Neutrogena, Cellular Boost, Rejuvenating Day Care SPF 20 (Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 20)

Krem do codziennego stosowania z przeciwstarzeniową technologią Hexinol™, wspomagającą naturalną produkcję kolagenu i elastyny oraz Witaminą C* pomagającą wyrównać koloryt i zredukować przebarwienia. Niweluje widoczne oznaki starzenia się skóry spowodowane stresem komórkowym już w 4 tygodnie.** Stworzony we współpracy z dermatologami, odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml
na dzień
krem

Zwykły krem

Nie zauważyłam aby krem robił cokolwiek, nie wygładza, nie działa przeciwzmarszczkowo, nie napina. Nawilża skórę, nie zapycha, lubi się z podkładami, niestety żadna z obietnic o działaniu przeciwzmarszczkowym nie została spełniona. Skład też bez rewelacji, szkoda czasu i pieniędzy uważam.

Bez rewelacji

Krem kupiłam w promocji licząc na skuteczne działanie na podstawie opisu. Szczególnie zachęciła mnie wysoka zawartość Retinolu. Mam skórę skłonną do tworzenia zmarszczek więc nastawiam się na zakupy kremów spowalniających proces starzenia.Nie mam skłonności do uczuleń więc bez obaw sięgnęłam po ten kosmetyk. Przyznam że byłam bardzo zaskoczona faktem że po nałożeniu kremu twarz stała się prawie biała, myślę że jest to spowodowane wysoką zawartością wit.C ale mi się to nie bardzo podobało, próby nałożenia fluidu po wchłonięciu się kremu też nie są zadowalające, najzwyczajniej fluid się roluje. Nie zauważyłam skutecznego działania przeciwzmarszczkowego a krem stosuję teraz tylko na noc.

Polecam w walce z niechcianymi kurzymi łapkami.

Neutrogena Cellular Boost pomaga walczyć z upływającym czasem, to odnowa dla mojej skóry, pełne nawilżenie, ujędrnienie, dotlenienie, odżywienie. W dodatktu piękne produktu opakowanie i kremu cudne działanie. Polecam w walce z niechcianymi kurzymi łapkami.

Całkiem dobrze nawilża, jednak nie nadaje się pod makijaż.

Jako trzydziestolatka zaczynam batalię o gładką skórę i walczę z pierwszymi oznakami starzenia. Od kremu przeciwzmarszczkowego wymagam zatem, aby oprócz dobrego nawilżenia, dawał również uczucie gładkości. Jest to zdecydowanie krem na dzień, a z kolei od kremu na dzień wymagam, aby był odpowiedni pod makijaż. Ten produkt niestety mnie zawiódł. Niby z początku byłam nim zachwycona, bo dobrze pachniał, wygładzał i nawilżał cerę, ale "czar prysł", gdy tylko nałożyłam ulubiony podkład. Krem dosłownie sprawił, że całość się "wałkowała", "rolowała", czy jak inaczej to nazwać... Niestety, rzadko używam teraz tego kremu i dosłownie go "męczę", używam tylko w dni, kiedy nie robię makijażu (zazwyczaj jest to sobota). Bo cóż mi po takim kremie przeciwzmarszczkowym, który nie nadaje się pod makijaż?! Ładny zapach i przyjemna konsystencja to nie wszystko. Na pewno do niego nie wrócę. Zużyję go powoli w "no-makeup days". Zawiodłam się na tym kosmetyku. Plus za wygodne opakowanie.

roluje się

Bardzo dawno nie używałam już marki Neutrogena, skusił mnie ten krem ze względu na stosunkowo dobre opinie. Niestety zdecydowanie nie dla mnie.

Zalety? Poza dostępnością to chyba nic.

-cena dość wysoka jak na tak kiepski produkt
-niby ma filtr SPF 20, ale co z tego skoro bieli twarz
-tępa konsystencja
-nie wchłania się
-zapycha się
-roluje się
-absolutnie nie nadaje się pod makijaż

jeden z lepszych kremów których uzywałam

Neutrogena, Cellular Boost, Rejuvenating Day Care to świetny krem, o super konsystencji i pięknym zapachu. Dodatkową zaletą jest filtr SPF 20.
Stosuję ten krem od kilku tygodni i nie mogę się nadziwić jak bardzo jest nawilżający. Cera jest promienna i odzywiona.

spełnia zadanie

Super nawilża, świetnie spełnia swoje zadanie, ujędrnia, niweluje zmęczenie, rozświetla twarz, polecam odrobinę luksusu każdej kobiecie, która chce zachować młodość

chciałam krem, a nie filtr...

Krem kupiłam wczoraj korzystając z promocji 2+2.
Nie mam dużych wymagań. Szukam czegoś, co nawilży moją mieszaną cerę i będzie się nadawało pod makijaż. Ten krem z pewnością tego nie zrobi.
Czy działa przeciwzmarszczowo? Nie wiem.
Nie maluję się codziennie. Po dzisiejszej aplikacji stwierdzam, że nakładanie na niego podkładu nie ma sensu. Mam obecnie białą, przesuszoną skórę, zapchane filtrem pory, które wyglądają jak białe piegi, a także masę suchych skórek. Na bardziej przesuszonych partiach twarzy krem wygląda gorzej niż źle, bo zaczął się łuszczyć.
NIE POLECAM! Jestem nim bardzo rozczarowana.

Neutrogena Cellular Boost Rejuvenating Day Care

Krem ma bardzo przyjemną, dość lekką konsystencję. Skóra po regularnym stosowaniu staje się bardziej napięta, a małe zmarszczki zostają wygładzone. Twarz nabiera promiennego, zdrowego wyglądu, a małe przebarwienia znikają.

Używa produktu od: próbka

Idealny krem na dzień

Krem jest delikatny, nie zatyka skóry twarzy. Bardzo miły zapach i ciekawa konsystencja. Nie zatyka porów. Krem na dzień spełnia oczekiwania. Skóra jest zregenerowana i delikatnie wygładzona.

Idealny krem dla skóry dojrzałej

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, chociaż testuję go od niedawna. Krem idealny jako podkład pod makijaż. Pięknie się aplikuje i szybko wchłania. Skóra jest nawilżona, aksamitna i miła w dotyku. Już po paru dniach zauważyłam lepsze napięcie skóry a zmarszczki stały się mniej widoczne. Super uzupełnienia do kremu na noc.

Używa produktu od: próbka

Idealna pielęgnacja

Zacznę trochę negatywnie, ponieważ nie mogłam nigdzie znaleźć informacji dotyczącej wieku osób, dla których przeznaczony jest krem, dlatego stosowałam go razem z mamą. Krem jest bardzo przyjemny w aplikacji, ma miły zapach, nie zapycha. Idealnie nadaje się jako krem pod makijaż, nie tłuści skóry, szybko się wchłania. Zarówno mama jak i ja zauważyłyśmy poprawę ujędrnienia skóry, co jest dowodem na to, że młodsze osoby nie mają się czego bać oraz że krem poradzi sobie również ze skórą dojrzałą.