Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Mediheal, N.M.F. Aquaring Ampoule Mask (Maska-ampułka nawilżająco-wygładzająca)

Maska -ampułka N.M.F to maska, która została sprzedana w ilości przekraczającej 1mld sztuk na całym świecie. Jej doskonałe właściwości zwiększające nawilżanie skóry sprawiły, że kobiety ją pokochały.
Kwas hialuronowy zawarty w masce intensyfikuje działanie nawilżające, poprzez wiązanie wody w naskórku.
Ceramidy doskonale wzmacniają skórę wypełniając przestrzenie międzykomórkowe, dzięki czemu skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona.

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy, ceramidy, wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z grzyba hub, oczar wirginijski, olej ze słodkich migdałów, glutamina, arginina, hydrolizowany kolagen, sok z aloesu, ekstrakt z wierzby, betaina, alantoina.

Efekt:
Po aplikacji skóra jest gładka, odmłodzona i wyjątkowo nawilżona.

ujędrniające, nawilżające
w saszetce
<50ml

Warta każdej ceny

Maskę kupiłam, żeby sprawdzić, skąd taka popularność marki. Szkoda, że ich dostępność stacjonarna jest tak niska. Cena już do niskich nie należy, dlatego skusiłam się w cenie promocyjnej w Rossmannie - 8,99 zł. Teraz już rozumiem ten fenomen i uważam, że maski te warte są swojej ceny.

Pierwsze co zwraca uwagę, to profesjonalne opakowanie w stylistyce produktu para medycznego. Bardzo praktyczna perforacja pozwalająca na łatwe otwarcie saszetki na całej jej szerokości.

Po otwarciu uderza intensywny ale świeży zapach, w którym dominuje aloes. Sama maska nie jest złożona w kostkę i łatwo ją zarówno wyjąć, jak i rozprostować. Jest mocno nasączona a esencji też trochę w opakowaniu zostaje. Ale esencja nie spływa z twarzy.

Maska jest bardzo cienka o bardzo dobrym kroju. Nie jest ani za długa ani za szeroka. Jak zwykle musiałam trochę dociąć przy nosie i oczach, ale same otwory są dobrej wielkości i w dobrym położeniu. To rzadko się zdarza w maskach koreańskich.

Maska ma też dość standardowe nacięcia w celu dopasowania do twarzy. Jest to bezproblemowe. Przylega idealnie - rzeczywiście jest to efekt drugiej skóry. Tworzy się taka jakby żelowa poduszeczka. Samo noszenie jej sprawia bardzo dużą przyjemność.

Maska nie wysycha szybko. Producent zastosował ciekawy trik, żeby ułatwić ocenę, kiedy należy maskę zdjąć - płachta jest wytłaczana logiem marki, którego widoczność zwiększa się z upływem czasu.

Po aplikacji czuć natychmiastowe nawilżenie i kojące chłodzenie, spotęgowane jeżeli włoży się maskę na parę minut do lodówki.

Esencja szybko się wchłania, jednak zostawia lekko lepki i trochę świecący się film. Ale nie jest to bardzo intensywny efekt. Możemy nie nakładać nadmiaru esencji, wtedy tam gdzie była płachta, skóra będzie zmatowiona. Możemy zrezygnować z dołożenia esencji po zdjęciu maski i zostawić ją na kolejny poranek lub wieczór i użyć jako serum.

Skóra po zdjęciu maski jest przyjemnie nawilżona i wygładzona, koloryt jest ujednolicony. Co ważne, pory skóry są wyraźnie zwężone. Twarz jest bardzo rozświetlona. Efekt utrzymuje się cały dzień. Zapach szybko się ulatnia.

Na pewno do niej wrócę w przyszłości i żałuję, że nie zdecydowałam się po nią sięgnąć wcześniej. Z całego serca polecam.

Fajnie koi i nawilża

Maseczki używałam tylko raz. Użyłam jej gdy moja cera była podrażniona, zaczerwieniona i piekąca.
Z pierwszych wrażeń - maseczka ma bardzo ładny perfumowany zapach i dobrze wyciętą płachtę. Dobrze przylega, jest odpowiednio nasączona serum.
Po zdjęciu nie musiałam przemywać twarzy woda, a są takie maski w płachcie że muszę to zrobić bo inaczej nie dam rady nic więcej nałożyć.
Po wklepaniu serum z ampułki skóra lekko się lepiła, ale po nałożeniu kremu na noc było już ok. Najważniejsze że maska dała efekt czyli poczułam ukojenie, skóra nie była już podrażniona ani zaczerwieniona. Rano nadal czułam nawilżenie i zmiękczenie cery.
Było to moje pierwsze spotkanie z tą firmą, ale myślę, że chętnie kupię w przyszłości sięgnę po więcej wersji.

Maska prosto z Korei

Maseczkę kupiłam na promocji i nie żałuje z racji, że naprawdę dobrze się sprawdziła i z chęcią wrócę ponownie.

Posiadam cerę mieszaną, naczynkową, która podatna jest na podrażnienie. Problemów z trądzikiem nie mam a jedyne co mnie dręczy to rozszerzone pory oraz zaczerwienienie. Pu użyciu maseczki skóra była dobrze nawilżona i z całą pewnością zyskała zdrowy wygląd. Skóra była przyjemna w dotyku bez podrażnień.

Dobra, ale....

Nie jestem zwolenniczką masek na tkaninie, uważam ze są zbyt drogie - biorąc pod uwagę że używamy jej jeden raz.

Dostałam w prezencie 10 masek na tkaninie. Chcąc nie chcąc wzięłam się za testy, bo przecież szkoda żeby się zmarnowały.

Tkanina jest bardzo mocno nasączona, dużo płynu zebrało się na dnie opakowania. Zlałam esencję do buteleczki i stosowałam jako serum jeszcze przez dobre kilka dni.

Nawilżenie jest, i to widoczne. Skóra w dotyku jest miękka, gładka, solidnie nawilżona. Szkoda że efekt jest dość krótkotrwały, bo już za 2 -3 dni trzeba by było powtarzać zabieg. W sumie, jak przy większości maseczek, ale np po glinkowych efekty na skórze są widoczne dłużej, a za cenę jednej maski na tkaninie zwykle kupuję 2 torebki glinki, którą mam na kilkanaście razy.

Może nie jestem obiektywna, ale maski na tkaninie nie przekonały mnie do siebie. Głównie ze względów finansowych nie widzę sensu ich używania. Mimo to muszę przyznać, że:
- ta maska jest solidnie nasączona
- tkanina jest mocna, nie rwie się
- tkanina była dobrze dopasowana
- nawilżenie znaczne
- płyn pozostały w opakowaniu starczy jeszcze na kilka dni jako serum.

Ja nie wrócę, ale jeśli któraś Wizażanka lubi maski na tkaninie - z tej będzie zadowolona.

Najlepsza!

Moim zdaniem to najlepsza maska nawilżająca do kupienia w drogerii. Koi, nawilża nawet bardzo suchą skórę, odżywia i wygładza, zmarszczki są zdecydowanie mniej widoczne. Redukuje zaczerwienienia skóry i uczucie ściągnięcia, nie podrażnia. Warto szukać tego produktu na promocji i stosować regularnie aby efekt był długotrwały. Aplikacjaa maski jest odrobinę uciążliwa, sama płachta nie należy do najprzyjemniejszych w noszeniu ale mimo drobnych niedogodności ten produkt jest tak dobry że warto spróbować.

Naliżenie jak marzenie

Z tego co wyczytałam z tyłu opakowania, Mediheal to firma numer 1 w Korei.
Zgadzam się w 100%, porządny produkt w przystępnej cenie.
Nie trzeba szukać na stronach z azjatyckimi kosmetykami, ja kupiłam w drogerii.
Maseczka nie podrażniła mi skóry twarzy ani nie czułam żadnego pieczenia.

N.M.F maseczka po prostu super

Uwielbiam tą maseczkę a szczególnie to, ze jest w płachcie i nie muszę jej zmywać. Efekty są zadowalające. Maseczkę używam 2 razy i nadaj daje efekty- bardzo polecam.

Cudowne nawilżenie

Na tą maskę zdecydowałam się po pozytywnych opiniach. Maska jest na cieniutkiej tkaninie, trzeba uważać aby jej przez przypadek nie rozerwać. Jest bardzo nasączona esencją, wystarczy na rozmarowanie jej jeszcze po szyi i dekolcie. Tkanina bardzo dobrze przylega do twarzy, nie ślizga się po niej. Standardowo maseczkę trzymałam 30 minut na skórze. Bardzo do rze się wchłania. Po ściągnięciu maseczki skóra jest przyjemnie nawilżona, mięciutka, wygładzona, ujędrniona i ukojona. Nie zostawia tłustej warstwy. Nie podrażnia ani nie zapycha. Posiada delikatny, przyjemny zapach.

Super nawilżenie!

Kupiłam tą maseczkę jakiś czas temu na promocji za około 7 zł w Superpharm, głownie dlatego że potrzebowałam czegoś silnie nawilżającego na moją przesuszoną skórę. Maseczka zamknięta jest w niebieskim opakowaniu i jest bardzo dużo esencji w środku przez co pozostałą esencję używam jako serum wieczorem lub następnego dnia. Maska łatwo się nakłada i ładnie przylega do skóry. Podczas posiadania maski na skórze nie czuć żadnego pieczenia czy szczypania. Po zdjęciu maski esencję wmasuje w skórę kolistymi ruchami, po wchłonieciu nie pozostaje żadna tłusta czy lepiąca warstwa. Skóra jest świetnie nawodniona nie mam już suchych skórek koło nosaczy czole, które są moją zmorą. Skóra jest także ładnie odżywiona, napięta. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam także ograniczenie powstawania niedoskonałości z ktorymi się borykam. Ta maseczka na pewno będzie stałym elementem mojej rutyny pielęgnacyjnej szczególnie wtedy kiedy będę potrzebowała porządnego nawilżenia!

Używa produktu od: próbka

Świetne nawilżenie dla suchej skóry

Otrzymałam tę maseczkę do testowania, za co bardzo dziękuję ❤️
Solidne opakowanie, duża ilość esencji, którą można było wykorzystać również do nawilżenia np szyi i dekoltu.
Stosowanie tego produktu to prawdziwy relaks i przyjemność. Skóra po jej użyciu była gładka i nawilżona. Polecam! ❤️

Używa produktu od: próbka

bubel

Dla mnie ta maska, to kompletny bubel. Po otwarciu zobaczyłam 2 części maski- mówię no dziwnie, ale ok- odklejam plastik od pierwszej części, po czym okazuje się, że to ten plastyk jest naszą maseczką...JAK?! jak to zaaplikowac na twarz, żeby było komfortowe i dopasowane do twarzy? Ja nie byłam w stanie i produkt wywaliłam. Nawet się zastanawiałam, że może ta druga część jest na twarz, ale to też był plastik....Dla mnie maski to rowniez komfort i przyjemność noszenia, żel czy bawełna, która przylega do twarzy i sprawia przyjemność w tarkcie tych 20 min użytkowania, tutaj tego kompletnie zabrakło.

Może być :)

W porówaniu do masek które już używałam niczym szczególnym się nie wyróżniła. Płachta jest fajna, całkiem dopasowana. Jeśli chodzi o działanie to skóra była wygładzona ale zaczerwienienia nie zniknęły - w innych maskach takie działanie było. Zapach jest średni, ale da się z nim wytrzymać. Warto spróbować na swojej skórze :)