Ecolab, Krem - komfort do twarzy i szyi `Aktywny lifting`

Ecolab, Krem - komfort do twarzy i szyi `Aktywny lifting`

wchłaniający się krem – komfort na bazie organicznego ekstraktu aceroli, zapewnia aktywny antyoksydacyjny i odmładzający efekt. Zawiera kompleks bio-lifting oparty na bazie morskich wodorośli, które chronią fibroblasty skóry przed oksydacyjnym stresem, chroniąc przed przedwczesnym starzeniem się komórek. Masło kakaowe odżywia skórę, aktywnie odmładza, zwiększa jej elastyczność, efektywnie odbudowuje połączenia kolagenowe w skórze, czyniąc ją bardziej elastyczną i młodą. Kompleksowe działanie witamin PP i C, tonizuje, poprawia ogólny wygląd skóry, zwiększa napięcie, poprawia owal twarzy.

Organiczny ekstrakt aceroli - jest rekordzistą pod względem zawartości witaminy C. Jeden owoc aceroli ważący 4,5 g ma tyle witaminy C co kilogram cytryn! Witamina C jest silnym antyoksydantem, który nawilża, uelastycznia skórę i przeciwdziała jej starzeniu. Ekstrakt z aceroli wykazuje także właściwości rozjaśniające. Witamina C bierze udział w procesie wytwarzania kolagenu niezbędnego w procesie regeneracji tkanki łącznej. Kolagen sprawia, że skóra staje się znacznie bardziej elastyczna i gładka.

Ekstrakt glonów morskich – tonizuje, napina skórę, wspomaga w walce z pierwszymi objawami starzenia się skóry, nawilża, regeneruje, posiada działanie antyoksydacyjne.

Masło kakaowe - mocno nawilżające i regenerujące, uzupełniające w skórze niedobory witamin, nadające skórze piękny blask, wygładzające, przeciwzmarszczkowe, nie alergizuje, posiada naturalny filtr słoneczny.

na dzień
dojrzała
regenerujące, liftingujące, nawilżające, ujędrniające
bez silikonów, bez parabenów
w słoiczku
bogate

Solidny!

Recenzję dodaję w imieniu mojej Mamy. Krem bardzo przypadł jej do gustu i zamierza kupić go ponownie. Podoba jej się zarówno konsystencja, jak i efekt - mówi, że w jej przypadku jest faktycznie zauważalny! W jej przypadku krem lekko ściąga skórę, ale w pewien pozytywny sposób ;), przy czym utrzymuje się długo, ale nie pozostawia tłustej warstwy.

Świetny produkt

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Posiada bardzo dobry skład przy atrakcyjnej cenie. Po miesiącu oczywiście trudno ocenić działanie przeciwstarzeniowe, tutaj trzeba cierpliwości i systematyki. Mogę natomiast powiedzieć, że po kilku tygodniach stosowania dobrze zadziałał na moją cerę. Zmagam się z zaskórnikami i czasem wyskakującymi krostkami i stanami zapalnymi, stosując ten krem widzę jego działanie złuszczające i oczyszczające, moja cera się zdecydowanie poprawiła.
Krem ma przyjemny zapach oraz konsystencję, dość bogatą ale szybko się wchłania, pozostawiając skórę otuloną filmem ochronnym i lekko napiętą. Nie widzę żadnych wad.

Zapychacz!!!

Krem kupiłam ze względu za skład.Ponieważ serum z tej firmy okazało się super to i postanowiłam i wypróbować i kremu.Krem niestety nie przypadł mi do gustu,ma piękny cytrusowy zapach,szybko się wchłania,dobrze nawilża ale bardzo zapycha skórę!Myślę,że wszystkiemu winne jest masło kakaowe,gdyby nie ono w składzie było by ok.Poza tym krem wspaniale odżywia i wygładza buzię która ma piękny jednolity koloryt.Gdyby nie zapychał bym kupowała,a tak niestety muszę zrezygnować.