Lirene Dermoprogram, Mineral Collection, Ekspresowo nawilżający krem do rąk z jedwabiem morskim

Morskie głębiny to naturalne źródło minerałów i składników odżywczych, których potrzebuje skóra, aby zachować zdrowy i piękny wygląd. Zespół Ekspertek Lirene stworzył linię Mineral Collection, aby w pełni czerpać z sił natury.
Odżywczy kompleks minerałów i witamin zawarty w Jedwabiu Morskim, zapewnia wielopoziomową odnowę skóry, przywracając jej elastyczność i gładkość. Kompleks SoftenTouch, olej z awokado i masło Shea ekspresowo nawilżają, pozostawiając ochronną warstwę na skórze, która niweluje uczucie suchości i ściągnięcia. W efekcie skóra staje się jedwabiście miękka i delikatna.
Krem ma lekką i jedwabistą konsystencję – szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Testowano dermatologicznie.

sucha
zapachowa
lekkie
kremy do rąk
nawilżające

Bardzo przeciętny produkt o słabym zapachu

Marka Lirene zawsze kojarzyła mi się z bardzo dobrą jakością. Po zakupie kosmetyku oczekiwałam zatem kremu, który zdziała cuda. Nie jest źle, ale cudów nie ma. Efekt nawilżenia nie jest długotrwały - znika przy pierwszym myciu rąk... Mam wrażenie, że każdy krem od Lirene różni się tylko zapachem, a mocne i słabe strony ma zawsze te same. Na plus konsystencja, która umożliwia szybkie wchłanianie się i korzystanie z urządzeń elektronicznych. Zapach jest przeciętny, bardzo chemiczny - trochę jak detergent. Czy kupię ponownie? Raczej nie, ponieważ przy podobnych parametrach mogę mieć produkt od Lirene znacznie lepiej pachnący.

Szybko sie wchłania

Po przetestowaniu jestem zadowolona z kremu zakupionego w drogerii Rossmann. Koi podrażnioną skórę, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustgo filmu na skórze. Krem ma przyjemny zapach i jest w dobrej cenie.Polecam warto przetestować.

Może być

Chce nadmienić, iż przed stosowaniem tego kremu nie miałam ani to specjalnie mocno przesuszonych dłoni, ani to w miarę odpowiednio nawilżonych. Wystarczająco nawilża skórę moich dłoni. Tak w skali od 1 do 10, dałabym mu 7.
Wydajność określiłabym jako średnią.
Wg mnie ten krem pachnie trochę jak jakiś kosmetyk/ maść z dzieciństwa. Jego zapach też mógłby zostać określony jako apteczny.

Ekspresowo nawilża, szybko się wchłania

Ten krem kupiłam w Rossmannie. Szukałam produktu do zabrania do pracy, żeby postawić na biurku i nie zapominać o nawilżeniu skóry dłoni. Krem bardzo dobrze się sprawdził. On natychmiastowo się wchłania, jest bardzo lekki, nie obciąża skóry dłoni. Po użyciu dłonie są nawilżone, miękkie, gładkie. Jest to idealny produkt do codziennego stosowania.
Powiedziałabym, że zapach nie jest 'współczesny', ponieważ obecnie większość produktów na rynku ma piękne kwiatowe albo owocowe zapachy. A ten zapach dla mnie jest dziwny, bardzo mi przypomina jakiś krem, który miałam w dzieciństwie, jakieś 15 lat temu. Ale ogólnie jest ok :)
Produkt jest wydajny.

Nad opakowaniem kremu nie ma się co rozwodzić ;)
Klasyczna, zwykła tubka z miękkiego plastiku, z zieloną nakrętką zamykaną na klapkę. Krem można na niej postawić, aby spływał ku dołowi i w ten sposób nic się nie zmarnuje. Otwarcie optymalnie wyważone - nie potrzeba zbyt wielkiej siły, aby je podważyć, jednocześnie na tyle stabilne, że nie otworzy się samoistnie
Wewnątrz kryje się białe mazidło o dość lekkiej konsystencji i całkiem przyjemnym, niezbyt mocnym zapachu
Działanie kosmetyku, jak na moje potrzeby jest wystarczające. Nawilżenie można stopniować w zależności od ilości nakładanego produktu. Trzeba uważać, aby z tym nie przesadzić, bo zbyt gruba warstwa pozostawi na rękach powłoczkę. Cienka natomiast wchłaniana jest szybko, a przy tym przyjemnie nawilży i ukoi skórę.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że płytka paznokcia też miała się lepiej. Stała się nawilżona i elastyczna, nabrała ładnego połysku. Paznokcie mniej się rozdwają.

szybko się wchłania i dobrze nawilża!

Zakupiony w rossmanie, łatwy w aplikacji, cudowny zapach, bardzo szybko się wchłania. Nie pozostaje żadna śliska warstwa i te typu, więc spokojnie po wchłonięciu można normalnie żyć, korzystać z telefonu i to za dnia. Produkt godny polecenia!

Duże nadzieje..

Ten krem to pomyłka.. Konsystencja w ogóle nie przypomina kremu do rąk, strasznie lejąca. O jakimkolwiek nawilżeniu nawet nie ma mowy. Kupiłam go gdy mróz zaczął okrutnie dokuczać w dłonie i zaczęły pękać. Mam wrażenie że zamiast łagodzić to tylko zaostrzał problem. A zapach z kolei jak dla mnie jest trochę zbyt nachalny.. nie przypadł mi do gustu.

Nic nie robi

Dawno nie miałam tak tragicznego kremu. Po nałożeniu wchłania się tak szybko że po chwili nie czuć, że miało się ten krem na rękach. No, może oprócz zapachu. Ten zostaje z nami dłużej ale to jest akurat plusem bo jest delikatny. Na pewno nie kupię ponownie.

Tragedia

Krem do rąk z jedwabiem morskim, którego zadaniem jest nawilżenie... W ogóle nie nawilżył moich dłoni mimo regularnego i intensywnego użytkowania. Jedyne co mogę powiedzieć, że ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Ale niestety po wchłonięcia mam wrażenie jakbym miała talk na dłoniach. Jeden z najgorszych kremów jakie używałam

Cudowny zapach, słabe działanie

Zachęcona bardzo dobrymi wrażeniami po używaniu balsamu z tej serii kupiłam krem do rąk. Pachnie absolutnie fantastycznie! Ma ładny design, sporą tubkę. Niestety krem jest bardzo wodnisty, jak dla mnie kiepsko nawilżający dłonie. Jest w jego konsystencji coś, co skutecznie zniechęca mnie do jego używania. Wolę sięgnąć po inny krem jak mam taką możliwość.

Nie dla mocno wysuszonej skóry

Krem ma delikatny zapach, który nie drażni, plusem napewno jest fakt, że bardzo szybko się wchłania. Krem nawilża ale nie pomoże dłoniom które są wysuszone także myślę że napewno sprawdzi się u osób które potrzebują tylko nawilżenia po umyciu rąk czy delikatnie suchych. Nie chce mocno krytykować tego kremu ponieważ moje ręce są strasznie wysuszone na wiór, szorstkie i czasem mam rany także jestem mocno wymagająca ale dla normalnych ludzi myślę że się sprawdzi

Szybka ulga dla dłoni

Nowy produkt Lirene zachęca do wypróbowania dodatkiem Jedwabiu Morskiego i obietnicą ekspresowego nawilżenia. I tu muszę przyznać rację producentowi, działa naprawdę ekspresowo. Krem ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i ładnie, świeżo pachnie.

Przyjemnie się go używa, ponieważ można od razu działać nie czekając tych kilku chwil aż się wchłonie, bo inaczej coś "utłuszczę". Szybka, sprawna akcja bez niepotrzebnego tracenia czasu.
Krem w rzeczywistości nawilża skórę, widać jak po aplikacji jest bardziej ujędrniona, wygląda lepiej i jest lepsza w dotyku. Jest też bardziej śliska, myślę, że to ta warstwa właśnie, która ma chronić dłonie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nie nadaje się jednak dla skóry, która potrzebuje dobrego natłuszczenia i odżywienia.
Używam go zawsze w pracy, a jego poręczne opakowanie pozwala mi go zabierać ze sobą. Szybkie wchłanianie jest tutaj nieocenione.