Bielenda, Crazy Mask, Detoksykująca maska w płacie 3D `Panda`

Bielenda, Crazy Mask, Detoksykująca maska w płacie 3D `Panda`

Średnia ocena: 3.49/5

Detoksykująca maska w płachcie 3D ze składnikami takimi jak: bambus, zielona herbata, węgiel.

materiałowe/w płatach
sucha, trądzikowa, mieszana, tłusta
oczyszczające, antybakteryjne
w saszetce
materiałowa / w płatach

Wysypująca

Ogólnie lubię kosmetyki marki Bielenda, ale ta maseczka to niestety bubelek. Mam małą twarz i płachta maseczki jest dla mnie zdecydowanie za duża. Oprócz tego mam wrażenie, że to jest lepiszcze. Nie przykleja się idealnie do skóry i co chwilę spada z twarzy, a po zdjęciu pozostawia tak lepką warstwę, że musiałam ją zmyć wodą. Po umyciu dostałam na twarzy wysypu krostek. Nie wiem z czego to wynika, gdyż mamy w składzie węgiel aktywny, hydrolat z herbaty i ekstrakt z bambusa, które powinny działać detoksykacyjnie. Niestety Bielenda, ale na tej maseczce to akurat się zawiodłam. Może inne z tej serii mi przypadną do gustu?

Fajna

Maseczka z serii które lubię i chętnie sięgam ponownie. Przy mojej mieszanej cerze dbam o dodatkową pielęgnacje dlatego maseczki zwłaszcza te w płachcie są idealnym rozwiązaniem bo najprostszym.

Moja mieszana cera potrzebuje nawilżenia ale to powinna być podstawa każdej pielęgnacji bez względu od typu cery. Kolejnym dość istotnym aspektem to rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu cery to na czym chyba najbardziej zależy. Widoczne naczynka czy zaczerwienienia sprawiają, że od pielęgnacji oczekuje wyrównania kolorytu cery. Z trądzikiem problemów nie mam jednakże rozszerzone pory to moja udręka.

Maseczka jest wygodna tzn. po jej nałożeniu trzyma się, nie zsuwa się i przez 15 min daje uczucie nawilżenia a po jej ściągnięciu zauważam zdrowa, zadbaną cerę co mi odpowiada.

Oczywiście tutaj żadnych rewolucji na twarzy nie zrobi ale nawilża i sprawia, że cera wyglada dobrze to już coś.

Całkiem spoko

Zabawna grafika opakowania odzwierciedlona jest w grafice samej płachty. Wizerunek pandy rozbawia podczas aplikacji. Sama płachta jest przyjemna dla skóry, mięsista i wytrzymała. Otwory odpowiednie i na swoich miejscach. Płachta nie zjeżdżała z twarzy podczas noszenia, co jest dla mnie bardzo ważne w tego typu maskach, ponieważ zwykle podczas aplikacji robię sto rzeczy "w między czasie" :D. Płachta jest również bardzo obficie nasączona, aż kapało z niej po wyciągnięciu z saszetki. W saszetce także pozostało dość sporo esencji, która wystarcza na dokładne pokrycie szyi, dekoltu, a nawet można wsmarować w dłonie. Zastygająca esencja robi się nieco lepka. Pozostawiona na twarzy powolnie się wchłania. Najlepiej więc użyć maski wieczorem, aby nie trzeba było jej zmywać tylko pozwolić wchłonąć się w całości.

Maska ma działać detoksykująco na skórę. Moja skóra w ostatnim czasie jest szorstka, występują na niej drobne krostki, pojawiają się wypryski. Zdaję sobie sprawę, że jednorazowo użyta maska nie wpłynie na stan mojej cery, ale po aplikacji maski problemy skórne zostały nieco złagodzone. Sądzę, że kuracja może znacząco poprawić kondycję mojej skóry, dlatego z nadzieją zaopatrzę się w więcej egzemplarzy :).

W składzie maski znajdziemy m.in. bambus, zieloną herbatę oraz węgiel. Warto również wspomnieć o przyjemnym zapachu, który towarzyszy nam w czasie aplikacji :).

Ok

Maseczka przed wszystkimi charakteryzuje się bardzo ciekawym wyglądem. Po otwarciu czuć bardzo przyjemny zapach oraz widać mocno nasączoną tkaninę. Według mnie maseczka dobrze wycięta i dobrze przylega do cery a podczas używania nie ścieka. Nie podowuje pieczenia oraz ściągania skóry. Po zastosowaniu nadmiar wcieram w cerę - po czym ładnie się wchłania. Cera po zastosowaniu jest miękka, odświeżona i oczyszczona.

Meh...zawiodłam się bardzo!

Akurat uzupełniałam moje maseczkowe zapasy i zobaczyłam serię Crazy Mask. Szybko rzuciłam okiem na opinie w KWC i dorzuciłam do koszyka uroczą pandę - w końcu 6,99 zł to nie majątek, prawda? Liczyłam na detoks skóry i chwilę relaksu, a otrzymałam coś zupełnie innego...

ZALETY:
+Śliczne i przyciągające wzrok opakowanie - ta panda jest słodka, naprawdę! Zielone akcenty są optymistyczne i miłe dla oka. Samą saszetkę łatwo otworzyć nawet bez użycia nożyczek. Ogółem - opakowanie jest na plus.
+Płachta jest solidnie nasączona serum, a przy tym nie ześlizguje się z twarzy, spokojnie można nawet poodkurzać (chociaż komu by się chciało, gdy kawa i Wizaż czekają! ;)), a ona siedzi na twarzy jak przyspawana. Samo docięcie nie jest najgorsze, choć mogłoby być lepiej - mniej materiału pod oczami, a więcej na policzkach (bliżej nosa). Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to mnie nie przypadła do gustu ta grafika - cytując moją drogą koleżankę (Sandruś, buziaki! ;)), wyglądałam w tej masce jak panda po udarze, a stary prawie umarł ze śmiechu na mój widok - bo niewiele ta grafika ma wspólnego z tym, co widzimy na opakowaniu, no niestety.
+Serum, którym nasączona jest maska, przyjemnie pachnie.
+Maska cudownie zmiękcza naskórek i to właściwie jedyny pozytywny efekt jej działania.
+Kosztuje niewiele, zwłaszcza jak na maskę w płachcie.

WADY:
-Serum zostawia nieprzyjemną, lepką warstwę - i to tak lepką, że nie było mowy, żebym to zostawiła bez zmycia wodą, bo w trakcie wmasowywania resztek w skórę, dosłownie przykleiłam się do swojej gęby :O. No bez żartów, panie producencie, maska i masaż to ma być relaks, a nie, że muszę w trybie natychmiastowym zmywać serum, bo inaczej moja skóra się udusi!
-Zatyka pory. Jeszcze tego samego wieczoru wyskoczyło mi kilka niespodzianek, a tego wybaczyć nie mogę!
-W składzie Phenoxyethanol i Methylparaben (mój błąd, że nie sprawdziłam przed zakupem, dlatego uprzedzam was!).
-Nie zauważyłam efektu detoksykacji, ani właściwie żadnego innego, obiecywanego przez producenta - oprócz wcześniej wspomnianego zmiękczenia, moja skóra wyglądała nawet gorzej, niż przed aplikacją! Była jakaś taka wymiętoszona, zmęczona, szara...Wyglądałam staro i nieświeżo, po prostu! Gdzie tu oczyszczenie, nawilżenie, rozświetlenie?! Gdzie ściągnięcie porów, oczyszczenie ich?! Gdzie ta pełna blasku, nawilżona i matowa skóra, którą obiecuje nam Bielenda?!

Podsumowując - dla mnie jest to produkt kiepski, nawet bardzo. Dosłownie bubel, bo nie spełnia żadnych obietnic producenta, zapycha pory, pogarsza wygląd mojej skóry i mój nastrój. Za te pieniądze można kupić lepsze maseczki, naprawdę. Ja niestety nie mogę jej polecić.

Fajna maseczka

Maseczka przyciąga wzrok i ma przystępną cenę. Ma bardzo żywe kolory, ładnie pachnie, daje idealny detoks skórze twarzy, łagodzi i chłodzi ją. Jestem z niej zadowolona i napewno kupię ją ponownie. Polecam

Urocze nic

Z pewnością nie jest to nowy produkt. Gdzieś 2 lata temu pojawił się na rynku. Wiedziałam o jego istnieniu, jednak nigdy nie skłonił mnie do zakupu. Brakowało mi tam kilku złotych do darmowej wysyłki, więc uznałam, że zaryzykuję.

Przede wszystkim do zakupu skłania ładne opakowanie i obietnica urokliwej płachty. Jak na maseczkę w płachcie, cena jest również dosyć korzystna. Poza tym dostępna absolutnie chyba w każdej drogerii. Materiał trudno rozłożyć. Niestety płachta materiału jest naprawdę wielka, absolutnie nie idzie jej dobrze ułożyć na małej twarzy. Musiałam się z nią sporo namęczyć. Plusem jest to, że przykleja się do twarzy po nałożeniu i nie przesuwa się jakoś znacząco.

Ładnie oczyszcza skórę, jednak nie mogę tego uznać za dogłębne oczyszczenie, które obiecuje producent. Od maski jednak oczekuje trochę więcej. Zostawia skórę chwilowo nawilżoną. W sumie po godzinie tego efektu już jakoś nie widać. Właściwie jedyne porządne działanie pielęgnacyjne to zmiękczenie naskórka, to robi perfekcyjnie. Po ściągnięciu zostawia lepki, nieprzyjemny film.

Mój faworyt!

Detoks i jeszcze raz detoks! Moja ulubiona maseczka z niskiej półki cenowej
Nigdy mnie nie zawiodła
Skóra jest bardzo oczyszczona a co najważniejsze wybiela cerę z zaczerwienień od niedoskonałości. Mam wrażenie że oczyszcza wszystkie wypryski i zmiany skórne
Stany zapalne maleją i skóra dochodzi do siebie.
Zawsze ją zakładałam gdy widzę że moja cera nabiera niepokojących zmian.
Pomaga i koi.
Jestem jej wierną fanką!
Z całej serii masek na płacie 3D od Bielendy ta działa na mnie najważniejsze co to widzę efekty.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajna maska z uroczą Pandą

Maseczka jest urocza i zabawna ma żywe kolory i wzór Pandy. Nie umie przejść obok niej obojętnie A zwłaszcza gdy jest na promocji w hebe

Po otwarciu opakowania czujemy przyjemny zapach ,płachta jest miękka , bardzo dobrze nasączona dzięki temu resztę esencji z opakowania można wykorzystać na szyję i dekolt lub włożyć ponownie płachte i użyć na drugi dzień.

Maseczka jest idealna do kazdego rodzaju cery a zwlaszcza mieszanej ,tlustej . Ja nam sucha cere i u mnie sprawdza sie świetnie.

Idealnie dopasowuje się do twarzy ,nie zsuwa się podczas noszenia i wykonywania czynności domowych po jej zastosowaniu skóra jest oczyszczona ,nawilżona, wygładzona ,miękka w dotyku i zregenerowana więc spełnia wszystko to czego od niej oczekuje.

Lubię ją stosować rano ale chyba najbardziej
sprawdza sie wieczorem na 15min po jej ściągnięciu skora jest lepka więc nadmiar esencji wklepuje dzięki temu skóra jest naprawde dobrze nawilżona i nie ma konieczności używania kremu na noc.

Bardzo dobra maseczka

Pierwszy raz kupiłam tego typu maseczkę i jest to fajna odmiana -jest na pewno dużo wygodniejsza niż klasyczne maseczki w słoiczku -niestety jest dość droga -i to jest duża wada
Maseczka sprawdziła się doskonale -cera po niej była perfekcyjna
Niestety jest droga a starcza na jeden raz -działanie zaskakuje na 5 gwiazdek

zaskoczenie na plus

Maseczkę zakupiłam, ponieważ lubię próbować nowe maseczki szczególnie te na płachcie. Ja maseczkę użyłam po wyjęciu z lodówki. Maseczka ma świetny zapach, przyjemny orzeźwiający. Jest bardzo dobrze nasączona ale po nałożeniu nie cieknie, śmiało można wykonywać inne czynności. Maseczka nie powoduje pieczenia, podrażnienia czy ściągnięcia skóry. Po ściągnięciu pozostałość w masować skóre i jest ok. Cere jest orzeźwiona, nawilżona. Zauważyłam że jest promienna i gładka. Jestem mega na tak i na pewno kupię ponownie.

Urocza panda tylko z obrazka

Maseczka ma piękną szatę graficzną - urocza panda zachęca do zakupu, skusiła i mnie. Jako posiadaczka cery tłustej, mieszanej, bardzo cenię sobie działanie detoksykujące. Niestety kończy się tylko na obietnicy producenta - nie zauważyłam takiego działania, a skóra po zdjęciu płachty staje się lepka. Nie wrócę więcej do tego produktu.