Neutrogena, Cellular Boost, Rejuvenating Day Care SPF 20 (Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 20)

Krem do codziennego stosowania z przeciwstarzeniową technologią Hexinol™, wspomagającą naturalną produkcję kolagenu i elastyny oraz Witaminą C* pomagającą wyrównać koloryt i zredukować przebarwienia. Niweluje widoczne oznaki starzenia się skóry spowodowane stresem komórkowym już w 4 tygodnie.** Stworzony we współpracy z dermatologami, odpowiedni dla skóry wrażliwej.

na dzień
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

spełnia zadanie

Super nawilża, świetnie spełnia swoje zadanie, ujędrnia, niweluje zmęczenie, rozświetla twarz, polecam odrobinę luksusu każdej kobiecie, która chce zachować młodość

chciałam krem, a nie filtr...

Krem kupiłam wczoraj korzystając z promocji 2+2.
Nie mam dużych wymagań. Szukam czegoś, co nawilży moją mieszaną cerę i będzie się nadawało pod makijaż. Ten krem z pewnością tego nie zrobi.
Czy działa przeciwzmarszczowo? Nie wiem.
Nie maluję się codziennie. Po dzisiejszej aplikacji stwierdzam, że nakładanie na niego podkładu nie ma sensu. Mam obecnie białą, przesuszoną skórę, zapchane filtrem pory, które wyglądają jak białe piegi, a także masę suchych skórek. Na bardziej przesuszonych partiach twarzy krem wygląda gorzej niż źle, bo zaczął się łuszczyć.
NIE POLECAM! Jestem nim bardzo rozczarowana.

Neutrogena Cellular Boost Rejuvenating Day Care

Krem ma bardzo przyjemną, dość lekką konsystencję. Skóra po regularnym stosowaniu staje się bardziej napięta, a małe zmarszczki zostają wygładzone. Twarz nabiera promiennego, zdrowego wyglądu, a małe przebarwienia znikają.

Używa produktu od: próbka

Idealny krem na dzień

Krem jest delikatny, nie zatyka skóry twarzy. Bardzo miły zapach i ciekawa konsystencja. Nie zatyka porów. Krem na dzień spełnia oczekiwania. Skóra jest zregenerowana i delikatnie wygładzona.

Idealny krem dla skóry dojrzałej

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, chociaż testuję go od niedawna. Krem idealny jako podkład pod makijaż. Pięknie się aplikuje i szybko wchłania. Skóra jest nawilżona, aksamitna i miła w dotyku. Już po paru dniach zauważyłam lepsze napięcie skóry a zmarszczki stały się mniej widoczne. Super uzupełnienia do kremu na noc.

Używa produktu od: próbka

Idealna pielęgnacja

Zacznę trochę negatywnie, ponieważ nie mogłam nigdzie znaleźć informacji dotyczącej wieku osób, dla których przeznaczony jest krem, dlatego stosowałam go razem z mamą. Krem jest bardzo przyjemny w aplikacji, ma miły zapach, nie zapycha. Idealnie nadaje się jako krem pod makijaż, nie tłuści skóry, szybko się wchłania. Zarówno mama jak i ja zauważyłyśmy poprawę ujędrnienia skóry, co jest dowodem na to, że młodsze osoby nie mają się czego bać oraz że krem poradzi sobie również ze skórą dojrzałą.

Neutrogena, Cellular Biust,Rejuvenating DAY CARE

Jestem zachwycona tym tym kremem. Stosuje tydzień wraz z kremem na noc.
Twarz wygląda na świeżą, promienną. Moje przebarwienia powoli znikają, zmarszczki jakby nieco się wygładziły.
Nadaje się pod makijaż. POLECAM Wam serdecznie.

fajny krem na dzień!

W widoczny sposób wygładza linie i drobne zmarszczki na twarzy, pozostawia skórę naturalnie napiętą i wygładzoną, nadając jej świeży wygląd. Stosowałam razem z kremem na noc i muszę powiedziec, że bardzo mi się ten duet spodobał. Duży plus dla kremu za to, że nadaje się pod makijaż, nie roluje, szybko wchłania, ale nie "znika" jego działanie.

rewelacja

Polecam ten krem wszystkim kobietą, które chcą poprawić napięcie i elastyczność skóry a także zmniejszyć widoczne zmarszczki :) Duży plus, że nie uczula a mam dość wrażliwą skórę. Duży plus za SPF 20tkę!

Krem wart tego, aby go mieć!

Kremy cudownie szybko się wchłaniają ( na dzień i na noc ) , nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Skóra od razu jest odświeżona, nawilżona a w związku z tym i miękka i aksamitna w dotyku. Krem na dzień wspaniale sprawdza się jako pielęgnacja i stanowi świetną bazę pod makijaż. Mogłabym nawet zaryzykować stwierdzenie, że dzięki niemu makijaż lepiej utrzymuje się na skórze. Może cały sekret tkwi w tym, że chłonna cennych składników skóra łatwo i szybko przyswaja go i stąd lepiej przygotowana jest do upiększania. Krem na dzień ma lżejszą konsystencję niż ten na noc, który wydaje się bardziej gęsty - ale równie dobrze się wchłania. czuję widoczną różnicę, organoleptycznie - moja twarz po użyciu tych kremów jest bardzo delikatna, wręcz aksamitna w dotyku. Krem nie daje uczucia ściągania, może nieznacznie piecze, ale tylko chwilkę. To kosmetyk godny polecenia. Dla skóry dojrzałej ( czyli mojej ) ale uważam, ze jest świetnym kosmetykiem dla każdej kobiety, której zależy na aksamitnej i wypielęgnowanej skórze. Zapach delikatny, konsystencja - krem na dzień - lżejsza, krem na noc - bardziej skoncentrowany. Łatwość wnikania w skórę i efekty wypielęgnowanej skóry utwierdzają mnie w tym, że bez wahania będę ten krem polecała - jako swój, w prezencie dla siostry, przyjaciółki, cioci, mamy - czyli - bez względu na wiek. Dla mnie to ekspert pielęgnacji.

Neutrogena, Cellular Boost, Rejuvenating Day Care SPF 20

Neutrogena Cellular Boost na dzień ma bardzo przyjemną konsystencję, neutralny zapach i szybko się wchłania. Cera wygląda zdrowiej, a skóra jest gładsza i miła w dotyku. Konsystencja kremu nie przeszkadza również w nakładaniu na wierzch makijażu, co jest dla mnie bardzo ważne. Podoba mi się, że krem posiada także filtr przeciwsłoneczny, co dodatkowo chromi moją skórę latem.

Żelazko na zmarszczki...

to sformułowanie jest odzwierciedleniem działania kremu Neutrogena Cellular Boost na dzień.
Krem ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, ma niezwykle subtelny zapach i jest bardzo wydajny. Do tego ma filtry SPF 20 który może nam tylko pomóc w walce o kondycję naszej skóry. Krem jest doskonały jako baza pod makijaż, świetnie napina skórę i nie roluje się pod podkładem.
W składzie kremu mamy : cudowny retinol który stymuluje regenerację komórek skóry i zwiększa produkcję własnego kolagenu i elastyny. Moją ukochaną vitamina C która pomaga ujednolicić koloryt skóry i zmniejszyć ciemne plamy.
Kwas hialuronowy który wypełnia zmarszczki i wiąże wodę ze sobą, pomagając odnowić i wypełnić skórę.
Przyznam szczerze, że po 2 tygodniach systematycznego używania widzę zdecydowane napięcie skóry, zmniejszone pory na policzkach i czole a co za tym idzie delikatne wygładzenie zmarszczek. Nie zauważyłam wyrównania kolorytu i zmniejszenia przebarwień ale może za krótko używam kremu. Cena jest całkiem przystępna więc polecam wypróbować :)