych kremów do rąk - wspaniały design, metalowa tubka, zapach jest uzależniający. Mam wrażenie, że nieco drogi i mało dostępny jak na tego typu kosmetyk, ale jak na jakiś czas go kupię, to czuję się całkiem dopieszczona.
Trudno mi ustalić efekt nawilżenia etc, ponieważ korzystam z kremów do rąk po każdym myciu rąk, dlatego są one odpowiednio nawilżone.

Nie jest kleisty, nie zostawia śladów, szybko się wchłania, pięknie i trwale pachnie. Nie czuję potrzeby ponownego kremowania, dopiero po myciu.

Naturalny krem do rąk `Imbir i drzewo sandałowe` , Yope

Regenerujący krem do rąk Imbir i drzewo sandałowe kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to tubka o pojemności 100 ml, zapłaciłam około 22 zł.
Krem ma obłędny zapach, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania,
nawilża, odżywia, regeneruje, łagodzi podrażnienia, zapobiega przesuszaniu dłoni, jest wydajny.
Dodatkowy plus za skład 98% składników pochodzenia naturalnego , krem nie zawiera alkoholu, aluminium, amoniaku, olejów mineralnych, parabenów, parafiny, PEG, silikonów, składników pochodzenia zwierzęcego, SLES, SLS.
Podsumowując bardzo fajny krem o ciekawym zapachu, skóra dłoni jest miękka gładka, nawilżona, mniej się przesusza mimo częstego mycia dłoni, na pewno kupię kolejne opakowanie , przyjrzę się też innym kremom do rąk formy Yope.
Serdecznie polecam !

Ten zapach...

Już za sam zapach daję mu 10 gwiazdek. Jest orientalny, trochę męski... po prostu wspaniały i nieoczywisty. Ponadto jest wydajny, nie oblepia dłoni a faktycznie je nawilża. Ma ładne opakowanie i odpowiednią konsystencję.

Wspaniały

Do niektórych zapachów z Yope trzeba się przyzwyczaić. Niektóre z nich są trudne. Jednak większość z nich trafia w moje gusta. Imbir i drzewo sandałowe pachnie trochę aptecznie, trochę jak u lekarza. Ale bardzo mi się to podoba. Opakowanie duże, starcza na długo. Ma kremową nie za gęstą, nie za rzadką konsytencję. Doskonale nawilża. Szybko się wchłania. Dłonie długo ładnie pachną. Opakowanie śliczne, jak zawsze. Sprawdza mi się także w mocno zimne dni. Zregenerował mi popękaną skórę na palcach.

Uwielbiam!

Świetny krem do rąk o niecodziennym zapachu imbiru. Zacznę od tego, że ten krem ma strasznie wielkie opakowanie :) ale na plus, bo starczy na długo. Krem jest w aluminiowej tubce. Łatwo się wyciska, wygodnie odkręca. Tubka zdecydowanie przyciąga wzrok - różowa z zwierzęcym motywem. Produkt świetnie się rozprowadza, momentalnie wchłania i co najważniejsze - nie pozostawia tłustej warstwy. Fajnie regeneruje suchą skórę dłoni i nawilża. Uwielbiam ten zapach na dłoniach. Polecam!

Najpiękniej pachnący krem do rąk...

Ja w tytule. Uwielbiam zapach tego kremu. Kupowałabym go nawet gdyby nie działał tak cudownie jak działa na ???? ale działa. Skóra na moich dłoniach jest sucha, odwodniona często się łuszczy,wyglada na starsza niż jest w rzeczywistości. Próbowałam już setki kremów i radzą sobie różnie. Na ten krem trafiłam kilka lat temu w Home&You, wtedy urzeklo mnie opakowanie (uwielbiam design kosmetyków Yope!), następnie piękny, naturalny skład i masa składników aktywnych. Krem stosuje po każdym myciu, skóra dzięki niemu jest nawilżona, nie łuszczy się, jest jedrniesza i ma zdrowszy kolor. No i ten zapach. Dla mnie jest uzależniający. Co chwilę wącham swoje dłonie (mój chłopak też :)). Ogromnym plusem jest też opakowanie, które nadaje się do recyklingu - jeśli ktoś zwraca na to uwagę. Maleńki minimusik za to, że tubka czasami pęka i krem wydostaje się przez mikro dziurki, ale dla mnie to nie jest jakiś ogromny problem.

bardzo fajny

Malutki poręczny ja to nazywam "torebkowy" lub "kieszonkowy" krem do rąk. Dość drogi porównując do wydajności produktu.
Ogromny plus za delikatny ale ładny zapach. Zapach jest bardzo neutralny, dlatego nadaje się też dla mężczyzn, czyli produkt można określić mianem "rodzinny".
Produkt ma bardzo fajny skład. Uważam ze systematyczne stosowanie kremu polepsza kondycje rąk. Może zimą warto o coś mocniej pielęgnującego - przynajmniej w moim przypadku ale na co dzień do w miare zdrowych rak potrzebujacych tyko nawilżenia sprawdza się idealnie.

Ulubieniec

Dostałam krem w prezencie, sama bym po taki zapach pewnie nie sięgnęła - co byłoby ogromnym błędem! "Dziwne" połączenie zapachowe okazuje się być strzałem w 10! Już sama wiem, żeby sięgać gdy jest możliwość po zapachy raczej niecodzienne i nieoklepane. Ten kojarzy mi się z wyrobami skórzanymi, przypomina trochę męski zapach kosmetyków, dość ciężki ale ja jestem tym zapachem zachwycona. Krem na pewno będzie wydajny, świetnie nawilża dłonie nie zostawiając lepkiej warstwy, a skóra jest miękka i gładka w dotyku. Cena jest bardzo korzystna i "typowa" w stosunku do 100ml kremu. Dostępność może być stacjonarnie trochę utrudniona, co dla niektórych może być problemem. Stacjonarnie wiem, że jest jedynie w Kontigo. Opakowanie nie jest plastikowe a aluminiowe co dla mnie osobiście na plus ale trzeba uważać, aby nie pękło. Do tego śliczna grafika na opakowaniu kartonowym jak i samej tubce i fajny skład. Bardzo polecam ten krem.

W porządku

Dobry codzienny krem do rąk. Nada się jako krem do torebki, bo w miarę szybko się wchłania. Zostawia miłe uczucie na skórze. Ma przyjemny zapach oraz niezły skład. Tubka może pękać więc trzeba na to uważać.
Daje średni poziom nawilżenia, do bardzo wymagającej suchej skóry będzie niewystarczający.
Cena dosyć wysoka bez promocji.
Wydajność na plus

Krem do rąk

Dobry, naturalny krem do rąk, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach. Zapach jest intensywny. Opakowanie estetyczne chociaż zakrętka jest niekoniecznie praktyczna - wyślizguje się z rąk, łatwo ją zgubić. Krem raczej do stosowania w ciągu dnia niż na nocną regenerację .

Krem do rąk

Dobry, naturalny krem do rąk, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach. Zapach jest intensywny. Opakowanie estetyczne chociaż zakrętka jest niekoniecznie praktyczna - wyślizguje się z rąk, łatwo ja zgubić.
Krem raczej do stosowania w ciągu dnia niż na nocną regenerację.

Świetny kosmetyk

Aktualnie mój ulubiony krem do rąk, doskonale nawilża, nie zostawiając przy tym tłustego filmu, szybko się wchłania, a do tego pięknie pachnie. Napewno będę do niego wracać.