Floslek, Balance T-zone, Gommage, Peeling with AHA Acids (Peeling z kwasami AHA)

Gommage to ekspresowy peeling, który już po pierwszym użyciu głęboko oczyszcza, usuwa zrogowaciały naskórek i zmniejsza uczucie szorstkości. Regularnie stosowany odblokowuje i zmniejsza pory, redukuje natłuszczenie oraz poprawia kondycję skóry. Gommage Peeling z kwasami AHA (pH 1,75 – 2,4) zawiera odpowiednio dobrane kwasy owocowe, które działają wybiórczo na skórę, doprowadzając do jej łagodnego złuszczenia. Sposób złuszczania nazywany jest często „gumkowaniem”. Kwasy owocowe AHA skutecznie złuszczają martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest odświeżona a niedoskonałości widocznie wygładzone. Kwas migdałowy (1%) sprawia, że cera staje się jaśniejsza, bardziej napięta, lepiej nawilżona. Wpływa również korzystnie na zwężenie porów oraz zmniejsza łojotok. Nie powoduje przy tym zaczerwienienia ani podrażnień. Ekstrakt z aceroli przyspiesza regenerację naskórka, głęboko nawilża i ujędrnia skórę.

wygładzające, antybakteryjne, oczyszczające, nawilżające
w tubce
mieszana, tłusta, młoda

Świetny

Peeling to twarzy w postaci żelu w wygodnej tubie. Po nałożeniu na twarz ściera się kosmetyk razem z warstwą obumarłego naskórka. Wspaniała rzecz, działa szybko, jest wydajny, nie złuszcz więcej niż potrzeba ( gdy moja skóra była w gorszej kondycji złuszczonego naskórka było wyraźnie więcej).
Zdecydowanie polecam.

Peeling z kwasami Floslek

+ wygodne opakowanie w postaci tubki
+ niska cena

- brak rezultatów
- zapach
- niska jakość

Świetny

Produkt marki Floslek z serii Balance T-zone poleciła mi moja córka, która jest zachwycona efektem działania tego peelingu.
Peeling ma żelową konsystencję, która po nałożeniu na suchą skórę i delikatnym pocieraniu sprawia, że obumarły naskórek się złuszcza.
Moje odczucia po pierwszej aplikacji peelingu z kawasem AHA były zaskakująco pozytywne, ponieważ tak jak obiecuje producent produkt usuwa naskórek i sprawia, że skóra jest niesamowicie gładka. W okolicach nosa, gdzie miałam problem z porami po zastosowaniu peelingu zniwelowałam ich widoczność.
Produkt stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta tj. codziennie przez tydzień, a później 2-3 razy w tygodniu.
Przez okres testów (miesiąc) moja skóra zdecydowanie zmieniła swoją strukturę na bardziej jednolitą, drobne jasne przebarwienia zostały zniwelowane, a pory stały się zupełnie niewidoczne. Skóra jest idealnie gładka.
Peeling jest wyjątkowo wydajny, ponieważ niewielka ilość wystarcza na dokładne złuszczenie naskórka poprzez "zgumkowanie" obumarłej skóry.
Opakowanie w postaci tuby jest wygodne w aplikacji peelingu.
Cena peelingu z kwasem AHA jest relatywnie przystępna, biorąc pod uwagę fakt, iż do aplikacji potrzebujemy niewielkiej ilości produktu.

Rewelacyjne efekty działania

Peeling z kwasami AHA Floslek z serii Balance T-zone kupiłam po wcześniejszym przetestowaniu próbki. Zachwycona działaniem po pierwszym użyciu postanowiłam na stałe wprowadzić ten produkt do swojej pielęgnacji.
Moja skóra w obszarze brody narażona jest na pojawianie się niedoskonałości a jej kondycja jest zła (zgrubiałe miejsca po niedoskonałościach, przebarwienia). Po pierwszym użyciu produktu skóra została idealnie wygładzona i miękka. Peeling zaczęłam stosować regularnie raz w tygodniu, ponieważ mam wrażliwą skórę i bałam się reakcji podrażnienia skóry. W trakcie miesiąca stosowania peelingu moja skóra nabrała równomiernego kolorytu, stała się idealnie gładka a nowe niedoskonałości nie pojawiły się w tym obszarze twarzy. Pory zostały zdecydowanie zredukowane, a skóra zmniejszyła ilość wydzielanego sebum.
Produkt jest bardzo wydajny, a tubka wygodna w aplikacji.

Nie polubiliśmy się

Poleciła mi go koleżanka z ładną buzią i kupiłam. Teraz stoi u mnie w łazience i kwitnie. To nie tak, że nic nie robi, bo buzia jest po nim gładka na jakis czas, ale denerwuje mnie używanie go. Rzekomo mamy go używać do momentu powstania grudek speelingowanej skóry, po czym zmyć. Ja żadnych grudek ze skóry nie zauważyłam. Natomiast rolowanie się produktu już tak. Ten produkt wplątuje się w te drobne włoski, które wszyscy mamy na twarzy w mniejszym lub większym stopniu, skleja je i bardzo bardzo ciężko się go z tych włosków zmywa. Bardzo mi to przeszkadza. Zapach i konsystencja ok, nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Opakowanie ok. Przystępna cena. Gdyby nie to sklejanie włosków i długi proces zmywania byłoby ok, a tak to jestem na nie. Wymęczę to opakowanie, ale zdecydowanie więcej nie kupię.

Żadnych rezultatów

Rozczarowana jestem tym produktem, ponieważ nie zauważyłam żadnych, spektakularnych rezultatów po stosowaniu peelingu, o których zapewnia producent. Nie chce mi sie wierzyć, że w ciągu kilku sekund na skórze roluje się martwy naskórek. Widać, że skóra jest bardziej świeża i oczyszczona. Produkt nie jest wydajny. Dostępny w aptekach. Posiada wygodne opakowanie, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne oraz higieniczne. Ponownie nie zdecydowałabym się na zakup tego produktu.

Propozycja od mamy okazała się dobra, ale niedoskonała

Peeling otrzymałam w prezencie od mamy, która używa go regularnie , twierdząc ,że jest niezastąpiony.
Czy będę równie zadowolona ?

Opakowanie - praktyczna, stojąca tuba
w kolorze seledynowym o pojemności 150 ml.

Konsystencja żelowa, z widocznymi drobinkami, produkt praktycznie bezzapachowy.

Po aplikacji odczuwalny i widoczny efekt oczyszczonej i odświeżonej skóry, gładkiej, lekko rozpulchnionej i przyjemnej w dotyku.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam zmniejszenie widoczności porów.

Uważam że to całkiem przyjemna propozycja dla osób ,które jak ja nie lubią mocnych zdzieraków i niezła alternatywa dla peelingów enzymatycznych.
Produkt spełnił moje oczekiwania, aczkolwiek znam lepsze więc nie zgodzę się z moją mamą ,że produkt ten jest niezastąpiony.

Mój pierwszy peeling :)

Miałam baardzo suchą skórę, nigdy nie używałam za bardzo peelingów, aż wtedy przyszedł ten z polecenia.

Pierwszym plusem tego peelingu jest wydajność - minęło kilka miesięcy od używania, a ja nadal jestem na pierwszym opakowaniu. Skoro jestem na opakowaniu, jest praktyczne, w tubce. Łatwo ten peeling nałożyć i od razu po nałożeniu złuszcza martwy naskórek. Niestety bardzo trudno go zmyć, co jest na minus. Oczyszcza cerę, po kilku stosowaniach martwego naskórka jest coraz mniej. Nie mam do niego zbyt wielu zastrzeżeń, oprócz zmywania go oraz ceny, która mogłaby być trochę niższa. Mogę go polecić zarówno jak do suchej, jak i tłustej cery.

Więcej nie kupię

Uwielbiam peelingi, zmieniły moje życie i myślę, że zmieniłyby każdego. kto umiałby je właściwie stosować, dopasować do cery, okresu w roku itp. (ja się cały czas uczę). Ten wrzuciłam do koszyka ze względu na opinie na allegro i już wiem, że nie powinnam nigdy więcej się tym sugerować.

Najlepszy

Zużyłam myślę, że spokojnie ponad 10 opakowań. Straciłam rachubę. Moja mama pewnie drugie tyle. Jeśli ktoś uważa, że te wałeczki to składnik, spoko, jego strata, zresztą nie na każdego musi działać tak samo ale jeśli mam suche skórki a po tym peelingu nagle magicznie ich nie mam no to... Wnioski każdy sam niech sobie wyciągnie.
Trochę mi go jednak szkoda bo chętnie używałabym do stóp. Czasem używałam jak schodziła mi skóra po wszystkich antyseptykach, używałam jak zaniedbałam skórki wokół paznokci.
Dodam jeszcze, że kiedy zaczynałam go stosować rzeczywiście z dnia na dzień miałam matową skórę, ale wszystko co dobre szybko się kończy. :P Moja skóra po jakimś czasie chyba po prostu przyzwyczaiła się w pewnym stopniu.

Jestem na tak

Przeczytałam parę opinii i poszłam sprawdzić czy to aby na pewno ten sam peeling który używam.
Większość opinii jest negatywna, jednak ja z tego produktu jestem zadowolona.
Używam go razy w tygodniu, po użyciu mam wrażenie jakby ktoś ściągnął mi z twarzy maskę. Lubie to uczucie takiej oczyszczonej twarzy po jego użyciu.
Jak dla mnie jest bezzapachowy.
Starcza na dość długo.

Meh

To był mój pierwszy peeling tego typu i raczej będzie ostatnim.

Stężenie kwasu jest tutaj dość niskie i wydaje mi się, że cały efekt uzyskiwany jest po prostu mechanicznym pocieraniem powstających "gumeczek". Po użyciu skóra faktycznie jest wyraźnie gładsza, jednak jest to efekt dość krótkotrwały. Często też obserwowałam pojawienie się jednej lub kilku krostek na drugi dzień po peelingu.

Nawet przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam zwężenia porów czy zmniejszenia przetłuszczania cery w strefie T.
Poza tym był dość upierdliwy do zmywania.

Na początku całkiem mi się podobał, ale teraz planuję przerzucić się całkowicie na zwykłe peelingi chemiczne.