CeraVe, Odbudowujący krem pod oczy

Średnia ocena: 4.83/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcejzwiń

Widocznie redukuje cienie i opuchnięcia pod oczami.
Wspiera odbudowę bariery ochronnej skóry
Zawiera 3 kluczowe ceramidy i kwas hialuronowy.

Nie do końca.. średniak..

+ lekko nawilża
+ nie podrażnia, nie zapycha, nie roluje się
+ szybko się wchłania
+ nadaje się pod makijaż
+ wygodne opakowanie

- bezzapachowy
- mała pojemność kosmetyku
- nie zauważyłam aby niwelował opuchliznę

Jednak za tę cenę są lepsze kosmetyki pod oczy..

Moje SOS na widoczny upływ czasu

Praca zdalna, stres i nieustanne nadgodziny spowodowały nie tylko spadek odporności, ale też pogorszenie mojej skóry. W szczególności wokół oczu dostrzegłam tzw. "wory" będące efektem nie wysypiania się i fatalnej diety wokół których widoczne były drobne zmarszczki mimiczne. Z pomocą przyszedł zakupiony krem pod oczy CeraVe dzięki, któremu opisane powyzej miejsca odzyskały dawną sprężystość, a skóra dawny blask, który zredukował widoczność zmarszczek. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu

Dobry pod makijaż

Na co dzień nie mam problemów z opuchlizną ani cieniami wokół oczu, dlatego od kremu potrzebuje przede wszystkim nawilżenia. Krem CeraVe się do tego sprawdził. Poza tym nie jestem w stanie nic więcej zauważyć. Bardzo dobrze zachowuje się na skórze, szybko się wchłania i nie roluje. Korektor na nim się nie zbiera i makijaż dobrze wygląda cały dzień.

Dobrze się zapowiadał, ale jednak dla mnie to za mało...

Zestaw trzech kosmetyków CeraVe otrzymałam w ramach Klubu Recenzentki, za co bardzo dziękuję ;-)
Jako posiadaczka cery suchej w kierunku mieszanej i wrażliwej, bardzo ucieszyłam się na ten test. A podwójnie ucieszyło mnie to, że będę mogła spróbować kremu pod oczy tej marki, bo mam bardzo wymagającą skórę wokół oczu a same oczy są wybitnie wrażliwe. Po pierwszych kilku użyciach było 'wow', później emocje ostygły, ale może to opowiem od razu w plusach i minusach:

bardzo dobrze nawilża

W kremie pod oczy szukam przede wszystkim dobrego nawilżenia i braku podrażniania. Nie mam większych problemów z cieniami ani opuchlizną. Krem pod oczy z CeraVe bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia oczu i nadaje się pod makijaż. Używam go rano i wieczorem, zapowiada się na wydajny produkt. Jeśli robię makijaż, to korektor na tym kremie prezentuje się bardzo dobrze - skóra nie jest sucha a korektor się nie roluje.

Myślę, że krem sprawdzi się skórom młodym i takim bez większych problemów z okolicy oka.

+ brak zapachu, konsystencja, dobrze nawilża, nie podrażnia i nie szczypie w oczu
- oprócz nawilżania nie zauważyłam żadnych innych właściwości tego kremu, ale będę używać dalej

Dość dobry krem pod oczy

Jak dla mnie trochę za ciężka formuła, ale poza tym bardzo dobry, delikatny, bezzapachowy i faktycznie działający produkt. Dobrze nawilża skórę pod oczami przez cały dzień, korektor dobrze się trzyma i nie roluje. Nie ma uczucia ściągnięcia czy suchości. Nadaje blasku spojrzeniu, rozświetla i rozjaśnia cienie oraz odżywia i regeneruje skórę wokół oczu. Łatwo i przyjemnie się nakłada.

Nawilża i... nic więcej.

Jako debiutująca, młoda mama miewam pewien zasadniczy problem - mianowicie ze snem, a właściwie jego brakiem :D Oczywiście odbija się to na wyglądzie mojej cery, w tym głównie na okolicy oczu. W tym miejscu skóra jest znacznie cieńsza, przez co zasinienie i opuchlizną są bardzo widoczne. Od kremu pod oczy mam więc wygórowane oczekiwania - ma mi pomóc w zniwelowaniu zmęczenia i niewyspania wypisanego na twarzy. I to raz dwa. Dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość przetestowania kremu pod oczy od Cera Ve - to moja pierwsza styczność z tą marką kosmetyków.

Krem posiada wygodne opakowanie w formie poręcznej tubki, w dodatku został zapakowany w estetyczny kartonik. Grafika jest oczywiście charakterystyczna dla produktów tej marki. Sam krem ma dość bogatą konsystencję, ale bardzo dobrze rozprowadza się na skórze oraz błyskawicznie w nią wtapia. Dzięki temu idealnie nadaje się pod makijaż - dobrze współpracuje z korektorami, nie roluje się. Co ważne, jest bezzapachowy.

Pojemność kremu to zaledwie 14 ml, ale uwaga - ze względu na gęstą konsystencję ubywa go naprawdę w minimalnym tempie. Wystarcza więc na długo. Do tego ma uczciwą i niewygórowaną cenę.

Krem stosowałam codziennie, rano i wieczorem - rano aplikowałam nieco cieńszą warstwę, natomiast wieczorem go sobie nie żałowałam :) Fajnie, że jest delikatny i nie powoduje uczucia szczypania w okolicy oczu czy też zaczerwienienia, uczulenia itp.

No i tak cierpliwie czekałam na jakiekolwiek efekty, z ciekawością zerkając w lusterko. I wiecie co... Nawet przy regularnie, uczciwie i sumiennie aplikowanym kremie, ja tych efektów po prostu nie widzę. Opuchlizna? Obecna! Zasinienie? Nadal widoczne! Zmęczenie? Tak, ono też widać! Skóra pod oczami zyskała jedynie na nawilżeniu - i stała się bardziej gładka, miękka. Czy takiego efektu oczekiwałam? Zdecydowanie nie. Producent także nie wspomina jedynie o nawilżeniu, a o odbudowie - co brzmi już znacznie bardziej poważnie, prawda?

Cóż mogę napisać w podsumowaniu... Czuję się trochę zawiedziona tym produktem, oczekiwałam od niego znacznie lepszych - a przede wszystkim bardziej widocznych - efektów. Liczyłam na zniwelowanie oznak zmęczenia, dodanie skórze energii. A co zyskałam? Jedynie nawilżenie. Dla mnie 3/5 gwiazdek i naprawdę nie wiem, czy jeszcze sięgnę po ten produkt.

bardzo dobrze nawilża

Kremik znajduje się w małej poręcznej tubce.
Krem ma dosyć gęstą konsystencję ale dobrze się ją rozprowadza. Krem nie zostawia lepiej ani tłustej warstwy. Nadaje się pod makijaż.
Krem fajnie koi skórę i daje jej bardzo dobre nawilżenie. Po miesiącu stosowania kremu zauważyłam że cienie pod oczami są mniej widoczne.
Krem jest bardzo wydajny.
Krem jest delikatny dla skóry pod oczami, nie podrażnia ani nie szczypie w oczy.

Skutecznie walczy z cieniami i opuchlizną pod oczami

Kremik został umieszczony w tekturowych opakowaniach, wewnątrz których znalazłam tubkę po pojemności 14 ml. Jego grafika wygląda profesjonalnie. Produkt należy wycisnąć z tubki w dowolnej ilości. Jego konsystencja jest treściwa, łatwo rozprowadza się w okolicy oczu. Nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Wchłania się szybko, nie pozostawiając lepiącej warstwy. Idealny pod makijaż. Jest bezzapachowy, czyli według mojego nosa posiada zapach neutralny, niechemiczny ale dla mnie podczas aplikacji wyczuwalny.

Działa, tak jak obiecał producent. Nakładany systematycznie pod oczy, zmniejsza opuchliznę i cienie. Nawet po nieprzespanej lub ciężkiej nocy, skóra wygląda dobrze. Dodatkowo dobrze nawilża, a efekt ten nie znika po chwili, tylko utrzymuje się wiele godzin.

+ dobrze radzi sobie z niwelowaniem cieni pod oczami
+ zmniejsza opuchliznę
+ zapewnia długotrwałe nawilżenie
+ przyjemnie koi skórę
+ nie pozostawia lepkiej warstwy
+ idealny pod makijaż
+ nie podrażnia, nie szczypie w oczy
+ posiada odpowiednią konsystencję
+ wygodne opakowanie
+ odpowiednia konsystencja
+ bardzo wydajny

Minusów nie znalazłam, dlatego chętnie będę do niego wracała.

Używa produktu od: próbka

Odbudowujący krem pod oczy CeraVe

Krem pod oczy Cerave jest produktem bardzo wydajnym wystarczy nie wielka ilość produktu. Krem w swoim składzie zawiera kwas hialuronowy i niacynamid, który widocznie redukuje cienie i opuchnięcia pod oczami.

Używa produktu od: próbka

Polecam :)

Ładnie napina i odżywia skórę pod oczami oraz pod łukiem brwiowym. Niestety nie stosowałam pod makijaż, choć wydaje się wchłaniać szybko. Bardzo dobrze działa w zestawie z kremem z tej samej serii. Wygodne opakowanie, jedno z lepszych jakie kiedykolwiek miałam na półce ;) Polecam :)

Fajny krem :)

Krem pod oczy to oceniam jako porządny krem nawilżający. Krem stosowałam pod makijaż i sprawdzał się świetnie. Cienie nie rolowały się i trzymały się cały dzień na powiekach bez zastrzeżeń. Nawilżenie po zastosowaniu było odczuwalne, cera nabierała sprężystości i była miła w dotyku. Po samym nałożeniu cera jakby nabierała oddechu, czuć było, że krem działa i nawilża dostatecznie delikatną skórę pod oczami. Opakowanie to klasyczna tubka z wąskim podajnikiem na końcu, zapewnia higieniczne użytkowanie. Mogę go polecić z czysty sumieniem do codziennego stosowania, nie podrażnia i nie uczula a nawilża świetnie.