L`Oreal Paris, Ekspert Wieku, Natychmiastowa maska wygładzająca 50+

L`Oreal Paris, Ekspert Wieku, Natychmiastowa maska wygładzająca 50+

Po 50. roku życia procesy regeneracji komórek ulegają spowolnieniu. Pojawia się coraz więcej zmarszczek, skóra traci jędrność, zaczyna wyglądać na ziemistą i zmęczoną. Ekspert Wieku Natychmiastowa Maska Wygładzająca 50+ ukierunkowana jest na szczególne potrzeby skóry po 50. roku życia. Maska wzbogacona jest o ekstrakt z jagód goji o właściwościach odżywczych.

Potrójna moc:
1. Odświeża i rozświetla skórę
Skóra wygląda na bardziej świeżą i promienną. Oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne.
2. Widocznie wygładza
Drobne zmarszczki stają się widocznie zredukowane. Skóra jest gładsza i wygląda na młodszą.
3. Ujędrnia
Skóra odzyskuje witalność i jest bardziej sprężysta.

Maska jest mega fajna dla cery dojrzałej, fajnie wygładza i pielęgnuje.

Idealna

Maska L`Oreal Paris, Ekspert Wieku, ma jedwabistą, lekką konsystencję,dobrze się nakłada. Cera jest odżywiona, rozświetlona, wygładzona. Wystarcza na bardzo długo przez co jest moją ulubioną i mojej mamy, jest wydajna i efekt wow

Polubiłam :)

Bardzo go polubiłam. Ma przyjemny zapach i nie wywołuje podrażnień.Jest wydajna, niewielka ilość wystarczy do nałożenia na twarz. Łatwo się ją stosuje bo nie wymaga zmywania. Cera po pewnym czasie jest gładka, delikatna i bardziej wygładzona ^^ Mam dużo mniej lat niż jest na opakowaniu, ale moim zdaniem super sprawdza się też do młodszej cery

Świetna krem-maska.

Moja twarz po zastosowaniu kremu-maski stała się wygładzona. Wzbogacona o odżywczy ekstrakt z jagód goji. Pozostawiła moją skórę pięknie nawilżoną i gładką. Drobne zmarszczki zostały widocznie zredukowane. Moja cera wgląda na gładszą i na młodszą. Skóra odzyskała witalność oraz sprężystość. Kosmetyk posiada lekką konsystencję, która rozprowadza się po twarzy dobrze. Produkt jest poręczniej tubie zamknięciem na klik klik.

Super

Idealna maska dla kobiet po 50tce. Używam jej codziennie. Zauważyłam, że skóra jest bardziej wygładzona, delikatnie zredukowała zmarszczki. Skóra miękka i promienna.

Bardzo dobra maska

Otrzymałam maskę do testowania wraz z innymi kosmetykami z tej linii. Wprowadziłam ją do swojej rutyny pielęgnacyjnej jakieś dwa tygodnie po rozpoczęciu stosowania kremu Ekspert Wieku na noc i od razu zauważyłam różnicę na plus. Twarz jest gładka jak nigdy, znikło uczucie ściągnięcia, które zawsze mnie dopadało w ciągu dnia. Skóra jest nawilżona i zdecydowanie jaśniejsza, z czego jestem bardzo zadowolona, bo po lecie miałam brzydkie przebarwienia. Maskę stosowałam codziennie na noc bez spłukiwania. Jest bardzo przyjemna w użyciu, lekka, o ładnym zapachu. Wreszcie maska, po której widać efekty.

Super

Używa go moja mama, jest bardzo zadowolona ze stosowania tego kremu. Wygrałam w konkursie zestaw i podarowałam go oczywiście mamie. Super nawilża skórę i widać efekty stosowania. Skóra wygląda na odżywioną i pełną energii. Wygładza skórę i nadaje jej promienny blask.

Cudowna regeneracja

Bardzo ciekawy kosmetyk-działa cuda, faktycznie wygładza i redukuje zmarszczki. Skóra jest młodsza i fajnie napięta. Po zastosowaniu maski czułam się zrelaksowana i wypoczęta-i gotowa na kolejne życiowe wyzwania-polecam!!!!!

Maska wygladzająca

Maska jest rewelacyjna ponieważ żyje w szybkim pędzie niemam czasu na wiele rzeczy a po pracy padam z nóg a maska jest dla mnie idealna ponieważ nie muszę jej zmywać, nie muszę czekać tych standardowych 20min tylko odrazu mogę robić co chce nie martwiąc się o jej zmycie myślę że takie maski są maskami 21 wieku gdzie tempo życia jest naprawdę szybkie. Duży pls za zapach . Polecam

Maska Ideał

Zakochałam się w niej! Efekty są spektakularne, a cera zmieniona w jednej chwili. Po prostu efekt WOW. Ma jedwabistą, lekką konsystencję,dobrze się nakłada, nie trzeba jej zmywać. Cera jest odżywiona, rozświetlona, wygładzona, jak u niemowlaka. Nie miałam jeszcze takiego produktu, będę wszystkim polecać!

Świetna maska

Doskonała rzecz dla zabieganych. Już po jednym użyciu można poczuć realna różnicę i efekt użycia specjalnego kosmetyku. Przyjemna konsystencja, zapach. Łatwo się zmywa, nie podrażnia. Przyjemnie się ją nosi. Polecam spróbować każdemu. Ta marka po prostu mnie nie zawodzi.

Rzeczywiście wygładza

Tak jak w tytule - naprawdę wygładza. Do tego ujędrnia i nawilża, rozswietla skórę. Działa :)
myślę, ze to działanie jest też zasługą stosowania całej serii kosmetyków, nie tylko samej maski, ale warto ją mieć...
Do tego ma świetną konsystencję, przyjemny zapach, wygodne opakowanie (tubka).
Polecam!